WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБанківська справа → Характеристика та послуги ПриватБанку - Курсова робота

Характеристика та послуги ПриватБанку - Курсова робота

БУДЬ-ЯКІ ДЗВІНКИ І ПОВІДОМЛЕННЯ В ЧАТІ СКАЙПА І "ПРОМЕНЯ" МИ "ЗАКРИВАЄМО" НЕ ПІЗНІШЕ 12:00 НАСТУПНОГО ДНЯ.

 1. ДРЕСС-КОД СПІВРОБІТНИКА БАНКУ

 1. У зовнішньому вигляді ми дотримуємося ділового класичного стилю.

 2. НОСІННЯ БЕЙДЖА ОБОВ'ЯЗКОВЕ ДЛЯ ТИХ СПІВРОБІТНИКІВ БАНКУ, ЯКІ БЕЗПОСЕРЕДНЬО СПІЛКУЮТЬСЯ З КЛІЄНТАМИ. Бейдж має бути розташований на рівні третього згори гудзика класичної сорочки.

 3. Зелена косинка на шию (для жінок) і фірмову краватку (для чоловіків) є невід'ємним елементом одягу ДЛЯ ФАХІВЦІВ ФРОНТ-ОФИСА.

 4. Ми виконуємо наступні правила дресс-кода:

Жінки:

– Блузи, блейзер – строгого фасону. Довжина – достатня, щоб не "відкривати" тіло (живіт, стегна).

– Піджак, сукня, спідниця, брюки – ділового крою, "спокійних" кольорів. Спідниця не має бути такою, що занадто облягає.

– Колготки або панчохи – по сезону.

– Доглянуті руки, чисті недовгі нігті; використання для манікюру лаку тілесних і світлих тонів. Зачіска – акуратна стрижка, укладання; макіяж – стриманий.

– Прикраси не мають бути такими, що викликають.

– Взуття – туфлі мають бути однотонними, класичного офісного фасону, без декоративних елементів. Влітку допускаються босоніжки із закритим "мисом".

Чоловіки:

– Костюм: строгий, класичний діловий.

– Сорочка світлих відтінків, заправлена за пояс. Рукави довгі. Короткий рукав допускається, але тільки у поєднанні з надітим піджаком.

– Зачіска: строга, акуратна чоловіча стрижка. Якщо є борода, вуса – доглянуті, підстрижені.

– Краватка (ОБОВ'ЯЗКОВО!) – строга, з класичним "стриманим" малюнком; для фахівців фронт-офиса – фірмовий (п. 3.8.3).

– Ремінь – без яскравих декоративних елементів і емблем.

– Взуття: класичні туфлі, із закритим "мисом" і "задниками".

– Руки: доглянуті руки, чисті нігті.

 1. Забороняються:

– Майки, топи;

– На одязі – написи, малюнки, стрази;

– Прозора, блискуча, яскрава тканина;

– Декольтовані блузи;

– Носіння чобіт, черевик на робочому місці;

– Масивні, великі прикраси (сережки, браслети, пряжки на ременях і так далі), сережки в носі, губах, бровах і так далі;

– Розтягнуті светри, футболки, ляпанці, спортивний, шкіряний, джинсовий одяг.

 1. Наші одяг і взуття мають бути чистими і охайними.

 1. Протидія шахрайству

   1. Основним документом, що регламентує реалізацію ефективних заходів по запобіганню шахрайству являється "Політика по запобіганню шахрайству"

   2. Нетерпиме відношення до шахрайства.

    • Ми нетерпимі до будь-яких проявів шахрайства і зловживань з боку своїх співробітників незалежно від рангу співробітника і суми заподіяного збитку.

    • Співробітник банку, викритий в шахрайстві, підлягає звільненню незалежно від суми збитку, факту погашення заподіяного збитку, рівня в ієрархії.

    • По будь-якому факту шахрайства з боку співробітника ми приймаємо усі можливі заходи по ініціації карного або цивільного переслідування.

    • Карне і цивільне переслідування ініціюється за наявності формальних можливостей незалежно від витрат на цей процес, а також незалежно від того, чи працює співробітник в банку на даний момент. Питання витрат по переслідуванню і покаранню неохайних співробітників і клієнтів ми розцінюємо як політичне питання формування в Банку атмосфери відповідальності і караності за шахрайство і зловживання, "культури нетерпимості до шахрайства".

    • Після виголошення судового вироку співробітникові, викритому в шахрайстві, цей факт в обов'язковому порядку доводиться Наказом до усіх співробітників Банку.

    • Відношення до шахрайства з боку клієнтів Банку аналогічне.

    • "Тон згори". Топ – менеджмент ясно і недвозначно підкреслює, що усі співробітники зобов'язані діяти у рамках Кодексу корпоративної етики і Політики по запобіганню шахрайству.

    • Навчання. Тести по курсах "Гаряча лінія: шахрайство" і "Запобігання шахрайству" в СДО "Прометей" є ключовими для усіх співробітників Банку.

   3. Канали зв'язку.

  • Кожен співробітник Банку може направити конфіденційне повідомлення про підозри в шахрайстві або зловживаннях по "Гарячій лінії: шахрайство". По результативних сигналах передбачена виплата винагороди у розмірі еквіваленту до $ 1 ТОВ. Кожен сигнал є важливим і підлягає обов'язковому аналізу, ретельній перевірці можливих зловживань і вживанню необхідних і адекватних заходів, спрямованих на протидію шахрайству і переслідуванню винних з дотриманням заходів по необхідній конфіденційності.

  • Ми розуміємо, що надання інформації по каналу "Гаряча лінія: шахрайство", ні в якому разі не є звинуваченням. Надана нами інформація лише дасть можливість банку виявити додаткову пильність і у разі, якщо факт шахрайства підтвердиться, завчасно прийняти застережливі заходи.

  • Інформацію про виявлені "вузькі місця" програмних комплексів, про помилки в технологіях і процесах, про відомі способи обходу нормативів і процедур, які можуть привести до збитків Банку, ми направляємо з Головної сторінки Корпоративного сайту, використовуючи канал "Білі плями".

 1. Правила ділового етикету при візитах в зовнішні організації

   • При ділових відвідуваннях сторонніх організацій ми пам'ятаємо, що своєю поведінкою, зовнішнім виглядом ми формуємо думку про імідж нашого банку.

   • Ми пунктуальні і ввічливі з усіма – будь то секретар або керівник.

   • Якщо в офісі, який ми відвідуємо, вимагається попередня реєстрація, просимо секретаря або іншу відповідальну особу зафіксувати інформацію про Вашу зустріч.

   • Обов'язково приносимо з собою ручку і блокнот, знаючи, що коли ми просимо дати що-небудь для записів, це може бути розцінено як наш непрофесіоналізм.

   • Після закінчення зустрічі ми "фіксуємо" домовленості, досягнуті в ході переговорів.

 1. Поведінка під час відряджень

   • Перед відрядженням в структурні підрозділи Приватбанку і банків-партнерів ми формулюємо і погоджуємо з керівником чітку мету і очікувані результати відрядження.

   • Ми сприймаємо відрядження як обмін досвідом, використовуємо її для поповнення знань, вдосконалення навичок і підвищення ефективності роботи банку в цілому.

   • Ми беремо до уваги, що імідж команди (групи) формується на основі думки про усіх її учасників.

   • Ми готові здолати внутрішні бар'єри, які можуть перешкоджати встановленню ефективних взаємин і досягненню найкращого результату.

   • Ми пам'ятаємо про те, що у "хазяїв" є свої термінові обов'язки, а тому заздалегідь обумовлюємо час для зустрічей, зручний для кожної і сторін.

   • Ми не пред'являємо зайвих вимог до умов перебування у відрядженні, свої побажання і зауваження висловлюємо в доброзичливому тоні.

   • Ми виявляємо щиру цікавість до думки своїх співрозмовників про положення, що створилося, і виниклі проблеми, уважно вислуховуємо їх, виражаємо солідарність. Ми завжди пам'ятаємо, що "хазяї" краще обізнані про ситуацію, що створилася, і можуть запропонувати найбільш конструктивні ідеї по її дозволу.

   • Для підвищення конструктивності спілкування ми уточнюємо терміни надання інформації і виконання завдань.

 • Ми ставимо питання і відповідаємо на них відповідно до норм тієї культури, яка прийнята в приймаючій організації, шануємо традиції і ділові звичаї партнерів.

 1. Відношення до банківської власності

 • Ми дбайливо відносимося до банківської власності і устаткування, не використовуємо їх в особистих цілях.

 • Без дозволу колег ми не користуємося їх комп'ютерами, робочими матеріалами і документацією, а при отриманні такого дозволу своєчасно повертаємо.

 • Під час роботи дотримуємо порядок на робочому столі, розташовуючи на нім тільки матеріали, необхідні для роботи в даний момент, а також додаткові аксесуари в офісному стилі.

 • Ми не розміщуємо на робочому столі і в робочих приміщеннях матеріали з рекламою конкуруючих організацій.

 • Завершуючи робочий день, ми наводимо лад на робочому столі, залишаючи на його поверхні тільки необхідні канцтовари.

 1. Поведінка при переході на роботу в іншу організацію

   • Ми не використовуємо робочий час і засоби комунікації банку для пошуку потенційних працедавців і переговорів з ними.

   • Ми зберігаємо коректне, дружнє відношення до банку при зміні роботи; по можливості продовжуємо співпрацю з банком вже як агенти.

   • При переході на інше місце роботи ми строго дотримуємося вимог законодавства про дотримання конфіденційності інформації.


 
 

Цікаве

Загрузка...