WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБанківська справа → " Аналіз діяльності ЗАО ""Приват""" - Курсова робота

" Аналіз діяльності ЗАО ""Приват""" - Курсова робота

Приватбанк – лідер у сфері впровадження провідних банківських послуг. Приватбанк лідером на ринку послуг фізичним особам. Більш ніж 40% клієнтів банків, які оформлюють кредит на покупку побутової техніки, користуються кредитними програмами Приватбанку. Послугами Приватбанку користуються 26% клієнтів, котрі роблять обмін валют, 27,8% усіх клієнтів депозитних програм. Інноваційна політика Приватбанку орієнтована на впровадження на українському ринку принципово нових, провідних банківських послуг, які надають клієнтам нові можливості управління своїми фінансами. Приватбанк першим в Україні запропонував своїм клієнтам послуги Інтернет-банкінгу "Приват24" та GSM-банкінгу, а також послуги з продажу через мережу своїх банкоматів та POS-терміналів електронних ваучерів провідних операторів мобільного зв'язку та IP-телефонії.

У 2007-ому році Global Finance також четвертий рік поспіль визнає Приватбанк кращим банком в Україні за рейтингом Wоrld's Best Foreign Exchange Banks 2007. Наприкінці 2005 року в рамках рейтингу Best Bank Award журналу Global Finance Приватбанк третій рік поспіль визнано "Кращим банком в Україні". Авторитетний міжнародний фінансово-аналітичний журнал "The Banker" за результатами проведеного в 2000 і 2002 роках дослідження, привласнив Приватбанку звання "The Bank of Year". Інший впливовий журнал - "Euromoney" протягом п'яти років - 1999, 2000, 2001, 2002 та 2005 роках визнає Приватбанк кращим банком України У ході дослідження ринку банківських послуг, проведеного компанією GFK Ukraine, 23,3% опитаних жителів України назвали Приватбанк найбільш привабливим для себе українським банком. Приватбанк також має найбільш високий рівень пізнаваності серед населення без підказки: 64%. Приватбанк також є лідером серед українських комерційних банків за кількістю клієнтів: його послугами користується понад 23% населення України.

1.5 Цілі та місія підприємства

Для того щоб банк став більш популярним, та цікавим для клієнтів треба бути надійним та універсальним банком, який буде зорієнтований на інтереси різних клієнтів, та який буде надавати широкий спектр якісних послуг по усім сегментам фінансового ринку.

Місія - визначення переліку поточних і перспективних напрямків діяльності підприємства, виділення пріоритетів у стратегії, тобто тих основних принципів і норм ведення діяльності, які будуть визначати образ організації в перспективі. Відмінною рисою місії є те, що вона повинна бути виконана по витіканню певного періоду часу.

Строк виконання місії повинен бути доступним для огляду й досить невеликим. Як показує практика, найчастіше цей строк становить п'ять років. Робиться це для того, щоб покоління працівників, що є присутнім при прийнятті положення про місію, могло побачити результати своєї праці.

Місія – програмний документ, який відображає найважливіші напрями його діяльності і принципи існування.

Місія Приватбанку: "Забезпечення простого доступу до кредиту кожному громадянину країни"

Ця місія дозволить залучити більшу кількість клієнтів, що відповідно збільшить ріст прибутку банку.

Також місія Приватбанку полягає в завоюванні й утриманні лідируючих позицій на фінансовому ринку України, наданні найбільш повного комплексу якісних банківських послуг на території Украіни.

Особливе значення місії для діяльності підприємства полягає в тім, що місія є базисом, точкою опори для всіх планових рішень підприємства, подальшого визначення її цілей і завдань. Місія створює впевненість, що підприємство переслідує несуперечливі, ясні, порівнянні цілі; допомагає зосередити всі зусилля працівників на обраному напрямку, поєднує їхньої дії; створює розуміння й підтримку серед зовнішніх учасників підприємства (акціонерів, держави, фінансових фірм і т.д.) і всіх, хто зацікавлений у її успіху.

Ф. Котлер уважає, що місія повинна вироблятися з обліком наступних п'яти факторів:

1) історія фірми, у процесі якої вироблялася філософія фірми, формувалися її профіль і стиль діяльності, місце на ринку й т.п.;

2) існуючий стиль поводження й спосіб дії власників і управлінського персоналу;

3) стан середовища перебування підприємства;

4) ресурси, які вона може пустити в хід для досягнення своїх цілей;

5) відмінні риси, якими володіє підприємство.

Ціль діяльності - це бажаний стан об'єкта керування через певний час.

Від її правильного формулювання залежить злагодженість роботи персоналу. Але як би добре не були сформульовані мети підприємства, їх необхідно довести до персоналу, чого на наших підприємствах найчастіше не відбувається через недостатньо розвиту систему комунікацій.

Основна мета будь-якого підприємства - це одержання прибутку. Найчастіше ця мета ототожнюється з місією, але в цьому криється величезний підступ для самої організації, тому що в цьому випадку керівникові дуже складно виділити діяльність своєї фірми серед конкурентів і, як наслідок, розраховувати на довге існування.

Ціль – бажаний, необхідний і можливий стан організації (відділу, підрозділу) і результатів його діяльності.

Основними вимогами до якості цілей:

1.Конкретність

2.Досяжність

3.Значимість

4.Повнота

Для того щоб виконати місії треба поставити цілі. І за допомогою досягнення цілей можна досягти виконання місії банку. Спочатку треба виділити генеральну ціль. Генеральна ціль є великомасштабною і комплексною, яка охоплює всі аспекти діяльності банку. Тому щоб її реалізувати, треба розбити її на цілі більш низького рівня.

Глава 2. Аналіз банківської діяльності

2.1 Стан Приватбанку на ринку

Приватбанк є визнаним лідером вітчизняного ринку платіжних карток. На сьогодні банком випущено понад 6,74 мільйона пластикових карток (40% від загальної кількості карток, емітованих українськими банками). У мережі обслуговування пластикових карток банку працює 2 306 банкоматів, пластикові картки банку приймають до оплати понад 16 тисяч торговельно-сервісних точок по всій Україні. Наявність широкої мережі обслуговування карткових продуктів дозволяє Приватбанку активно впроваджувати послуги з автоматизованої видачі корпоративним клієнтам заробітної плати з використанням пластикових карток. Приватбанк також є лідером на ринку послуг фізичним особам. Так, понад 40% клієнтів банків, які оформлюють кредити на купівлю побутової техніки, користуються кредитними програмами Приватбанку. Також послугами Приватбанку користуються 27,8% усіх клієнтів депозитних програм, понад 26% клієнтів, які здійснюють обмін валюти. Близько 21% клієнтів українських банків обирають Приватбанк для відкриття поточного рахунку та понад 15% користуються послугами банку під час здійснення грошових переказів.

2.2 Конкуренти

Основні конкуренти:

  1. УкрСібБанк

  2. Укрсоцбанк

  3. Райффайзен Банк Аваль

  4. "Надра"

  5. ProCreditBank

  6. ОщадБанк

Конкуренти, що представлені на українському ринку, але не займають провідної позиції:

1.OTP банк

2. Home Credit Bank

3. UniCredit Bank

4. Правекс-Банк

5. БрокБизнесБанк

6. Дельта Банк

7. Инвест Банк

8. VAB Банк

9. ПУМБ

10. Фінанси та Кредит

2.3 Аудиторські висновки за 2006 р.

УКРАЇНА

АУДИТОРСЬКА ФІРМА "НОРМАН-АУДИТ"

тел. 450-65-80; 8-097-891-55-40 Свідоцтво про внесення в Реєстр аудиторських фірм № 1277, рішення АПУ від 26.01.2001 р. за № 98, продовжено до 26.01.2011 р., рішення АПУ від 26.01.2006 р., № 158

Аудиторський висновок про фінансову звітність Закритого акціонерного товариства комерційного банку "Приватбанк" за 2006 рік

Ми провели аудиторську перевірку балансу Закритого акціонерного товариства комерційного банку " Приватбанк" (надалі – "Банк") станом на 31 грудня 2006 року, звіту про фінансові результати, звіту про рух грошових коштів, звіту про власний капітал, приміток до фінансових звітів та загальної інформації про діяльність Банку за рік, що минув на зазначену дату. Відповідальність за подану фінансову звітність несе управлінський персонал Банку. Ми несемо відповідальність за висловлення думки щодо цієї фінансової звітності на підставі аудиторської перевірки.

Ми провели аудиторську перевірку згідно з Міжнародними стандартами аудиту. Ці стандарти зобов'язують нас планувати і здійснювати аудиторську перевірку з метою одержання обґрунтованої впевненості в тому, що фінансова звітність не містить суттєвих викривлень. Аудит включає перевірку шляхом тестування доказів, які підтверджують суми та розкриття інформації у фінансовій звітності. Аудиторська перевірка включає також оцінку застосованих принципів бухгалтерського обліку і суттєвих попередніх оцінок, здійснених управлінським персоналом, а також оцінку загального подання фінансової звітності. Ми вважаємо, що проведена аудиторська перевірка забезпечує обґрунтовану підставу для висловлення нашої думки.


 
 

Цікаве

Загрузка...