WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБанківська справа → Технологія міжбанківських платежів у комерційному банку - Курсова робота

Технологія міжбанківських платежів у комерційному банку - Курсова робота

Реквізит "Номер (операційний) платежу" відповідає номеру, який поставив клієнт-відправник на платіжному документі. Рек-1 візит "Ідентифікатор операціоніста банку А" містить ідентифікатор того операціоніста банку А, який сформував електронний платіжний документ і завірив його ЕЦП. На файл А завжди формується файл-квитанція Т.

Файл vТ — це файл-квитанція на відповідний файл vА. Він містить інформацію про те, прийнятий чи ні відправлений на АРМ-2 пакет платіжних документів, якщо ні, то з якої причини.

Файл vА у СЕП завжди приймається або ж не приймається у цілому, тобто якщо відбраковано хоча б один платіж з файла, то інші платежі з цього ж файла також не приймаються до обробки.

Якщо vА містить помилки в одному або кількох платежах, то відповідний файл vТ містить інформаційні рядки у кількості, що дорівнює кількості виявлених помилкових документів. Кожний рядок однозначно ідентифікує помилковий документ з відповідними кодами помилок для кожного з документів.

Структура заголовкового рядка файла Т має такий вигляд:

№п/п

Назва реквізиту

Тип

Довжина

1

Назва файла

С

12

2

Дата+час створення файла

В

10

3

Кількість інформаційних рядків у файлі

N

6

4

Сума дебета по файлу

N

16

5

Сума кредиту по файлу

N

16

6

Електронний цифровий підпис (ЕЦП)

В

64

1

Ідентифікатор ключа ЕЦП

С

6

8

Назва квітуємого (КВ) файла

С

12

9

Дата+час створення КВ файла

D

10

10

Кількість інформаційних рядків у КВ файлі

N

6

11

Сума дебета по КВ файла

N

16

12

Сума кредиту по КВ файлу

N

16

13

ЕЦП КВ файла

В

64

14

Ідентифікатор ключа ЕЦП КВ файла

С

6

15

Код помилки по КВ файлу

С

4

16

ЕП заголовкового рядка файла

B

64

17

СRLF

B

2

Якщо файл vА вміщує помилку не в платіжних документах, а в заголовковому рядку, то відповідний файл vT не утримує інформаційних рядків, а містить лише код помилки в інформаційному рядку.

Структура інформаційного рядка файла Т:

№ п/п

Назва реквізиту

Тип

Довжина

1

Порядковий номер інформаційного рядка (IР) у файлі А

N

6

2

Код помилки

С

4

3

СRLF

Файл Т формується лише АРМ-2. Реквізити "Сума дебета по файлу" і "Сума кредиту по файлу" дорівнюють відповідним сумам файла vА, що квітується, якщо файл прийнятий без помилок. Ці суми дорівнюють 0, якщо файл бракується з будь-якої причини.

Файл Т підтверджує нормальний прийом файла у тому випадку, якщо: реквізит "Кількість інформаційних рядків" дорівнює нулеві, самі інформаційні рядки взагалі відсутні, код помилки по КВ файла = "0000" і виконуються такі рівності:

"Сума дебета по файлу А" = "Сумі дебета по КВ файла"

"Сума кредиту по файлу А"= "Сумі кредиту по КВ файла"

Якщо файл vА містить помилку не в платіжних документах, а в заголовковому рядку, то відповідний файл vТ не утримує інформаційних рядків, а вміщує лише код помилки в інформаційному рядку.

Файл vВ містить інформацію про зворотні платежі банку отримувачу платежів у СЕП. Кожний інформаційний рядок несе інформацію про один платіжний документ. На файл уВ завжди формується файл-квитанція vS.

Структура заголовкового рядка файла vВ збігається з структурою заголовкового рядка файла vА. Структура інформаційного; рядка файла vВ збігається із структурою інформаційного рядка, файла vА. В полі "ЕЦП основних реквізитів платежу" знаходиться ЕЦП, яка накладає АРМ-3 банку-відправника.


 
 

Цікаве

Загрузка...