WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБанківська справа → " Діяльність СГ ""ТАС""" - Курсова робота

" Діяльність СГ ""ТАС""" - Курсова робота

Загальна сума активів компанії станом на 30.06.2009 року склала 375 888,00 тис. грн. У порівнянні з аналогічними показниками 2008 року Страхова компанія "ТАС" збільшила свої активи більше ніж у 2,5 раза.

Статутний капітал компанії - 21 306,30 тис. грн.

Страхові резерви компанії станом на 30.06.2009 року становили 219 918,00 тис. грн., у порівнянні з показниками 2008 року компанія збільшила свої резерви більше ніж на 75%.

Загальний розмір страхових виплат, здійснених компанією протягом звітного періоду, - 1 994,00 тис. грн. У порівнянні з аналогічними показниками минулого року, Страхова компанія "ТАС" зберегла темпи здійснення страхових виплат.

Інвестиційна діяльність

Побудова високоефективної інвестиційної політики для СК "ТАС" є одним зі стратегічних завдань протягом всього часу роботи компанії на ринку страхування життя. Інвестиційна діяльність проводиться з урахуванням показників якості та ліквідності активів, ступеню концентрації ризиків та загальної доходності інвестиційного портфелю. Завдяки цьому протягом останніх років Страхова компанія "ТАС" забезпечувала для своїх клієнтів високий рівень загального інвестиційного доходу.

З урахуванням гарантованого інвестиційного доходу згідно ст. 9 Закону України "Про страхування" загальний розмір приєднаних бонусів становить: у національній валюті – 19,23% річних; у доларах США – 11,61% річних; у євро – 8,67% річних.

Структура портфелю

Страхова компанія "ТАС" активно працює у сегменті фізичних осіб за програмами індивідуального убезпечення життя. Крім того, продуктовий портфель компанії містить програми корпоративного убезпечення життя та програми страхування життя позичальників банків.

Загальна кількість договорів страхування, укладених протягом І-го півріччя поточного року, - 8 881 договір, що свідчить про збільшення темпів приросту клієнтської бази більше ніж на 35% порівняно з результатами аналогічного періоду 2008 року. Загальна кількість фізичних осіб, застрахованих у Закритому акціонерному товаристві "Страхова компанія "ТАС" станом на 01.07.2009 року – 58 581, що перевищує аналогічний показник 2008 року більше ніж на 80%. [1]

3. Характеристика страхових продуктів cг "тас" ТА АНАЛІЗ ОСНОВНИХ ПОКАЗНИКІВ РОЗВИТКУ КОМПАНІЇ

Страхова Група "Тас" - страхова компанія, яка пропонує широкий спектр страхових продуктів, серед яких індивідуальні та комплексні програми страхування для фізичних та фридичних осіб, зокрема: добровільне майнове страхування, добровільне страхування відповідальності, добровільне страхування, обов'язкове страхування.

Основні зусилля страхової Групи "ТАС" зосереджені на створенні якісних страхових продуктів із цікавими для клієнта конкурентними перевагами.

Страховий продукт – це комплексне понятя, яке включає в себе не тільки оформлення договірних відносин на папері, а й містять:

1. Передпродажне обслуговування клієнта: інформування про діяльність компанії, проведення консультацій спеціалістами, спілкування зі страховими консультантами, які проходять спеціальне навчання.

2. Оформлення страхової угоди, наприклад, якнайповніше ознайомлення клієнта з умовами страхування, забезпечення його всією необхідною інформацією, проведення інструктажу на випадок настання страхової події та ін.

3. Супровід клієнта впродовж усього терміну дії страхової угоди. Наші спеціалісти підтримують із клієнтами постійний зв'язок, інформуючи їх про акції, які відбуваються в компанії, пропонуючи спеціальні бонуси та знижки.

4. У разі настання страхової події – всебічна підтримка та участь (виїзд представника компанії на місце події, допомога в оформленні документів тощо). [6]

СК "ТАС" надає самі високі гарантії збереження, накопичення та своєчасних виплат коштів.

Страхова компанія "ТАС" гарантує свої клієнтам:

  • надійний страховий захист життя і здоров'я;

  • надійне розміщення засобів, як у національній, так і у вільно конвертованій валюті;

  • перевищення відсотка прибутковості над відсотком інфляції;

  • стабільний ріст доходу;

  • негайну виплату страхового відшкодування;

  • професійне обслуговування;

  • оперативне реагування на зміну потреб своїх клієнтів.

За підсумками 2007 року вона займала 7-е місце в рейтингу страхових компаній по страхуванню ризиків та її частка ринку склала 1,5% (мал. 3.1)

мал. 3.1

Щорічний темп зростання компанії складає не менше 60%. СГ "ТАС" має розвинену регіональну мережу, що складається з 19 філій, 12 регіональних дирекцій, більше 400 центрів продажу та широкої агентської мережі (більше 2000 страхових агентів), що дозволяє надавати послуги по всім регіонам України. Це забезпечує компанії статус національного страховика, здатного задовольняти потреби найвимогливіших клієнтів, надати широкий спектр продуктів страхування в кожному куточку нашої країни. [2]

Індивідуальне убезпечення життя

Накопичувальне страхування

Всі економічні відносини базуються на бажанні отримати прибуток, тому питання про раціональне та ефективне використання капіталу актуальне для будь-якої людини, яка має певні кошти. Якщо Ви бажаєте накопичити капітал для придбання будинку, для навчання Ваших дітей або накопичити ім на весілля, і на сам кінець, забезпечити собі гідну старість, скористайтеся нашими програмами.

• "ТАС – ЛАЙФ" - сучасна накопичувальна програма убезпечення життя, у якій страхові виплати в два-три рази перевищують розмір суми, яку передбачається накопичити і гарантується досить високий рівень прибутковості. Програма реалізується через страхових посередників

• "ТАС – КАПІТАЛ" - накопичувальна програма убезпечення життя, яка має більш привабливі умови для страхувальників старшого віку, дозволяє накопичити капітал та гарантує фінансовий захист родини та близьких у разі настання страхових подій. Програма реалізується через страхових посередників

• "ТАС – АКТИВ+" - накопичувальна програма убезпечення життя, яка дозволяє накопичити певні кошти та гарантує фінансову безпеку, а також забезпечує фінансовий захист родини та близьких у разі настання страхових подій. Програма реалізується через агентську мережу

Ризикове страхування життя

Життя і здоров`я – це те, що належить не тільки Вам, але і Вашим близьким, хоча б тому, що вони Вас люблять. Якщо Ви є ще й головою родини, Ви берете на себе відповідальність за її добробут. Робити це дуже приємно, але піклуватися про близьких та забезпечувати їх можна лише тоді, коли сам здоровий і сповнений сил. Подбайте про своїх близьких, потурбуйтеся про власне здоров`я.

• "ТАС – МЕД" - програма додаткового страхування здоров`я. Програма реалізується через страхових посередників

• "ТАС – ТАЛІСМАН" - програма страхування від нещасних випадків, яка гарантує страховий захист в Україні та за її межами і діє 24 години на добу. Програма реалізується через агентську мережу

• "ТАС – ДОПОМОГА" - програма строкового страхування життя, яка дозволяє убезпечити себе від наслідків настання небажаних подій. Програма реалізується через агентську мережу.

Накопичувальні програми для дітей

Пам`ятаєте, як Ви зраділи, коли дізналися, що у Вашій родині буде дитина? Радісні передчуття сповнювали Вас до самого її народження, і тільки зараз, вперше тримаючи сина чи доньку на руках, Ви усвідомили, яка це величезна відповідальність - дбати про маля, виховувати його, забезпечувати йому якісну освіту і допомагати йому стати гідною людиною. Скористайтесь нашими накопичувальними програмами для дітей, за допомогою яких Ви зможете подбати про своїх дітей та забезпечити їм стабільне майбутнє завдяки значній матеріальній підтриці.

• "ТАС – ЮНІОР" - дитяча накопичувальна програма, що дозволяє поступово накопичити на користь дитини значний капітал, який згодом можна буде витратити на іі потреби (навчання, житло тощо), та забезпечити гідну фінансову підтримку, яка не дозволить непередбачуваним подіям перекреслити уявлення батьків про майбутнє їхньої дитини. Програма реалізується через страхових посередників


 
 

Цікаве

Загрузка...