WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБанківська справа → Надання кредитів фізичним особам на будівництво (банк Аваль) - Реферат

Надання кредитів фізичним особам на будівництво (банк Аваль) - Реферат

В день отримання від відділення копії документів кредитної справи (згідно Глави 6), відповідальний працівник відділу забезпечення дирекції/філіалу передає разом з службовою запискою, яка реєструється у журналі вихідної кореспонденції, документи кредитної справи наступним відділам дирекції/філіалу:

Відділ безпеки (розглядає пакет документів не більше 3 робочих днів). Отримавши пакет документів (в тому числі копію паспорта, ідентифікаційного номеру та ліцензію на виконання землеоціночних робіт суб'єкта оціночної діяльності) начальник відділу безпеки призначає відповідального працівника та передає йому на опрацювання матеріали.

Відповідальний працівник відділу безпеки за підсумками перевірки Позичальника (Покупця) та/або Продавця (зокрема, перевірки відомостей та даних, викладених в анкеті, та іншої інформації, що стосується компетенції служби безпеки) готує висновок. Висновок підписується начальником відділу безпеки ЦО, відповідальним за проведення перевірки або начальником відділу внутрішньобанківської безпеки ОД/ОФ та реєструється в журналі вихідної кореспонденції для подальшої передачі в управління/відділ забезпечення. Відділ безпеки розглядає пакет документів не більше 3 робочихднів з моменту отримання всіх необхідних матеріалів.

Увага: Висновок відділу безпеки, щодо можливості кредитування фізичних осіб готується у випадках:

  • Розмір кредиту більше 50 000 дол. США (або еквівалент в іншій валюті);

  • Надані позичальником документи викликають сумнів щодо їх достовірності.

(пункт 9.1.1. викладено в редакції розпорядження Заступника Голови Правління "Райффайзен Банк Аваль" від 16.11.2006р №763Р-а.)

Висновок юридичного підрозділу (підрозділ розглядає пакет документів не більше 2 робочих днів) надається у випадках:

  1. коли кредит надається за умови оформлення в забезпечення майна, гарантії або поруки юридичних осіб – з питань перевірки установчих документів, наявності повноважень керівників підприємств для укладання договорів забезпечення;

  2. нестандартних умов надання кредиту, які потребують додаткового юридичного аналізу (наявність судових спорів щодо майна, яке пропонується в заставу, обтяження його орендою або іншими зобов'язаннями тощо);

Отримавши пакет документів, начальник юридичного підрозділу призначає відповідального працівника та передає йому на опрацювання матеріали.

Відповідальний працівник юридичного підрозділу за підсумками перевірки готує висновок щодо відповідності документів, наданих позичальником (його поручителем) для отримання кредиту, чинному законодавству України у тому числі, які засвідчують право власності позичальника (майнового поручителя) на майно, яке пропонується у заставу.

Висновок підписується начальником юридичного управління ДБПЗ ЦО, начальником юридичного відділу СБПЗ дирекції/філіалу.

Висновок підрозділу кредитного аналізу (підрозділ розглядає пакет документів не більше 2 робочих днів) готується у випадках, коли поручителем/гарантом Позичальника є юридична особа. Висновок має містити інформацію щодо фінансового стану підприємства.

Кредитний працівник (експерт Банку, незалежний експерт з оцінки майна) визначає ринкову та ліквідаційну вартість майна, що запропоноване у заставу, згідно нормативних документів, що регламентують процедуру оцінки. При цьому перевіряється наявність та відповідність стану майна наданим документам. За результатами перевірки робиться висновок щодо можливості прийняття зазначеного майна в якості забезпечення. Серед іншого, по нерухомості перевіряється відсутність перепланування нерухомості* (термін оцінки майна встановлюється Рішенням правління дирекції/обласного філіалу, але не більше 4 робочих днів).

* у разі наявності перепланування нерухомості, здійсненого без дозволу відповідних державних органів, Кредитний працівник повинен відмовити Позичальнику у наданні кредиту до моменту оформлення дозволу на перепланування, через неможливість оформлення застави такої нерухомості.

Протягом 2-х годин, з моменту отримання відповідних висновків, відповідальний працівник відділу забезпечення дирекції/філіалу, передає начальнику відділення копії висновків які підшивають в кредитну справу. Для відділень, які територіально розміщені не в одній будівлі, відповідальний працівник відділу забезпечення дирекції/філіалу надсилає на адресу начальника відділення відповідні висновки, якщо обмін інформацією здійснюється за допомогою електронної пошти, листи мають бути з повідомленням про отримання. Протягом 5 робочих днів, працівники відділень отримують через начальника відділення копії висновків та підшивають їх в кредитну справу.

(пункт 9.2. викладено в редакції розпорядження Голови Правління "Райффайзен Банк Аваль" від 30.07.2007р №717Р)

У випадку зміни зобов'язання Позичальника за діючим кредитним договором в частині збільшення розміру кредиту, процентної ставки, строку кредитування, або інших змін, внаслідок яких змінюється обсяг зобов'язання, відповідальний кредитний працівник оцінює платоспроможність Позичальника (Поручителя) та виносить справу на розгляд Кредитного комітету.

При наявності Поручителя за кредитним договором, Банк обов'язково повинен отримати попередню згоду Поручителя на зміну обсягів його зобов'язань та укласти додаткову угоду до договору поруки одночасно з укладанням додаткової угоди про внесення змін до кредитного договору.

(пункт 9.3. викладено в редакції розпорядження Заступника Голови Правління "Райффайзен Банк Аваль" від 16.11.2006р №763Р-а.)

Додаток 8

Акт

Перевірки стану та наявності застави

м.

"____" ___________ 200_ р.

Позичальник

, дата укладення кредитного договору

Заставодавець

, дата укладення договору застави

ПІБ, посада працівника, що здійснив перевірку

ПІБ заставодавця

Згідно графіку перевірки заставного майна працівником ________________ АППБ "Аваль" була проведена перевірка наявності та стану заставленого майна. Результати перевірки:

Тип, найменування предмету застави

Місце знаходження застави та її характеристики

Умови зберігання застави

Стан застави

Цей акт складений в присутності _____________________________________________________

(особа, яка надала заставлене майно до огляду).

Працівник кредитної служби

Статья II.ПІБ та посада

Позичальник

Додаток 9

Звіт

Перевірки стану та наявності застави

м.

"____" ___________ 200_ р.

Позичальник

, дата укладення кредитного договору

Заставодавець

, дата укладення договору застави

ПІБ, посада працівника, що здійснив перевірку

ПІБ заставодавця

Згідно графіку перевірки заставного майна працівником ________________ АППБ "Аваль" була проведена перевірка наявності та стану заставленого майна. Результати перевірки:

Тип, найменування предмету застави

Місце знаходження застави та її характеристики

Умови зберігання застави

Стан застави

Цей акт складений в присутності _____________________________________________________

(особа, яка надала заставлене майно до огляду).

Працівник кредитної служби

Статья III.ПІБ та посада

Позичальник


 
 

Цікаве

Загрузка...