WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБанківська справа → Інвестиційна політика банку та шляхи підвищення її ефективності - Курсова робота

Інвестиційна політика банку та шляхи підвищення її ефективності - Курсова робота

Рецензія

на дипломну роботу з теми:

"Інвестиційна політика банку та шляхи підвищення її ефективності"

студентки групи 53-БС-3

Харківського банківського інституту

Української академії банківської справи

Докшиної Олени Миколаївни.

У роботі розглянуто пункти: інвестиції та їх роль в умовах трансформації економічної системи України; особливості щодо прийняття управлінських рішень щодо інвестиційних та іноваційних процесів в Україні; сучасні проблеми банківського інвестування. Висвітлено роль комплексного аналізу виконання інвестиційних операцій банками України; організаційно-економічна сутність інвестиційної діяльності банків; шляхи вдосконалення банківських інвестицій на сучасному етапі розвитку банківської системи України; впровадження нової технології трансформації пасивів для подальшого фінансування інвестиційних ресурсів, детально розкриті правові, соціально-економічні організаційно-технічні питання охорони праці в банківській установі. Належним чином приділено увагу використанню інформаційних систем і технологій у банківській сфері.

Дипломна робота має певну цінність. Робота свідчить про високий рівень загальної економічної підготовки студента, її вміння самостійно мислити, аналізувати зібрану інформацію, і творчо вірішувати поставленні завдання.

Аналітична і практична частини роботи дозволяють зробити висновки про наявність у студента певних вмінь і навичок у галузі банківської справи.

Рецензент Гол. Бух. ФВАТ КБ "Надра" відділення № 7

м. Дніпропетровськ

Полтавська С. В.

Відгук

на дипломну роботу з теми:

"Інвестиційна політика банку та шляхи підвищення її ефективності"

студентки групи 53-БС-3

Харківського банківського інституту

Української академії банківської справи

Докшиної Олени Миколаївни.

В дипломній роботі недостатньо розкрите питання зниження інвестиційних ризиків у банках України, та шляхи їх удосконалення.

Представлені в роботі таблиці та рисунки, виконанні з використанням ПЕОМ, за допомогою текстового редактора "Microsoft Word" та графічного редактора "Microsoft Excel"

В цілому дипломна робота Докшиної Олени Миколаївни з теми "Інвестиційна політика банку та шляхи підвищення її ефективності" зроблена на достатньо високому рівні, обумовлюючі актуальність обранної теми та доцільність проведення досліджень для розвитку цього питання.

Зауважень до данної роботи не маю, вважаю що студент Докшина Олена Миколаївна може бути допущена до захисту на засіданні ДЕКу і заслуговує оцінку "4".

к.н.н., доцент Горошко В. И.


 
 

Цікаве

Загрузка...