WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБанківська справа → " Фінансовый звіт за 257 рік ВАТ ""Райффайзен - банк Аваль""" - Курсова робота

" Фінансовый звіт за 257 рік ВАТ ""Райффайзен - банк Аваль""" - Курсова робота

Минулого року спеціально для клієнтів малого та середнього бізнесу банк впровадив депозитні продукти "МСБ-Капітал" (капіталізація відсотків та можливість поповнення депозиту) та "МСБ-Лідер" (вкладник обирає спосіб виплати відсотків і може скористатися можливістю поповнення депозиту). При цьому депозитний вклад можна оформити в національній валюті, доларах США чи євро.

Орієнтуючись на розвиток ринку та потреби клієнтів, бізнес-лінія МСБ удосконалила такі кредитні програми, як: "Комерційна іпотека" – строк кредитування збільшено до 15 років; "Інвестиційний кредит на придбання транспортного засобу" – строк кредиту подовжено до 10 років. МСБ, яка передбачає можливість для клієнта не лише оперативно отримати потрібну йому інформацію, але й домовитися про зустріч із банківським менеджером у зручному для нього відділенні. До того ж, Інформаційний центр МСБ має спеціальну електронну адресу: sme-info@aval.ua, на яку клієнти можуть надсилати свої запитання стосовно обслуговування або пропозиції щодо роботи банку.

Для клієнтів агросектора було запроваджено нову систему прийняття рішень щодо надання кредитів протягом одного робочого дня. Це значно підвищило якість обслуговування клієнтів.

Бізнес-лінія МСБ планує у 2008 році запропонувати клієнтам нові стандарти обслуговування, задіявши електронні сервіси, а також запровадити спеціальну програму лояльності.

Крім того, бізнес-лінія розпочне випуск спеціалізованого журналу "Мій бізнес", який буде висвітлювати цікаві та корисні теми для клієнтів малого та середнього бізнесу.

Продукти для клієнтів малого та середнього бізнесу:

КОМЕРЦІЙНА ІПОТЕКА:

У межах цієї програми представники малого та середнього бізнесу можуть отримати кредити на:

• придбання комерційної нерухомості;

• будівництво комерційної нерухомості;

• здійснення ремонту та реконструкції приміщень;

• розвиток бізнесу.

ЕКСПРЕС-КРЕДИТУВАННЯ:

Експрес-кредит надається без застави і оформляється у максимально короткий термін – від одного дня.

ІНВЕСТИЦІЙНИЙ КРЕДИТ:

У рамках цієї програми представники МСБ можуть отримати кредити на:

• придбання обладнання – нового та такого, що було в користуванні;

• модернізацію та реконструкцію обладнання;

• придбання спецтехніки – нової та такої, що була у користуванні;

• розвиток бізнесу.

КРЕДИТ НА ПРИДБАННЯ ТРАНСПОРТНОГО ЗАСОБУ

Кредити надаються на купівлю нових та не нових:

• легкових автомобілів;

• вантажних автомобілів;

• автобусів усіх видів;

• причіпного складу (причепів, напівпричепів, платформ, розпусків, трейлерів тощо).

ОВЕРДРАФТ

Овердрафт – це короткостроковий кредит у межах встановленого ліміту, що дозволяє здійснювати розрахунки, коли коштів на поточному рахунку недостатньо.

ФІНАНСУВАННЯ ПОПОВНЕННЯ ОБОРОТНИХ КОШТІВ

Кредит надається у формі відновлювальної та невідновлювальної кредитної лінії.

ДЕПОЗИТНІ ПРОГРАМИ

Депозитні рахунки – у гривнях, доларах США чи євро зі зручними варіантами нарахування і виплати відсотків.

КРЕДИТНІ ПРОГРАМИ ДЛЯ АГРАРІЇВ

• Невідновлювальна кредитна лінія

У межах цієї кредитної лінії можна взяти позику на поповнення обігових коштів.

• Інвестиційне кредитування:

— агрокредит на придбання нової техніки та нового обладнання;

— агрокредит на придбання техніки, що була у використанні.

Послуги приватним особам

Бізнес-лінія по роботі з приватними особами Райффайзен Банку Аваль у 2007 році вкотре продемонструвала значні темпи розвитку. Так, кредитний портфель цієї бізнес-лінії за рік зріс на 61% – з 9 013 млн. грн. до 14 599 млн. грн. За минулий рік банк надав кредитів фізичним особам на загальну суму 10 976 млн. грн. При цьому нарощувалося кредитування в національній валюті – частка таких кредитів у портфелі банку зросла на 4% – з 33% до 37%.

Як і раніше, одним із найпопулярніших продуктів банку для населення були іпотечні кредити. Частка іпотечних кредитів у кредитному портфелі приватних осіб банку зросла на 8% – з 57% до 65%. При цьому портфель іпотечних кредитів банку збільшився на 86%. Райффайзен Банк Аваль розпочав програму підвищення якості обслуговування клієнтів та регулярного навчання працівників, які займаються наданням іпотечних кредитів.

Іншою традиційною послугою для клієнтів банку – фізичних осіб є кредити на купівлю нових та не нових автомобілів. Отримати автокредит у Райффайзен Банку Аваль можна і з початковим внеском позичальника, і без нього. Банк є активним учасником ринку та співпрацює з багатьма автосалонами по всій території України. Портфель автокредитів банку на кінець 2007 року склав 2 713 млн. грн., збільшившись упродовж року на 31%.

Структура житлових кредитів

1 Житло в кредит, 4%

2 Споживчі, під заставу нерухомості, 9%

3 Приватне будівництво, 30%

4 Земля кредит, 57%

У 2007 було завершено перехід на нову централізовану банківську систему Bankmaster RS, завдяки чому клієнти банку отримали можливість обслуговування в будь-якому з відділень банку, незалежно від місця відкриття рахунку. До того ж, тепер клієнти можуть користуватися усіма перевагами послуги погашення кредитної заборгованості з власного поточного рахунку, в тому числі в режимі автоматичного списання сум, що підлягають погашенню. Це суттєво зменшує витрати часу клієнтів на здійснення виплат за отриманими кредитами.

У звітному році велика увага приділялася збільшенню обсягів перехресних продажів приватним клієнтам. З цією метою було розроблено інноваційні банківські продукти: "Кредит готівкою для найкращих клієнтів банку" та "Кредит готівкою для зарплатних клієнтів банку".

Банк пропонує весь спектр депозитних продуктів для задоволення будь-яких потреб клієнта. Обсяг заощаджень на рахунках приватних клієнтів за рік зріс на 38% та досяг 15 910 млн. грн.

Райффайзен Банк Аваль має статус повноправного учасника (Principal Member) міжнародних платіжних систем Visa International і MasterCard International з 1996 року. Статус Principal Member – це найвища категорія участі в платіжних асоціаціях, яка дозволяє емітувати всі типи карт VISA та MasterCard. Сьогодні випуск та обслуговування платіжних карток належать до пріоритетних напрямів діяльності банку. У 2007 році банк емітував зарплатні та пенсійні картки, кредитні картки, платіжні картки для приватних осіб та корпоративні платіжні картки. Разом із партнерами банк пропонує спільні карткові продукти – МТС-Visa, Isic-Maestro та Mercedes Card – Visa. На цей час банк є спонсором (поручителем) для 19 банків – асоційованих та афілійованих членів міжнародних платіжних систем, 27 банків мають агентські угоди еквайрінгу з Райффайзен Банком Аваль.

У 2007 році Райффайзен Банк Аваль здійснив низку вагомих кроків для розвитку карткових продуктів та значного оновлення їхнього асортименту. Розроблено і впроваджено пакет "Оптимальний", що поєднав у собі оптимальний перелік карткових послуг, овердрафти "До зарплати" та "Легкий кредит".

Впроваджено також нову продуктову концепцію – мультитарифну "Кредитну картку". Клієнтам надано можливість вибору вигідного для них тарифного плану з параметрами кредиту та обслуговування картки, а також можливість наступного переходу на інший тарифний план за власним бажанням без погашення поточної заборгованості за кредитом. До пропонованого тарифного плану клієнт може обрати схему лояльності, тип картки та схему страхування, поєднання яких складає індивідуальний картковий продукт клієнта. Така продуктова концепція надає банку можливість гнучко реагувати на зміну ринкової ситуації та постійно розширювати додаткові послуги існуючим та новим клієнтам.

Протягом минулого року було розроблено і впроваджено такі технологічні карткові послуги:

• переказ грошових коштів між картковими рахунками через центри самообслуговування;

• поповнення вкладних рахунків за допомогою центрів самообслуговування;

• поповнення вкладних рахунків постійним дорученням;

• підключення до послуги "Оплата комунальних платежів постійним дорученням" через центри самообслуговування;

• прийом платежів на користь регіональних компаній через центри самообслуговування.

Особливу увагу в 2007 році банк приділяв розвитку безготівкових розрахунків за товари та послуги з використанням платіжних карток. Стимулювання цих розрахунків позитивно позначилося на динаміці їхніх обсягів – безготівкові розрахунки зросли на 26% порівняно з аналогічними показниками станом на початок року.

Перелік послуг для приватних клієнтів банку включає:

ІПОТЕЧНЕ КРЕДИТУВАННЯ

• житло в кредит на первинному ринку;

• житло в кредит на вторинному ринку;

• земельна ділянка в кредит;

• кредит під заставу нерухомості;

• кредит на будівництво власного житла.

СПОЖИВЧЕ КРЕДИТУВАННЯ

• кредит на придбання нового автомобіля з власним внеском чи без нього;

• кредит на придбання автомобіля, що був у користуванні;

• гроші на будь-що+;

• кредит під заставу депозиту;

• кредит готівкою для найкращих клієнтів банку.


 
 

Цікаве

Загрузка...