WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБанківська справа → " Діяльність СГ ""ТАС""" - Курсова робота

" Діяльність СГ ""ТАС""" - Курсова робота

Січень 2007 р. – Страхова компанія "ТАС" першою серед лайфових компаній України отримала статус члена всесвітньої організації страховиків зі страхування життя LIMRA (Life Insurance Marketing Research Association).

Вересень 2007 р. – Журнал "Експерт – Україна" опублікував щорічний (рі)-рейтинг стабільності страхових компаній. Страхова компанія "ТАС" увійшла в групу А рейтингу і зарекомендувала себе як одна з найбільш стабільних та інформаційно–відкритих компаній сектору страхування життя в Україні, отримавши найвищий рейтинг стабільності Ааа.

17 2007 р. листопада в Національному палаці мистецтв "Україна" відбулася сьома урочиста церемонія нагородження переможців Міжнародного фестивалю-конкурсу "Вибір року" в Україні.Під час вшанування переможців були нагороджені 79 провідних українських та зарубіжних компаній у 142 номінаціях. Переможцем конкурсу у номінації "Страхова компанія року зі страхування життя" була визнана Страхова компанія "ТАС". Отримання нагороди свідчить про ефективну багаторічну роботу СК "ТАС" на ринку убезпечення життя. Впевнено рухаючись вперед на вітчизняному ринку страхування життя, завдяки професійній команді, надійним партнерам і задоволеним клієнтам, Компанія планує і надалі розширювати спектр програм для фізичних і юридичних осіб, здійснювати подальший розвиток ринкового сегменту убезпечення життя.

СК "ТАС" стала першою вітчизняною компанією зі страхування життя. Сьогодні компанія є однією з провідних та найбільш авторитетних страхових компаній в Україні, яка пропонує своїм клієнтам широкий спектр сучасних програм індивідуального та корпоративного убезпечення життя разом з якісним професійним обслуговуванням. Значний досвід роботи, глибоке знання страхової справи, серйозні гарантії, забезпечені високою капіталізацією, широка всеукраїнська філіальна мережа дозволяють надавати страхові послуги високої якості, удосконалювати традиційні види страхування і створювати нові страхові продукти, що відповідають потребам сьогоднішнього дня. [1]

2. Структура страхової Групи "ТАС"

В структурі СГ "ТАС" понад 30 регіональних дирекцій і філій та 400 центрів продажу по всій Україні. Агентська мережа компанії налічує близько 3000 осіб. Страхові платежі СГ "ТАС" в 2007 році склали 262 млн. грн., що в 1,63 рази більше, ніж у 2006-му. Страхові виплати СГ "ТАС" в 2007 році у порівнянні з 2006-м виросли в 2,3 рази і становили майже 90,6 млн. грн. Зокрема, в 4 кварталі 2007 року СГ "ТАС" виплатила своїм клієнтам більше 31,6 млн. грн., (в 4 кварталі 2006 року – 13,544 млн. грн.). [7]

Сфера бізнес-інтересів групи "ТАС" охоплює: фінансовий сектор (банківський сегмент, страховий сегмент), промисловий сектор, нерухомість; венчурні проекти.

На ринках, що підпадають під сферу бізнес-інтересів інвестиційно-фінансової групи "ТАС", вона представлена:

  1. Фінансовий сектор

Банківські послуги – банк "Бізнес Стандарт"

Страхування – страхова компанія "ТАС" (страхування життя); страхова група "ТАС" (страхування ризиків).

Інші напрямки фінансової діяльності – фінансове посередництво у сфері роздрібного кредитування; надання допомоги по поверненню активів та здійснення лізингових операцій. На таких ринках Група "ТАС" представлена: Європейською агенцією з повернення боргів та Першою Українською міжнародною лізинговою компанією.

2. Промисловий сектор

Група має значні інвестиції у компаніях, що входять до українського промислового сектору та спеціалізуються на виробництві залізничних вагонів, сталі та комплектуючих для рухомого складу – Завод "Дніпровагонмаш"; Крюківський вагонобудівний завод; Кременчуцький сталеплавильний завод.

3. Нерухомість

Портфель проектів нерухомості охоплює сегменти: житлового будівництва; нерухомості офісного типу; нерухомості готельного типу; логістики.

4. Венчурні проекти

Група постійно вивчає нові можливості для інвестування у нові сфери діяльності. Існуючі венчурні проекти ІФГ "ТАС": фармацевтичний рітейл; сільське господарство; виробництво залізобетонних виробів і дорожнього покриття.

Як інноваційна компанія, ІФГ "ТАС" будує свій бізнес у відповідності до сучасних світових стандартів, забезпечуючи високі норми прибутковості акціонерного капіталу, сприяючи розвитку ринків, на яких вона присутня, та відповідаючи на запити та потреби всіх клієнтів.

Запорукою успішного розвитку групи є постійне удосконалення діяльності компанії, її орієнтація на провідні технології і методи управління, а також залучення висококваліфікованих спеціалістів і професійних консультантів з різноманітним досвідом роботи та глибокими знаннями. Але головне надбання групи – це кваліфікована команда однодумців, об'єднаних корпоративними цінностями і орієнтованих на перемогу.

Колектив групи складається з молодих, амбіційних і успішних людей, що постійно навчаються і удосконалюються, щоб щоденно пропонувати бізнес-партнерам найкращі умови для співробітництва та зростання їх добробуту. Ефективність роботи команди вимірюється не тільки фінансовими показниками, але і позитивною репутацією групи на усіх ринках, де вона присутня. [1]

Страхова Група "ТАС" - універсальний страховик, який пропонує клієнтам більше 100 страхових продуктів по 60 видам комплексних і спеціалізованих програм добровільного і обов'язкового страхування.

Місія Компанії – забезпечити надійний страховий захист клієнта, його упевненість і спокій.

мал. 2.1.

Страховой портфель Страховой группы "ТАС" в 1 квартале 2009 года

У своїй діяльності ЗАТ "Страхова компанія "ТАС" керується принципом "Соціально відповідальний бізнес – сталий розвиток суспільства". Компанія поділяє зростаючу у світі впевненість у тому, що компанії будь-яких бізнес-сфер можуть зробити внесок у сталий розвиток не тільки свого бізнесу, але і країни, у якій всі ми живемо і працюємо, у краще майбутнє наших громадян. Соціально відповідальна позиція стає одним із найважливіших напрямків стратегії розвитку Страхової компанії "ТАС".

Важливою складовою соціальної відповідальності вважається постійна взаємодія із зацікавленими сторонами. Для Страхової компанії "ТАС" основними зацікавленими сторонами сьогодні є клієнти, акціонери, інвестори, ділові партнери, співробітники, органи влади та державні установи. Безумовно, діяльність компанії пов'язана також з іншими зацікавленими сторонами, такими як засоби масової інформації, фінансово-економічні об'єднання та інші.

Взаємодія з усіма зацікавленими сторонами на постійній основі дає компанії можливість краще розуміти їхні потреби та очікування. У своїй діяльності компанія застосовує різні форми взаємодії з кожною групою зацікавлених сторін: презинтації, зустрічі, збори акціонерів, річний звіт, корпоративний сайт, прес-конференції, консультації, семінари тощо.

Соціальну відповідальність страхова компанія "ТАС" розуміє як добровільно прийняті принципи, яких компанія має намір дотримуватися у повсякденній роботі:

  1. принцип відкритості та прозорості: компанія надає зацікавленим сторонам об'єктивну і найбільш повну інформацію про вплив діяльності компанії на економіку, суспільство та екологію на територіях присутності компанії;

  2. принцип ведення постійного діалогу із зацікавленими сторонами;

  3. принцип достовірності: ЗАТ "ТАС" надає лише достовірну інформацію, що може бути перевірена та підтверджена.

Страхова компанія "ТАС" продовжує вдалу реалізацію основних стратегічних ініціатив щодо збільшення обсягів страхування та впевнено рухається до досягнення своєї стратегічної мети – бути компанією №1 на ринку убезпечення життя в Україні. Цей факт переконливо підтверджують результати діяльності за підсумками І-го півріччя 2009 р.

Фінансові показники

Загальна сума страхових премій за підсумками шести місяців 2009 року склала 68 799,00 тис. грн., що перевищує аналогічні показники 2008 року практично на 56%.


 
 

Цікаве

Загрузка...