WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБанківська справа → Характеристика та послуги ПриватБанку - Курсова робота

Характеристика та послуги ПриватБанку - Курсова робота

Здійснює:

– навчання співробітників банку-партнера роботі в системі Western Union;

– консультаційну та операційну підтримку банку-партнера

Забезпечує:

– проведення взаєморозрахунків з банком-партнером в день зарахування коштів з боку компанії Western Union;

– щоденну доставку електронною поштою інформації із зарахування коштів, з деталізацією по кожному переказу

ПриватБанк може надати допомогу в оформленні пунктів обслуговування Western Union, банку-партнера.

Пропонує скористатися послугами власного CALL-центру, обладнаного найсучаснішим устаткуванням, співробітники якого цілодобово готові надати інформацію клієнтам:

про надходження переказу (для цього клієнту необхідно знати тільки контрольний номер);

про пункти обслуговування ПриватБанку і банків-партнерів;

про пункти обслуговування Western Union за кордоном;

надати консультацію і допомогти у випадку виникнення проблеми з грошовим переказом;

надати консультацію з будь-яких інших питаннях, що стосуються банківських послуг наступними каналами зв'язку

безкоштовно в межах України – 8–800–500–00–30 *;

безкоштовно в межах Росії – 8–800–200–20–80 *;

в межах Латвії – 37 704–13–68 begin_of_the_skype_highlighting37 704–13–68end_of_the_skype_highlighting;

SMS-центр – +380 68 322–02–06 begin_of_the_skype_highlighting+380 68 322–02–06end_of_the_skype_highlighting;

On-Line консультації в Internet-чате (www.privatbank.ua, www.privatbank.ru, www.paritate.ru)

(* – безкоштовний дзвінок для стаціонарного телефону.)

2.7 Послуга 3-D Secure

Суть послуги: що це таке і навіщо це потрібно

ПриватБанк пропонує банкам – емітентам карток Visa послугу підключення до процесингу паролів 3-D Secure для їхніх власників карток. Це дозволить банкам забезпечити своїм клієнтам захист їхніх карткових рахунків від шахрайства в інтернет тобто:

Клієнт може безпечно проводити трансакції в інтернет. Навіть у випадку, якщо точка не підтримує стандарт 3-D Secure, за правилами МПС клієнт буде правий у суперечливих ситуаціях про те, чи проводив він трансакцію.

Якщо клієнт не планує операцій через інтернет, 3-D Secure дає впевненість, що таких трансакцій без його участі не буде

Підтримка 3-D Secure дозволить банкам виключити з договору з клієнтом виняткову відповідальність клієнта по трансакціям в інтернет, що вплине на лояльність останнього до банку.

Переваги проекту

Запровадження даної послуги дасть можливість Банку:

Захистити Ваших клієнтів – власників карток і Ваш банк як емітента від шахрайських операцій з номером карток в інтернет.

Розширити можливості клієнтів по операціям у інтернет

Одержувати додатковий доход від e-трансакцій у вигляді підвищеної (на 0,34%) комісії Interchange по карткам Electron, Classic, Gold та Premier;

Переваги модуля 3-D Secure ПриватБанку:

Безпечна, проста та економічна технологія одержання ідентифікатора 3-D Secure власником картки. Основою технології являється створені випадковим чином ім'я користувача та пароль 3-D Secure, які клієнт може одержати в будь-якому банкоматі ПриватБанку і банків-партнерів.

Модуль 3-D Secure вже встановлений, сертифікований та функціонує.

2.8 Пластиковi картки

Проект AutoCard

AutoCard – економія Ваших коштів та підтримка в дорозі!

Унікальний продукт ПриватБанку – Visa Business AutoCard – спеціалізована пластикова картка, розроблена для багаточисельного сегменту споживачів-автовласників (керівники, топ-менеджери, водії та експедитори підприємств, які мають свій автопарк або які займаються перевезеннями тощо).

Корпоративні картки Visa Business AutoCard мають всі властивості платіжної картки МПС VISA, однак відмінною рисою карток є надання її власникам:

  • Знижок до 15% при розрахунках на території України в торгово-сервісній мережі учасників проекту, які нараховують більше 2 000 підприємств (АЗС, СТО, автомийки, магазини автозапчастин, автосалони, кафе, ресторани тощо). Торгово-сервісна мережа учасників проекту постійно розширюється.

  • Послуг страхування (СК "AIG Україна")* майнових інтересів, пов'язаних з життям, здоров'ям, працездатністю Страхувальника в рамках програми страхування при поїздках за кордон для власників корпоративних карток AutoCard.

* – для власників корпоративних карток класу Business і вище (за винятком карток, які оформляються за програмою лояльності) безкоштовно оформляється договір страхування зі страховим покриттям 40 тис. доларів США (вартість страхового поліса включена до вартості оформлення картки). Власники корпоративної картки мають можливість оформити страховий поліс за рахунок власних коштів за допомогою однієї з перерахованих програм: зі страховим покриттям 260 000 USD, 129 000 USD, 40 000 USD.

Корпоративні картки бувають двох типів:

Visa Business AutoCard Domestic – локальна платіжна картка, діє тільки на території України. Переважно призначена для автовласників, які проживають на території України, для здійснення платежів у торгово-сервісній мережі учасників проекту за автотовари та автопослуги з наданням знижок (експедиторів і водіїв підприємств, фірм, АТП, таксопарків тощо) для здійснення платежів у поїздках або відрядженнях. Рахунок картки відкривається тільки в національній валюті України.

Visa Business AutoCard – міжнародна картка, діє як на території України, так і за кордоном. Картка переважно розрахована для керівників, експедиторів, водіїв великих підприємств, фірм, АТП та ін. для здійснення платежів у торгово-сервісній мережі учасників проекту за автотовари й автопослуги з наданням знижок на території України, а також для здійснення платежів у поїздках або відрядженнях по всьому світу. Рахунок картки відкривається за бажанням клієнта в національної валюті України або в доларах США.

Корпоративні картки Visa Business AutoCard приймаються у всіх точках обслуговування картки Visa на території України (банкомати, ПВН, POS-термінали, імпринтери) та за кордоном (найближче розташування банкомату можна дізнатися за допомогою ATM Locator).

За рахунок чого AutoCard заощаджує кошти?

Розраховуючись карткою в торгово-сервісній мережі AutoCard, Ви одержите знижки на паливо, запчастини, ремонт та інші послуги в розмірі до 15%, що дозволить зменшити витрати на експлуатацію Вашого автомобіля.

В дорозі може відбутися поломка або аварія. Неприємності особливо небажані далеко від міста. Як бути?

AutoCard допоможе одержати екстрену технічну допомогу на місці поломки, або, у разі потреби, здійснити евакуацію ушкодженого автомобіля до місця ремонту або стоянки, а також одержати юридичну підтримку. Дані послуги надаються безкоштовно або з частковим покриттям збитків у рамках пакету "Екстреної технічної допомоги", який може оформити тільки власник AutoCard.

Якими властивостями платіжної картки VISA володіє AutoCard?

– оплата в торгово-сервісній мережі, одержання готівки у банкоматах, ПВН, відділеннях банків як на території України (Visa Business AutoCard Domestic), так і за кордоном (Visa Business AutoCard);

- усна митна декларація картки;

- цілодобовий доступ до коштів на картрахунку;

- блокування через Call Center ПриватБанку у випадку втрати;

- управління картрахунком за допомогою мобільного телефону (MobileBanking) та/або Internet (Internet "Клієнт-Банк", Приват 24).

Якщо не вистачає коштів у дорозі?

AutoCard допоможе оплатити будь-яку покупку і послугу, або одержати готівку за рахунок кредитного ліміту, встановленого на картку. Кредитний ліміт доступний всім власникам додаткових карток, прив'язаних до основної картки.

AutoCard – це дорого?

Ні! Тарифи на відкриття та обслуговування AutoCard привабливі! Витрати на придбання AutoCard швидко окупаються за рахунок знижок на паливо, запчастини, ремонт та інші послуги при експлуатації автомобіля.

Переваги AutoCard для Вашої компанії, фірми, підприємства?

AutoCard докорінно вирішить проблеми підприємства, пов'язані з відрядженнями. Оформивши корпоративну картку, підприємство може випустити додаткові картки своїм співробітникам. Експедитори, водії одержать можливість витрачати кошти корпоративного картрахунку (з обмеженням суми або без нього), знаходячись у різних містах України і за кордоном.


 
 

Цікаве

Загрузка...