WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБанківська справа → Характеристика та послуги ПриватБанку - Курсова робота

Характеристика та послуги ПриватБанку - Курсова робота

1.3 Порядок професійного розвитку і навчання персоналу

Приватбанк разом з провідними світовими компаніями увійшов до десятки кращих працедавців за підсумками першого в Україні рейтингу репутації "Кращі повчальні компанії".

Як повідомляє в своєму листопадовому випуску український діловий журнал "Навчання персоналу", в цьому дослідженні, партнером якого виступила компанія Deloitte, взяли участь більше ста найбільш авторитетних на ринку HR-експертів, що аналізували процеси навчання в компаніях як складову частину стратегії їх розвитку.

За підсумками підрахунку рейтингових балів, в десятку "орденоносців" навчання, окрім Приватбанку, увійшли "Макдоналдз Україна", "Метро Кеш енд Керрі Україна", "Київстар Дж. Эс. Эм.", "Крафт Фудс Україна" і ще ряд найбільших міжнародних і вітчизняних компаній.

Як відзначають експерти "Навчання персоналу", на сьогоднішній день в Приватбанку діє одна з найбільш ефективних систем навчання і підвищення кваліфікації персоналу. У банці працюють понад 31 тисяча співробітників, з яких щоденне навчання проходять близько 4 тисяч чоловік.

Діє дистанційна система навчання (більше 300 програм і курсів), перший в Україні корпоративний "Пріватуніверситет" (більше 20 програм і тренінгів по управлінських дисциплінах, комунікаціях і продажах послуг), три Повчальні центри бізнесів (цілий ряд програм по навчанню навикам продажів фронт-офісних підрозділів), і програма "ПриватМВА" для вищої і середньої ланки менеджменту банку.

А в 2008 році Пріватуніверситет планує вийти на зовнішній ринок іпредложіть ряд інноваційних програм як фінансовому сектору, так і іншим компаніям України.

  1. ПриватУниверситет – вектор Вашого успіху

ПриватУниверситет – це перший в Україні Корпоративний університет, створений банком в грудні 2003 року. Цього року нам виповниться 5 років – солідний вік для вітчизняного Учбового Центру.

У 2007 році увійти до 10 кращих повчальних компаній України.

А цього року у нас з'явилася нова амбітна мета і, відповідно, місія. Ми хочемо виправдати свою назву – Університет (хоч і корпоративний) – і створити відкриту базу кращих вітчизняних бізнес-технологій для розвитку українського бізнесу.

Така мета з'явилася не просто так. Адже Приватбанк – це єдиний великий банк, що не має іноземних інвестицій, і, при цьому, що є лідером українського ринку. Технології успіху банку – це практики, що розроблені в Україні і повністю відповідають реаліям українського бізнесу і менталітету. Бізнес-тренерами Учбового центру розроблені кейси на основі впроваджених в Приваті технологій, за допомогою яких учасники програм ПриватУниверситета зможуть отримати досвід рішення реальних кейсів з практики банку і проаналізувати власні бізнес-завдання.

А для того, щоб з'явилася можливість реалізувати заявлену місію, в січні 2008 року було прийнято рішення про вихід на зовнішній ринок. ПриватУниверситет готовий ділитися з бізнес-співтовариством накопиченим досвідом і успішними практиками реалізації банківських проектів і проектів компаній-партнерів.

У свою чергу, Приватбанк зацікавлений в поповненні своєї "бази знань" новими технологіями і кейсами з інших галузей бізнесу, акумуляції досвіду інших компаній, що працюють на українському ринку.

ПриватУниверситет планує створити "банк успішних вітчизняних бізнес-технологій" і зробити його відкритим інформаційним ресурсом для усіх компаній-партнерів цього проекту і своїх майбутніх клієнтів.

Коли ми уперше заявили бізнес-співтовариству про наші плани, реакція була неоднозначною. Причому більшість опонентів проходили 3 ментальних стадії.

В першу чергу нам ставили питання: навіщо вам учити конкурентів? Наша позиція в цьому випадку дуже проста: нам цікаво працювати в динамічному і розвиненому ринку, це примушує нас рухатися вперед і рости ще швидше.

Потім нам говорили, що ми можемо бути цікаві тільки фінансовому сектору. Але ми завжди вважали, що принципи, які роблять бізнес успішним, універсальні для будь-якого сектора ринку. І наш досвід підтвердив теорію. Один з наших улюблених зовнішніх проектів – мережа аптек. Ми були здивовані, наскільки схожі завдання, які стоять перед нашими бізнесами, і наскільки ідентичні проблеми, з якими стикаються керівники наших банківських відділень, і завідувачки аптеками. А для нас, як Корпоративного Університету, можливість вийти за рамки банківських завдань – це хороша можливість отримати новий досвід і розширити свої горизонти.

Хоча з фінансовим сектором ми теж із задоволенням працюємо. Наприклад, тренінг по проектному управлінню для банку "Контракт" став для нас можливістю перевірити, наскільки наші програми відповідають вимогам ринку і цікаві для вимогливих клієнтів, "розпещених" увагою безлічі тренинговых і консалтингових компаній.

І, як останній аргумент "чому нам не варто йти на зовнішній ринок" зазвичай приводять тезу про те, що Корпоративний університет не може скласти конкуренцію зовнішнім консультантам, тому що усі його компетенції "заточені" під внутрішню корпоративну культуру.

Відповідаємо: ми повністю в руслі корпоративної культури банку, оскільки стратегія Привату – це зробити кожного жителя України нашим агентом;) Отже, приєднуйтеся!

Наш "зовнішній" проект ще зовсім молодий. А, як відомо, цикл продажу повчальних проектів займає в середньому від 6 місяців до року. Ми доки на самому початку шляху.

  1. СДО "Прометей"

У вільний від роботи час (наприклад, після роботи) кожен працівник ПриватБанку повинен здати відповідну кількість тестів онлайн. Це дає можливість підвищити рівень теоретичних знань.

Щоб здати тести на хорошу оцінку, працівники повинні вчитися у свій час по onlinе програмі "Прометей".

СДО (що означає "система дистанційного навчання") – один з форматів навчання постійних співробітників банків-партнерів: Приватбанку, Москомприватбанка, А-Банка, ТаоПриватБанка AS "PrivatBank" і ЗАТ "Телесистеми України".

Про деякі загальні правила СДО:

  • Зайти в СДО можна з внутрішньої корпоративної мережі, а так само із зовнішнього інтернету,

використовуючи посилання: http:// 10.1.11.252 https:// 217.117.65.147:81 //prometeus/close/students/

  • Для роботи з СДО "Прометей" використовується

– ім'я користувача (LDAP – логин), з яким співробітник заходить в ПК

ПриватДок і на корпоративний сайт

– і персональний пароль (для першого входу використовується пароль 12345).

Для дотримання конфіденційності інформації після першого входу слухача під паролем 12345 обов'язкова зміна його в меню "Змінити пароль" на персональний пароль.

Категорично забороняється повідомляти свій логін третій особі, для входу ним в систему, а також яким або образом сприяти доступу третіх осіб в СДО.

Про можливості СДО:

– В Бібліотеці розміщено більше 600 книг на 4-х мовах: російській, українській, грузинській і латиській. Сайт СДО доступний для Вас в будь-який час, з внутрішньої корпоративної мережі і із зовнішнього інтернету

– Програма навчання для кожного співробітника визначається залежно від посади. Разом з посадою змінюється і Ваша програма навчання: з'являються нові тести, рекомендовані книги, тренінги

– Для легкості сприйняття курсів вони наповнені картинками, схемами, кольоровим шрифтом.

– В наповненні бібліотеки для Вас старається команда, що складається із співробітників ПриватУниверситета, а так само бізнесів і напрямів банків-партнерів.

– Після прочитання будь-кого їх курсів Ви завжди можете перевірити свої знання через здачу тіста.

Про Програму навчання і Норматив:

Програма навчання складається з блоків:

  • Ключові тести – це тести, які є обов'язковими для підтвердження Вашій кваліфікації. Ключові тести "прив'язані" до займаної Вами в банку посади. Їх кількість і зміст істотно відрізняються залежно від Напряму, в якому Ви працюєте.

Виконання нормативу по ключових тестах відображується в кадрових наказах (наприклад, відпустка) і впливає на рішення керівника про переміщення на посаді, зміні категорії і так далі.

  • Інструментальні тести – це тести, рекомендовані до вивчення на цій посаді, але не включені в обов'язковий норматив.

  • Тренінги, рекомендовані конкретному співробітникові для виконання його функцій

  • Інтернет-ресурсів з відповідної тематики

Програма навчання оновлюється один раз в рік.

Норматив в програмі навчання – це вимоги по здачі ключових тестів, яких Ви бачите на своїй персональній сторіночці в меню "Програма навчання".

Норматив збільшується поступово впродовж року (від 1-го тіста в січні до максимум 12-ти в грудні).


 
 

Цікаве

Загрузка...