WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБанківська справа → Характеристика та послуги ПриватБанку - Курсова робота

Характеристика та послуги ПриватБанку - Курсова робота

Потрібно відзначити, що описана ситуація не є нерозв'язною. Оскільки ПриватБанк має велику географію роботи з міжнародними документарними інструментами, наші можливості по підтвердженню акредитивів також є досить широкими. Таким чином, щоб не позбавляти клієнта можливості дістати прибуток від укладання зовнішньоекономічної угоди, Ви можете запропонувати йому розглянути варіант розрахунків за акредитивом, підтвердженим ПриватБанком.

Для того, щоб операція пройшла швидко і без ускладнень, Вам буде необхідно попередньо зв'язатися з нами й одержати консультації про можливість додавання ПриватБанком підтвердження до акредитива, що буде відкритий.

Нами, у свою чергу, після одержання такого акредитива буде оперативно розглянуто питання про додавання підтвердження, і акредитив буде авізований клієнту через Ваш банк. Крім того, при надходженні акредитива в ПриватБанк, зовсім безкоштовно буде проведений аналіз його умов і бенефіціару будуть надані відповідні рекомендації по роботі з ним.

Розробка і структурування зовнішньоекономічної угоди Вашого клієнта з використанням документарних форм розрахунків і гарантій.

ПриватБанк, що є свідком тисяч експортно-імпортних операцій своїх клієнтів, має унікальний досвід у питаннях розробки схем проведення зовнішньоекономічних угод, проведених із застосуванням документарних акредитивів, гарантій й інкасо. Використовуючи свої знання, ми здатні в деталях розробити проект міжнародної документарної операції, що враховує повною мірою інтереси Вашого клієнта.

Практично структурування документарної операції являє собою такі послуги:

– надання професійних консультацій на предмет того, за допомогою якого документарного інструмента найбільш доцільне проведення розрахунків по конкретному зовнішньоторговельному контракту;

– розробка проектів акредитивів чи гарантій, що відкриваються за наказом на користь Ваших клієнтів, максимально враховуючи їхні інтереси.

Ми можемо запропонувати Вам дану послугу на так званій <мовчазній> основі, тобто Вам не потрібно доводити Вашого клієнта до відома про те, що Ви звернулися до нас. Додатково, ПриватБанк не буде вимагати надання таких деталей операції, як імена Вашого клієнта і його партнера чи суму операції, що дозволить Вам зберегти банківську таємницю.

Надання послуг з підготовки проектів документів, необхідних для надання по відкритому на користь Вашого клієнта акредитива чи гарантії.

Деякі українські компанії мають у своєму розпорядженні досвід роботи з документарними інструментами, що дозволяє їм з абсолютною впевненістю підходити до проблеми правильної підготовки документів для надання по акредитиву чи здійснення вимоги платежу по гарантії. Наприклад, світова банківська практика показує, що більше половини пакетів документів, що представляються по акредитивах, виявляються такими, що містять розбіжності з умовами акредитива. Тим більше українські організації, що відносно недавно одержали можливість здійснювати міжнародну торгівлю, дуже часто мають потребу в консультаціях із приводу коректності оформлення того чи іншого документа.

Важливість такого коректного оформлення викликана тим, що навіть при наявності незначної помилки зобов'язання банку по оплаті документів може втратити силу й одержання валютного виторгу ставиться в повну залежність від бажання іноземного покупця платити чи не платити за поставлену продукцію.

ПриватБанк пропонує Вашій увазі послуги по розробці проектів документів, що вимагаються для надання по акредитиву чи гарантії, відкритим на користь Вашого клієнта. Ця послуга в парі з послугами по аналізу умов акредитива або гарантії дає відмінний результат при виконанні умов акредитива або гарантії.

Маючи велику практику по виконанню документарних інструментів, ми професійно володіємо питаннями пропонованих вимог до оформлення документів, і пропонуємо дати можливість Вашим клієнтам скористатися нашими знаннями.

Для одержання цієї послуги Вам буде необхідно надати нам текст акредитива чи гарантії.

Спільне фінансування імпортних операцій клієнтів.

Сьогодні у світовій діловій практиці документарні акредитиви і банківські гарантії найчастіше використовуються як інструменти фінансування міжнародних торгових операцій. Фінансування полягає у відкритті акредитива або наданні банківської гарантії без розміщення клієнтом грошового покриття в банку, а під його зобов'язання зробити це в момент проведення платежу по відповідному інструменту.

Для проведення таких операцій, за умови необхідності підтвердження інструментів за кордонними банками, потрібно наявність в іноземного банку кредитної лінії на банк-емітент акредитива або гарантії.

Для підтримки бізнесу Вашого банку при проведенні операцій торгового фінансування клієнтів, ПриватБанк пропонує Вам партнерство в спільному проведенні таких операцій, шляхом надання Вам можливості використовувати кредитні лінії ПриватБанку.

Принципово схема операції полягає у випуску на користь іноземних банків рамбурсних зобов'язань першокласних банків або резервних акредитивів підтверджених першокласними банками, що будуть забезпечувати зобов'язання Вашого банку по акредитиву або гарантії.

Для проведення таких операцій між ПриватБанком і Вашим банком буде укладений генеральний договір, у рамках якого і буде протікати співробітництво. На закінчення дозвольте запропонувати Вашій увазі перелік переваг, що досягаються при реалізації співробітництва між нашими організаціями:

– Ви одержуєте можливість розширити асортимент послуг пропонованих Вашим клієнтам, включаючи послуги по торговому фінансуванню і тим самим зміцнюєте свій імідж і клієнтську базу;

– Особливістю проведення деяких операцій є, те, що Вам немає необхідності ставити нас до відома про найменування Вашого клієнта чи його торгового партнера, про деталі комерційної операції. У такий спосіб Ви зберігаєте на належному рівні банківську таємницю і конфіденційність;

– Тарифи ПриватБанку, спеціально розроблені для проведення подібних операцій, конкурентноздатні в порівнянні з тарифами багатьох західних банків;

    • І нарешті наша пропозиція дає можливість одержувати додатковий дохід від надання нових і актуальних послуг.

      • Спiвробiтництво з банками по консорцiумному кредитуванню

ПриватБанк пропонує Вам розглянути можливість синдиційованого кредитування Ваших корпоративних клієнтів за допомогою розміщення коштів у розмірі передбачуваного кредиту на міжбанківський депозит. Дана послуга дозволить Вам регулювати Вашу кредитну політику за умови дотримання економічних нормативів N8, N9, N10, N11 ("ризик на одного позичальника"), відповідно до вимог НБУ.

  • МБК пiд залог майна

ПриватБанк пропонує Вам нову послугу – видачу міжбанківських кредитів під заставу Вашого майна. Порядок укладання угоди по кредитуванню буде оговорюватися між сторонами в кожному конкретному випадку

  • Платiжнi картки VISA для банкiв-агентiв

Будучи дійсним членом міжнародних платіжних систем VISA INTERNATIONAL, EUROPAY INTERNATIONAL і агентом компанії AMERICAN EXPRESS, ПриватБанк пропонує Вам співробітництво в напрямку розвитку Вашого бізнесу пластикових карт. Це дозволить Вам при мінімальних витратах надавати Вашому Клієнту повний комплекс банківських послуг, що істотно розширить Вашу клієнтську базу і буде сприятливо позначатися на іміджі Вашого Банку.

Активно впроваджуючи передові технології банківського бізнесу, у 2002 році ПриватБанк зміцнив лідерство на ринку пластикових карт, і став першим банком Східної і Центральній Європі, що випустив більше 1 000 000 платіжних карт VISA. У цілому з початку року банк збільшив обсяг емісії пластикових карт на 290% до 2,4 млн. карт. Станом на 1 січня 2003 року в національній мережі обслуговування пластикових карт ПриватБанку працює 582 банкомати, 10 528 POS-терміналів і 1 820 пунктів видачі готівки

Співробітництво з ПриватБанком передбачає кілька рівнів:

– Агентські угоди по емісії і видачі готівки по пластикових картках.

– Вступ Вашого Банку в члени платіжної системи VISA INTERNATIONAL, EUROPAY INTERNATIONAL на правах Асоційованого чи члена Банку-Учасника.

Співробітництво з ПриватБанком у рамках агентської угоди по емісії карток дозволить Вам:

– пропонувати Вашим клієнтам повний комплект найбільш відомих міжнародних пластикових карт, при цьому на лицьовій стороні пластикової карти, виданої Вашим Банком, буде ембосійовано назву Вашого банку; – залучити додаткові ресурси у вигляді страхового депозиту по операціях з картками кожного Клієнта;


 
 

Цікаве

Загрузка...