WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБанківська справа → Характеристика та послуги ПриватБанку - Курсова робота

Характеристика та послуги ПриватБанку - Курсова робота

У кінці року для виконання нормативу необхідно буде здати усі ключові тести, вказані в індивідуальній програмі навчання.

На початку року усі результати по зданих ключових тестах обнуляються, і звіт нормативу відбувається наново.

Про те, як працювати з бібліотекою курсів:

– – Для знаходження потрібного курсу по назві в Бібліотеці є меню "Пошук"

– Поряд з назвою курсу розміщено дві кнопки: кнопка перегляду дати актуалізації учбових матеріалів і кнопка відкриття теоретичного курсу.

На першій (титульною) сторінці курсу вказані імена авторів, до яких можна звертатися у разі виникнення питань за змістом матеріалу. Усередині курсів є учбові питання, які допоможуть відразу перевірити вивчений розділ курсу

Про те, як проходить тестування:

  • При натисненні на назву тіста із списку спрацьовує посилання на відповідних тісту курси.

  • Щоб отримати допуск до тіста, необхідно вибрати потрібну назву, а також дату початку і закінчення дії допуску. Тест спочатку потрапляє в "Необроблені замовлення", а протягом 30 хвилин автоматично обробляється системою і переходить в меню "Допуски".

  • При Натисненні на кнопку "Здати" є можливість вибору мови тестування.

Екзаменаційний тест складається з 10 – 20 питань, на які відводиться відповідно від 10 до 20 хвилин часу. Можна відповідати на питання послідовно, або в довільному порядку – за допомогою списку питань. Поки здача тіста не завершилася за вказівкою співробітника, або по обнуленню таймера часу, відведеного на спробу тестування, можна змінювати і редагувати свої відповіді на усі питання.

  • Питання можуть бути декількох типів:

– "Один з багатьох" – пропонується вибрати один правильний варіант відповіді із запропонованих.

– "Багато з багатьох" – пропонується вибрати декілька варіантів відповідей із запропонованих. Повторне клацання в полі знімає позначку.

– "Поле введення" – пропонується ввести правильну відповідь в поле введення. Клацніть один раз в полі, щоб усередині заблимав курсор, і наберіть на клавіатурі свій варіант відповіді.

– "Впорядкування" – використовуючи маркери переміщення "вгору" або "вниз", необхідно упорядкувати елементи списку так, щоб отримати правильну відповідь на питання.

5. На сторінці кожного питання присутній стандартний набір елементів управління ("Вперед" – перейти до наступного питання тіста, "Назад" – повернутися до попереднього питання тіста

"Питання" – перейти до списку питань тест). Можна "Помітити" питання і повернутися до нього пізніше. У кінці здачі пропонується за допомогою Списку питань проглянути стан кждого з питань (поля "Отвечен" і "Помічений") і перейти до будь-якого з них.

6. Даля здачі тіста необхідно набрати прохідний бал. При невдалій здачі тесту і спробі знову замовити цей тест для перездачі, повторний доступ автоматично виставляється не раніше, чим через 3 дні.

7. Якщо під час екзаменаційного тестування відбувається збій системи, необхідно відразу ж закрити вікно СДО. У такому здача тіста уривається, результати здачі залишаються в системі. При повторному вході в СДО в розділ "Допуски" Ви отримуєте можливість продовжити здачу тіста і успішно завершити його.

8. Результати тестування в СДО "Прометей" оновлюються автоматично один раз в день (вночі).

Для того, щоб відновити результати тіста відразу після здачі треба зайти в меню "Нормативи навчання"

Про те, що робити при виникненні питань:

Усі дії в СДО "Прометей" (замовлення тестів, навчання, повторне замовлення тіста, зміна пароля) автоматизовані, і тому усі проблемні ситуації дозволяються співробітником самостійно.

– У разі, коли Ви забули свій пароль входу в систему, треба скористатися посиланням

"Згадати пароль", розміщеною на титульній сторінці СДО.

– Якщо Ви не здали тест в першого разу, то при повторному Вашому замовленні система виставить нову дату тестування. Перездати тест можна тільки з цієї дати.

– У разі, якщо здані тести не "підтягуються" в Норматив, перевірте, що ці тести знаходяться в розділі "ключових" у Вашій Програмі навчання

– При виникненні питань за Вашою Програмою навчання – звертайтеся до співробітників, відповідальних за формування програми.

1.3.3 Робота Агентом

У банку я працювала з паперами, картками, клієнтами, а також була агентом.

Моїм завданням було привліч людей до товарів ПриватБанку, я записала чотирьох чоловік на універсальні кредитні картки.

Агент – це партнер Приватбанку, який отримує дохід, HYPERLINK "/about/"продаючи банківські продукти.

Не важливо, чи працюєте Ви або ні! Будучи агентом, Ви самі вибираєте графік своєї роботи! Ви не прив'язані до робочого місця і можете самі вирішувати, скільки часу приділяти роботі!

Продавайте разом з нами і HYPERLINK "/about/"заробляйте до 10 000 грн. в місяць!

АГЕНТОМ бути ЛЕГКО, ВИГІДНО і ЦІКАВО!

Чому ЛЕГКО?

Щоб стати АГЕНТОМ, Вам потрібна тільки КРЕДИТКА Приватбанку, на яку Банк зараховуватиме грошові винагороди за продані банківські продукти!

У Вас вже є КРЕДИТКА? Тоді залишилося тільки реєструватися HYPERLINK "/"на нашому порталі!

У Вас немає КРЕДИТКИ? Нічого страшного, ми оформимо Вам кредитну карту, на яку Ви отримуватимете свої бонуси за залучення клієнтів.

ВИГІДНО? ТАК!

Продаючи з нами, Ви можете заробити до 10 000 грн. в місяць! А це зовсім не складно – просто запропонуєте будь-який з HYPERLINK "/about/"банківських продуктів Вашим знайомим або друзям. Досить лише дістати їх згоду оформити банківський продукт і передати в банк їх контактні дані будь-яким HYPERLINK "/about/"зручним для Вас способом.

І, звичайно ж, ЦІКАВО!

Адже кожен агент бере участь HYPERLINK "/blogs/user/42/category/45/post/14/"в конкурсах і акціях, які проводить Приватбанк. Ну а кращі агенти запрошуються на навчання і майстер класи.

Основні переваги роботи агентом

Вільний графік роботи.

Необмежений дохід.

Необмежені можливості – перелік послуг банку широкий і різноманітний:

від безкоштовних карт до елітних послуг, як для фізичних осіб, так і для підприємств. Агент в праві сам вибирати канал залучення клієнтів і сегмент, з яким йому цікаво працювати.

Працювати агентом можна окрім основної роботи.

Вийде у усіх! Кожному агентові виділяється куратор – менеджер банку, який допомагає йому в роботі. Повчальні матеріали, тренінги і багато що інше дозволять легко розібратися в будь-якому робочому питанні.

Робочий процес

Для агентів-користувачів Агентського порталу www.agent.privatbank.ua створена Бізнес-школа

Приватбанку.

Навчання в Бізнес-школі складається з 3-х рівнів і включає сучасні очні і дистанційні форми навчання.

Для агентів Приватбанку навчання безкоштовне.

По номеру 0 800 500 802 (безкоштовно із стаціонарних телефонів в межах України).

На сайті www.agent.privatbank.ua.

Рейтингова програма "Вид майбутнього"

Спілкування з клієнтом

Подача агентом заявки Отримання клієнтом послуги у відділенні банку

Отримання агентом бонуса

За продаж послуг банк нараховує агентові не лише грошову винагороду, але і бали.

Усі агенти банку беруть участь в рейтинговій програмі "Вид майбутнього", рейтинг в якій, будується на підставі кількості балів. Сума зароблених балів визначає статус агента.

Статус агента

Необхідна кількість балів

Переваги

GOLD 300 – Бонуси за продаж банківських продуктів збільшуються на 10%.

– Безкоштовний випуск карти GOLD.

PLATINUM 1500 – Бонуси за продаж банківських продуктів збільшуються на 25%.

– Безкоштовний випуск елітної карти PLATINUM.

PREMIUM 3000

– Бонуси за продаж банківських продуктів збільшуються на 50%.

– Безкоштовний випуск елітної карти високого рівня – Signia.

– Можливість навчання в Приват MBA.

– Тур-поїздка на Мальдивы.

1.4 Характеристика Приватбанку та основних показників його діяльності

Комерційний банк Приватбанк був заснований 19 березня 1992 року.

1993 рік – банк виступає одним з організаторів створення й активним учасником незалежної системи кореспондентських рахунків – Клірингової Палати "Експрес". Активно розвивається філіальна мережа банку. Банк виступає ініціатором проведення щорічних Ялтинских міжбанківських конференцій.

1994 рік – підключення до міжнародної банківської системи S.W.I.F.T. дозволило значно розширити спектр наданих послуг і прискорити взаєморозрахунки з іноземними банками. Банк починає здійснювати усі види операцій з цінними паперами. Створюється Вексельний центр КБ "Приватбанк".

1995 рік – банк приступає до кредитування дрібного і середнього бізнесу по лінії ЕБРР. Реалізовано програму альянсу слов'янських банків: "Приватбанк", "Москомприватбанк", "Білоруський біржовий банк". Банк виступає як кліринговий центр по розрахунках із країнами ближнього зарубіжжя. "Приватбанк" стає переможцем пилотного проекту TACIS по створенню мережі незалежних реєстраторів.


 
 

Цікаве

Загрузка...