WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБанківська справа → " Аудиторський звіт ВАТ ""Райффайзен - банк Аваль"" за 2007 рік" - Курсова робота

" Аудиторський звіт ВАТ ""Райффайзен - банк Аваль"" за 2007 рік" - Курсова робота

Предметом діяльності Банку є виконання банківських та інших операцій, згідно з наданими Національним банком України ліцензіями та дозволами.

Стратегія банку та характеристика банківської діяльності

ВАТ "Райффайзен Банк Аваль" є провідним українським банком та найбільшим банком з іноземними інвестиціями в Україні. Протягом багатьох років банк утримує передові позиції на ринку банківських послуг і, зокрема, кредитування юридичних та фізичних осіб, пропонуючи високу якість обслуговування, найкращі банківські технології, сучасні знання та міжнародний досвід персоналу і керівництва банку своїм клієнтам через розгалужену мережу філій по всій країні. По усіх фінансових показниках (капіталу, активах, кредитному портфелю, прибутковості) банк посідає одне із перших місць на ринку і, дотримуючись стратегії якісного зростання, прагне стати найкращим банком в Україні для своїх клієнтів, партнерів та акціонерів. Стратегія банку направлена на подальший розвиток банку у відповідності до стандартів групи Райффайзен Інтернешнл та найкращої світової практики банківської діяльності і утримання лідерських позицій у визначених сегментах банківського ринку в Україні.

Протягом майже 15-річної історії діяльності "Райффайзен Банк Аваль" є визнаним лідером у багатьох сегментах ринку банківських послуг, в тому числі в сфері кредитування українських промислових та сільськогосподарських підприємств, малого та середнього бізнесу. За останні роки банк суттєво розширив спектр фінансових послуг для населення України, що дозволило банку зайняти провідні позиції на ринку роздрібного кредитування.

З приєднанням до групи Райффайзен Інтернешнл, "Райффайзен Банк Аваль" як найбільший іноземний банк в Україні одним із перших започаткував суттєві модернізаційні процеси, направлені на поліпшення якості послуг та підвищення ефективності систем управління і мінімізації ризиків, посилення ефективності роботи банку та оптимізації витрат, удосконалення роботи мережі філій. Банк демонструє найвищі стандарти ведення банківського бізнесу, головними рисами якого є чесна і відкрита конкуренція, стабільність і надійність роботи, довіра і повага клієнтів і партнерів. Персонал банку має найвищу кваліфікацію та надає послуги високої якості і широкого асортименту.

Висока якість роботи банку підтверджується високим рівнем оцінки репутації банку з боку клієнтів та партнерів банку. Про це свідчать і численні нагороди від українських та інозмених установ та топ-рейтинги банку. Так, в 20062007 роках Банк визнано найкращим банком в Україні журналами "Euromoney" (2006) та "The Banker" (2007).

Банком також отримані нагороди за найкращу іпотечну програму, найактивнішу діяльність в рамках програми ЕБРР в сфері торгового фінансування. Більш того, банк було визнано одним з найкращим роботодавців в 2007 році та найліпшім роботодавцем серед банків в Україні. В 2007 році банк отримав визнання за найкращу навчальну компанію, створену банком – Фінансову академію "Райффайзен Банк Аваль". Рейтингове агенство S&Ps визнало банк одним із найпрозоріших банків в Україні наприкінці 2007 року.

Наша спроможність поєднувати місцевий досвід з високими стандартами обслуговування західних фінансових установ і, зокрема, провідної європейської групи Райффайзен Інтернешнл, є однією з наших сильних конкурентних сторін. В усіх сегментах, в яких ми працюємо, ми є визнаним універсальним місцевим банком, що знає місцевий ринок чи не найкраще за своїх конкурентів та пропонує якісні послуги переважно місцевим корпоративним та роздрібним клієнтам, включаючи малий та середній бізнес. Наше знання ринку і місцевий досвід дозволяє нам адаптувати стандартні продукти до особливих потреб кожного клієнта та регіонального ринку. В той же час керівництво глобальної мережі групи Райффайзен сприяє подальшому розвитку банку і забезпечує контроль над дотриманням банком в Україні стандартів послуг на тому рівні, який від нас очікують існуючі та потенційні клієнти.

Для забезпечення узгодженості стандартів в усій мережі як по Україні, так і в групі Райффайзен Інтернешнл банком розгорнуто ряд програм по розвитку нових продуктів і процедур, завершено створення Центру інформаційної підтримки клієнтів, удосконалюється система централізації процесів прийняття рішень.

Згідно даних опитування компанії GFK, "Райффайзен Банк Аваль" залишається одним з найбільш знаних банків на ринку з рівнем знання назви банку на рівні 86%. За оцінкою багатьох клієнтів "Райффайзен Банк Аваль" став для них єдиним корпоративним і сімейним банком. Банк є визнаним національним лідером по наданню послуг для масового клієнта на ринку. Більш того, згідно дослідження GFK в 2007 році щодо іміджу найбільших банків, "Райффайзен Банк Аваль" сприймається як сучасний та престижний банк та має один з найбільших рейтингів за рівнем надійності. Стратегія банку й надалі забезпечуватиме утримання найвищого рівня знання банку, високої репутації та довіри серед клієнтів та партнерів через дотримання належних стандартів роботи, поліпшення якості та удосконалення переліку послуг, оптимізації витрат та підвищення ефективності роботи мережі і персоналу банку.

Стратегія бізнесу

Нашим баченням є позиціювання Банку як беззаперечного лідера серед українських універсальних банків. Ми пропонуємо банківські послуги в таких сферах:

— Корпоративному бізнесі.

— Роздрібному бізнесі.

— Казначействі та інвестиційному банкінгу.

Банк має намір продовжувати розширювати свою присутність у країні, зокрема через впровадження таких стратегій:

— Використання сегментів з найвищими темпами росту.

— Зміцнення провідних позицій на ринку.

— Збереження та підвищення ефективності нашої операційної діяльності.

Стратегія Інформаційних технологій

— Замінити регіональні обчислювальні центри та системи на централізовані програмні системи використовуючи стандартні технічні комплекси.

— Підтримувати надійну інфраструктуру Інформаційних технологій, щоб забезпечити заплановане зростання бізнесу по всім напрямкам.

— Надалі впроваджувати програмний портфель Інформаційних технологій з метою зменшення зусиль та витрат на обслуговування.

— Завершити впровадження програми інформаційної безпеки включаючи проект планування безперервності бізнесу.

Стратегія бізнес-сегменту корпоративних клієнтів.

До сегменту корпоративних клієнтів, в основному, входять компанії з річним оборотом 5 млн. євро. Крім цього, цей сегмент містить менші компанії, що фокусуються на проектному або торговому фінансуванні, включені до нього з огляду на природу їхнього бізнесу. До сегменту корпоративних клієнтів входять також державні та напівдержавні підприємства, фінансові заклади, муніципалітети і громадські організації.

Наша ціль – середні та великі корпоративні клієнти, а також дочірні підприємства західноєвропейських корпоративних груп. Поєднання ноу-хау місцевого ринку з західними стандартами обслуговування робить нас привабливим банком для корпоративних клієнтів у країні. При цьому, наша присутність по всій країні дозволяє нам пропонувати корпоративним клієнтам послідовні послуги високого рівня у 26 регіонах країни.

Саме в продажу банківських послуг середнім корпоративним клієнтам (із річним обсягом продаж від 5 до 50 млн. євро) ми бачимо основний шлях в диверсифікації кредитного портфеля, отримання більшого розміру прибутку порівняно з продажами іншим корпоративним клієнтам, мінімізації кредитних ризиків. Таким клієнтам ми пропонуємо стандартні корпоративні продукти, через з'ясування індивідуальних потреб клієнтів та побудові довгострокових відносин з клієнтом протягом всього життєвого циклу компанії. У випадку продажу складних банківських продуктів Банк залучає відповідних вузькопрофесійних фахівців з інших напрямів банківського бізнесу.

Продукти та послуги

Банк надає своїм корпоративним клієнтам цілу низку банківських та фінансових продуктів і послуг, включаючи такі основні продукти:

— Кредити (стандартні, інвестиційне фінансування, відновлювальні кредити).

— Торгове фінансування.

— Депозити і інвестиційні продукти.

— Послуги зі здійснення платежів/обслуговування рахунку.

— Лізинг.

— Казначейство (валютообмінні операції, спотові, форвардні та форексні транзакції ).

— Управління активами.

Стратегія сегменту роздрібного бізнесу

Сегмент роздрібного бізнесу включає в себе фізичних осіб, приватних підприємців, малі та середні підприємства (МСБ), тобто компанії з річним оборотом менше 5 мільйонів євро, та такі особи, що не займаються діяльністю, пов'язаною з проектами та торговим фінансуванням. В залежності від місцевих умов малі та середні підприємства в свою чергу можуть бути поділені на мікропідприємства з річними надходженнями менше 1 мільйона євро та МСБ.

Ми є також одним з лідерів у бізнесі кредитних і дебетних карток та в даний час стрімко розширюємо цей бізнес.

Продукти та послуги

Банк надає своїм роздрібним клієнтам та клієнтам МСБ широкий спектр банківських та фінансових продуктів та

послуг, включаючи наступні основні продукти:

— Кредити.

— Депозити та інвестиції.

— Обслуговування платежів та рахунків.

— Картки.

— Лізинг.


 
 

Цікаве

Загрузка...