WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБанківська справа → " Комерційна діяльність СК ""Універсальна""" - Курсова робота

" Комерційна діяльність СК ""Універсальна""" - Курсова робота

Програма "Диплом" дозволяє нагромадити потрібну суму, аби фінансувати витрати на отримання дитиною вищої освіти, одночасно надаючи страховий захист дитині та батькам (опікунам).

Програма "Золота осінь"дозволяє вже нині встановити розмір майбутньої додаткової пенсії, яка не залежатиме ні від можливостей держави, ні від участі чи неучасті вкладника в загальнообов'язковому державному страхуванні.

Вибравши програми"Стандарт", "Диплом", "Золота осінь", клієнт отримує податкові пільги, що гарантують йому 13% (а з 1 січня 2007 року - 15%) економії сплачених внесків. Це відповідає одержанню прибутку в розмірі 14,94 % (а з 01.01.07 - 17,64%) річних на вкладений капітал, незалежно від того, чи страхується клієнт в гривнях, євро чи доларах США. Крім того, за результатами кожного року компанія гарантовано перерахує клієнтам ще й 85% доходу від вкладених коштів.

Програма "Родина"- страховий захист для всіх членів родини. Виплату здійснюють в разі смерті застрахованого впродовж чинності договору або дожиття його до кінця дії договору. Крім того, програма покриває ризики смерті будь-кого із членів сім'ї протягом чинності поліса.

Програма "Ритуального страхування"гарантує покриття витрат на похоронні послуги в разі смерті застрахованої особи.

Програми корпоративного страхуваннядопоможуть покращити клімат у колективі, посилити командний дух і прив'язаність до фірми, підвищити лояльність працівників. Страхові внески на довгострокове страхування своїх працівників підприємство зараховує до складу валових витрат. Пропоновані нами страхові програми "Корпоративне страхування" передбачають нагромадження капіталу для кожної застрахованої особи (працівника), надаючи їй водночас страховий захист у разі смерті.

Підприємство має право призначати й змінювати застрахованих осіб і вигодонабувачів за договором. Також, якщо потрібно, воно може бути вигодонабувачем. Якщо працівника звільнено до закінчення терміну дії договору страхування, підприємство може за рахунок нагромаджених коштів надати страховий захист іншому працівнику або збільшити страхову суму для іншої застрахованої особи.

У випадку звільнення працівника до закінчення терміну дії договору підприємство має право:

отримати викупну суму

за рахунок нагромаджених коштів надати страховий захист іншому працівнику

збільшити страхову суму для іншої застрахованої особи за рахунок коштів, нагромаджених на рахунку звільненого працівника

При довгостроковому страхуванні життя (терміном більше10 років та сплатою внесків не менше 5 років у тому числі недержавне пенсійне забезпечення) підприємство може віднести до складу валових витрат кожного звітного податкового періоду суму внесків, сплачених за власний рахунок на страхування найманої ним фізичної особи, що не перевищує 15% від заробітної плати, нарахованій працівникові протягом податкового року.

Вигоди, що отримає застрахований. якщо він є фізичною особою:

Матеріальні та соціальні гарантії застрахованого та його сім'ї;

Достойне додаткове пенсійне забезпечення;

Фінансову підтримку в разі настання складних життєвих ситуацій;

Податкове кредитування.

Додаткові переваги від страхування життя працівників може отримати і юридична особа:

Імідж соціально-свідомого, авторитетного підприємства;

Підвищення мотивації працівників;

Зменшення плинності кадрів;

Додаткова можливість залучення висококваліфікованих спеціалістів;

Віднесення страхових платежів до складу валових витрат

Асистас (assistance) — перелік послуг (у рамках договору страхування), які надаються в потрібний момент через медичне, технічне і фінансове сприяння. Широко використовується в зарубіжних країнах для забезпечення безпеки подорожуючих під час поїздок за кордон (у разі хвороби, нещасного випадку)

З метою комплексного обслуговування Клієнтів у 2003 році Страхова компанія "Універсальна" створила Асистанс-центр (службу медичної і технічної допомоги) та мережу аварійних комісарів. Асистанс-центр покликаний швидко і якісно надати допомогу Клієнту "Універсальної" у разі настання страхового випадку, незалежно від того, в якій частині України трапилася неприємна пригода і у який час доби. Для цього Страхова компанія "Універсальна" укладає угоди про співпрацю з найкращими медичними закладами, зі станціями технічного обслуговування (СТО), евакуаторами, готелями в усіх регіонах України. Також Компанія співпрацює з асистуючими компаніями "Ортодент-Асистанс" та "Ел.Ай.Сі-Асистанс". Надання медичної допомоги за кордоном координується міжнародною асистанською компанією Assistance "CORIS" International.

Телефон цілодобового Асистанс-центру — 8 800 500 38 10 (дзвінки у межах України безкоштовні).

Створювана Компанією мережа аварійних комісарів покликана спростити процедуру отримання страхових виплат у разі настання страхового випадку. Аварійні комісари забезпечують оперативність визначення збитку Клієнта та допомагають правильно оформити необхідні документи. Станом на 1 січня 2005 року працювало 23 аварійні комісари.

44Про асистанс;

44Послуги;

44Дії Застрахованого;

44Програма "Евакуатор";

44;

44Програма "Евакуатор вантажна";

44Програма "Стандартна";

44Програма "Стандартна +";

44Програма "Стандартна вантажна";

44Програма "Люкс";

44Програма "Люкс вантажна".

Перестрахування (reinsurance) — порівняно нова для України сфера страхових відносин. Перестрахування — операція між двома страховими компаніями, при якій одна з них (цедент) передає від свого імені за певну плату частину ризику за договором, укладеним зі страхувальником, іншій компанії (перестраховикові). Перестрахування дозволяє розукрупнювати великі ризики, поділяючи їх між двома або кількома страховиками, що сприяє збалансованості страхового портфеля кожного з них. Завдяки перестрахуванню підвищується фінансова надійність страховиків, зростає їхня загальна спроможність нарощувати обсяги страхових послуг. Перестрахування буває факультативним (за окремими угодами) і договірним (облігаторним). Останнє зобов'язує цедента передавати на перестрахування в межах визначеної суми всі ризики, характер і розмір яких визначений умовами договору.

За результатами діяльності 9 місяців 2004 року ВАТ "Страхова компанія "Універсальна" зайняла 1-ше місце у впливовому рейтингу "INSURANCE TOP" по "Послугах з перестрахування". Представлений рейтинг базується на коефіцієнті, який враховує показники перестрахувальних платежів і виплат по договорах перестрахування ризиків добровільного й обов'язкового страхування, у т.ч. з нерезидентами, тобто, визначає наскільки та або інша страхова компанія як вітчизняний перестрахувальник здатна надати і надає реально послуги перестрахування.

Серед партнерів Страхової компанії "Універсальна" у галузі перестрахування у 2004 році були:

українські компанії:

УАСК "АСКА" (44www.aska.com.ua)

СК "Кредо-Класик" (44www.credo-classic.com)

ЗАТ "Європейський страховий альянс" (44www.eia.com.ua)

ВАТ СК "УКРСОЦСТРАХ" (44www.usbi.com.ua)

ЗАТ СК "Укрнафтатранс"

УІСК "Інвестсервіс" (www.inserv.kiev.ua)

ВАТ "СК "Оранта-Донбас" (44www.oranta.ua)

СК "Інкомстрах" (44www.incomstrakh.com.ua)

АСК "Авіоніка" (44www.avionika.ua)

ВАТ СК "Оранта-Дніпро" (44www.oranta.ua)

СК "Вексель" (44www.veksel.com.ua)

СК "Алькона"

ПК "Гарант Ре"

СК "Аеліта"

ЗАТ СК "Арма" (www.arma-ic.com)

ЗАТ СК "Партнер" (i-partner.com.ua/)

та інші.

іноземні компанії:

Munich Re (Німеччина) (44www.munichre.com)

Polish Re (Польща) (44www.ptr.com.pl/english)

Scor (Франція) (44www.scor.com)

російські страховики:

"Военно-Страховая Компания" (44www.vsk.ru)

"Ингосстрах" (www.ingos.ru)

"Согласие" (44www.soglasie.ru)

"Русский Мир" (44www.rusworld.spb.ru)

синдикати:

Lloyd's (www.lloyds.com)

Amlin (44www.amlin.com)

Faraday (44www.faraday.com)

британські брокери:

Heath Lambert Group (www.heathlambert.com)


 
 

Цікаве

Загрузка...