WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБанківська справа → " Діяльність СГ ""ТАС""" - Курсова робота

" Діяльність СГ ""ТАС""" - Курсова робота

• "ТАС – ДОВІРА" - накопичувальна програма страхування дітей, яка дозволяє подбати про створення фонду майбутніх витрат для дітей та забезпечити гідний страховий захист для них протягом дії Договору страхування. Програма реалізується через агентську мережу.

Страхування життя позичальника банку

Страхування життя позичальника банку – послуга, що забезпечує виплату банку у розмірі заборгованості позичальника при виникненні подій, пов'язаних із його життям та здоров'ям, в результаті яких він не зможе сплатити кошти, отримані у кредит. Програми страхування життя позичальників банків реалізуються через канал банкострахування.

Корпоративне убезпечення життя

Керівники підприємств, які зробили ставку на персонал і поставили перед собою ціль створити працездатну і мотивовану команду однодумців, таким чином реалізують ідею "головне багатство підприємства - його люди", і дають можливість своїм співробітникам цілком розкрити і реалізувати свій потенціал, а, отже, принести підприємству більший прибуток.

Напевно кожен керівник не раз задавав собі подібні питання:

 • Як створити базову соціальну програму на підприємстві?

 • Як убезпечити співробітників від матеріальних втрат при нещасних випадках?

 • Як додатково мотивувати своїх співробітників?

 • Як мотивувати персонал за допомогою пенсійної програми?

Тому, хотілося б звернути Вашу увагу на питання соціального захисту та матеріального стимулювання праці працівників підприємства. На сьогоднішній день, для створення високопрофесійного, злагодженого колективу та заради запобігання плинності кадрів необхідно окрім регулярної виплати пристойної заробітної плати також виділяти кошти для соціального захисту трудового колективу.

Найбільш оптимальним механізмом забезпечення співробітників підприємства додатковими соціальними гарантіями є страхування.

Програми корпоративного убезпечення життя дозволяють:

 • додатково мотивувати співробітників компанії;

 • зміцнювати командний дух у колективі;

 • знизити плинність кадрів;

 • залучати на роботу висококваліфікованих фахівців, забезпечивши їм додаткові соціальні гарантії;

 • забезпечити фінансовий захист службовцям і членам їхніх родин при настанні страхових подій;

 • поліпшити імідж компанії в очах вітчизняних і закордонних партнерів.

Завдяки податковим пільгам програми корпоративного страхування життя дозволяють оптимізувати витрати підприємства на соціальне забезпечення й додаткову мотивацію співробітників: відповідно до нової редакції Закону "Про оподаткування прибутку підприємств", юридичні особи можуть відносити платежі по довгостроковому накопичувальному страхуванню життя своїх співробітників на валові витрати, у межах 15 відсотків від заробітної плати, нарахованої такій найманій особі протягом податкового року, але не більше 7560 гривень у рік.

Для укладення Договору колективного страхування життя з юридичною особою страховий агент повинний надати в страхову компанію заяву на укладання договору корпоративного страхування життя разом з додатком у вигляді списку застрахованих осіб, за затвердженою страховиком формою.

Помічником при укладанні договору корпоративного страхування життя може слугувати пам'ятка для страхувальника. [1]

Фінансові показники

Запорукою надійності Страхової Грипи "ТАС" є її інформаційна відкритість та прозорість. СГ "ТАС" надає для ознайомлення інформацію по основних фінансових показниках, які характеризують фінансову стабільність компанії, та відображають її зростання й динамічний розвиток.

Безумовно, найголовнішими показниками для клієнтів є об'єм нарахованих премій, сплачені відшкодування та резерви, тому що саме ці показники відображають рівень виконання страховою компанією своїх зобов'язань згідно укладених Договорів страхування та забезпечення страховиком майбутніх виплат страхового відшкодування. [2]

Загальна сума страхових премій за підсумками шести місяців 2009 року склала 68 799,00 тис. грн., що перевищує аналогічні показники 2008 року практично на 56%.

Загальна сума активів компанії станом на 30.06.2009 року склала 375 888,00 тис. грн. У порівнянні з аналогічними показниками 2008 року Страхова компанія "ТАС" збільшила свої активи більше ніж у 2,5 раза.

Статутний капітал компанії - 21 306,30 тис. грн.

Страхові резерви компанії станом на 30.06.2009 року становили 219 918,00 тис. грн., у порівнянні з показниками 2008 року компанія збільшила свої резерви більше ніж на 75%.

Загальний розмір страхових виплат, здійснених компанією протягом звітного періоду, - 1 994,00 тис. грн. У порівнянні з аналогічними показниками минулого року, Страхова компанія "ТАС" зберегла темпи здійснення страхових виплат.

Укладених протягом І-го півріччя 2009 року - 8 881 договір, що свідчить про збільшення темпів приросту клієнтської бази більше ніж на 35% порівняно з результатами аналогічного періоду 2008 року. Загальна кількість фізичних осіб, застрахованих у Закритому акціонерному товаристві "Страхова компанія "ТАС" станом на 01.07.2009 року – 58 581, що перевищує аналогічний показник 2008 року більше ніж на 80%.

Отже, страхова группа "ТАС" продовжує вдалу реалізацію основних стратегічних ініціатив щодо збільшення обсягів страхування та впевнено рухається до досягнення своєї стратегічної мети – бути компанією №1 на ринку убезпечення життя в Україні. [1]

вИСНОВКИ

ЗАТ "Страхова Група "ТАС" працює на страховому ринку України з 1998 р. За цей час компанія зарекомендувала себе як співдружність професіоналів, які завжди готові взяти на себе турботу про життя, здоров'я, майно та відповідальність клієнтів.

Передовий менеджмент, сучасні методи введення бізнесу, молодий перспективний колектив – ось запорука плідної та динамічної роботи страхової групи "Тас".

Переваги Страхової Групи "ТАС":

 • провідні позиції за основними показниками в рейтингу страхових компанії України;

 • більше 100 страхових продуктів, комплексних і спеціалізованих програм добровільного та обов'язкового страхування;

 • вигідна система знижок;

 • наявність розгалуженої мережі по всій Україні;

 • наявність Центру обслуговування клієнтів;

 • надійний перестрахувальний захист;

 • високі професійні якості, знання та досвід співробітників;

 • ефективний менеджмент, передові методи ведення бізнесу.

Страхова компанія "ТАС" активно працює у сегменті фізичних осіб за програмами індивідуального убезпечення життя. Крім того, продуктовий портфель компанії містить програми корпоративного убезпечення життя та програми страхування життя позичальників банків.

Компанія планує розвивати канали продажів, розширювати агентську мережу, створюючи стабільні та довгострокові відносини зі своїми клієнтами. Адже для клієнтів наочні свідчення обсягів виплат страхових відшкодувань, підвищення якості фінансових показників служать гарантією надійності та стабільності компанії, а значить – існує незаперечна можливість довіри їй своє майбутнє, себе і своїх близьких та свій бізнес.

ЗАТ "Страхова Група "ТАС" гарантує своїм клієнтам виконання обов'язків, прийнятих на себе.

БІБЛІОГРАФІЧНИЙ СПИСОК

 1. http://www.taslife.com.ua

 2. http://www.tas-insurance.com.ua

 3. http://www.tas.ua

 4. http://tas-zp.uaprom.net

 5. http://who-is-who.com.ua/bookmaket/zakarpat2007/4/43.html

 6. http://who-is-who.com.ua/bookmaket/economisty2006/9/143/1html

 7. http://www.expoua.com/Event/lang/ru/id/40870/mode/PNView/adid/183

 8. http://forinsurer.com/TAS-IG


 
 

Цікаве

Загрузка...