WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБанківська справа → Розрахунок грошового коефiцiєнту та змiни в активах i пасивах балансу банку в залежностi вiд використання грошових ресурсів - Курсова робота

Розрахунок грошового коефiцiєнту та змiни в активах i пасивах балансу банку в залежностi вiд використання грошових ресурсів - Курсова робота

Спочатку ми повинні врахувати зменшений потенціал розширення банківських депозитів, і як капітал резервів є частково відвернутий до необхідних ресурсів з інших введених рахунків. Слідуючи за попередньою процедурою, показаною для часових депозитних запасних витоків, необхідний депозитний коефіцієнт буде 1/(rd + rdot + k = e = rtT'). Максимально необхідні депозити. даючи запаси (R) і валюту від громади (С), зараз є:


В
изначення М1, яке включає необхідні депозити в банках, валюта в громад, і всі інші введені рахунки, в символічних термінах стають:

Вставляючи дані використані попередньо одержуємо: М1 = $100 000(1 + 0,20 + 0,20)/[(0,20 + 0,20/0,20) + 0,01 + 0,20 + 0,04(1,00)] = 1,4/0,49 = $285 714, з поділом між необхідними депозитами, $204 081; валюта в руках громадян $40 816.

Розширюючи коефіцієнт у випадку М2 включає додаток М1, збереження і невеликі часові депозити у всіх депозитних закладах, напередодні договорів продажу в комерційних банках, грошового базару взаємного фондового поділу і звичайних попередній Євродоларових депозитах. Ми повинні визначити, що деякі банківські пасиви, не включаючи наше визначення грошей. можуть бути об'єктом резервних потреб. Додаючи ці розрахунки, як пропорцію необхідних депозитів в комерційному банку, до показника коефіцієнту, беручи до уваги всі резервні витоки, і додаючи грошову базу як перед тим. ми отримуємо цінність М2: М2=В(1+k+ot+t')/(Rd(1++g+ot)+rt(t)+k+c), де:

В = грошова основа (R+C), включаючи банківські резерви й валюту зовнішніх банків;

k = пропорція валютних зберігань громадою відносно до необхідних депозитів;

ot = пропорція інших введених рахунків, що забезпечуються засобом обміну. відносно до необхідних депозитів й об'єкту резервних потреб;

t' = пропорція часового депозиту й інших рахунків таких як, пасиви євродолара, що відповідають резервним вимогам, відносно необхідних депозитів;

rd = резервні потреби з необхідних депозитів й введених рахунків;

tt = резервні потреби з часового депозиту й інших рахунків;

  • = іноземні вклади. що не є включені в визначення грошей, які мають резервні потреби; пропорція відносно до необхідних депозитів;

g = урядові вклади, що не є включені у визначення грошей, які мають резервні потреби; пропорція відносно до необхідних депозитів;

е = надлишкові резерви як пропорція до необхідних депозитів.

Після встановлення Грошового Контрольного Акту, наступні резервні потреби стали ефективними 13листопада, 1980року:

введені рахунки:

$0 – 25 мільйонів 3%

більше $25 мільйонів 12%

неперсональні грошові депозити:

первинна зрілість на 4 роки 3%

євровалютні пасиви 3%

VII. МОЖЛИВІСТЬ БАНКУ ВИЗНАЧИТИ САМОСТІЙНО ПОСТАЧАННЯ ГРОШЕЙ.

Як з іншими товарами й послугами гроші мають необхідну й постачальну величину. Це є просто. але вирішальний урок буде наданий з економіки грошей й банку. Очевидно, Федеральний резервний фонд, комерційні банки. небанківські вкладники й громадяни всі сприяють процесу постачання. Таблиця №15 забезпечує "капітал" грошової статистичної кількості у визначений час.

Взаємодія грошового постачання й грошової потреби буде показано до діючих реальних економічних різновидностей. принаймні на короткий термін. Попередні економічні зразки, включаючи ті, що представлені в розділах 16,17 й 18, в загальному є полегшені, беручи грошове постачання як подано.

Грошові виміри капіталу й компоненти. Таблиця №15.

Виміри

Грудень 1982

Виміри

Грудень 1982

М1

М2

М3

L2

Обрані компоненти:

Валюта

Чеки туриста

Необхідні депозити

Інші чекові депозити

491,0

1 964,5

2 385,3

2 904,7

135,2

4,0

247,7

104,0

Попередні RPs і Євродолари

Депозитні збереження

Грошові ринки депозитних рахунків

Тимчасові депозити

Грошові ринки загальних фондів:

а) загальні цілі ділерські

б) заклади тільки

в) довгострокові депозити

44,3

356,7

43,2

853,9

182,2

47,6

336,5

Розуміння грошового коефіцієнту допоможе запам'ятати, що грошове постачання визначено не дається. Шукаючи відносини між грошима, економічною діяльністю й реальним ростом, потрібно усвідомлювати, що важливій ролі громади в встановленні, скільки грошей дана грошова база отримає. Сьогодні є багато суперечок про вплив змін кількості грошей на економічну діяльність.

Не дивно, що коли ці зміни розглядають як дестабілізовані, уряд й Федерація на початку ганьбили їх. Показ грошового постачання можна знайти у схемі №2 (а,б,в), яка є в трьох частинах, показуючи зміни грошової бази М1, коефіцієнту М1(який є відношенням перших двох), й змінами відношень грошового коефіцієнту.

Діаграми показують відхилену хвилю в М1 коефіцієнті, як ріст в базі перевищив ріст в М1 за останні 20 років. Це відображає велике збільшення в t'-відношенні з 06. до 0.2. як громада замінила в своїх портфелях. Також внесення до хвилі зросли в k-відношенні з 0.25 до 0.42.

Багато причин висунуті за піднесення в валютних збереженнях щодо необхідних депозитів, включаючи можливість, що потрібно більше готівки для служіння, щоб розширити основну економіку, чи для нелегальних угод. Мінімальний податок країни встановлюєтся вище, часто вище його основної економіки, Одне широкорозписане навчання дало оцінку незаписаним угодам піднімаючи з 22% (1976) до 33% в 1978.

На кінець, плямуючи різницю між комерційними банками і небанківськими закладами, це поспішило змінити різні типи введених угод для банківських необхідних депозитів. Поки деякі з цих рахунків, такі як грошові загальні фонди, обмежують мінімальний рахунок, що може сплатити 1/3 частину чи оцінити їх платежі, сервіси по іншому, ніж банкові необхідні депозити, вони є все-таки нероздільні з необхідними депозитами. Доцієї різновидності введених рахунків необхідно додати різні види фінансових активів, що є близькими замінниками грошей. Хоча не прямо використовуються для обміну, замінники можуть бути конвертовані так швидко в гроші, що вони називаються "майже гроші".

ВИСНОВКИ.

Розглядаючи тему "Банківська система в США" можна зробити ряд висновків. Перш за все банки мають необхідні постійні депозити; рахунок обігу валюти оснований в основному на громадських потребах, і зовсім не визначається урядом. Казначейство США і Федеральний резервний фонд банківського постачання встановили, що валюта вимагається банківською системою; і навпаки, банки постачають валюту на потреби громад.

В банківській системі кожен раз створюються нові депозити за рахунок прямих позик чи за рахунок купівлі цінних паперів. Було розглянуто випадки надмірного розширення та обмеження коштів, щоб змалювати різницю між банківською системою і єдиним банком. Банківська система зберігає вклади, що переводяться з одного банку в інший. Єдиний банк може втратити все чи частину свого щойно створеного депозиту (чи будь-чого іншого). Проте, якщо банк втрачає свої резерви, то він може отримати резерви від інших банків.

Також ми зробили такий висновок, що банки в США намагаються здійснити позику до того часу, коли він вже не має більше надлишкових резервів на основі щоденного аналізу його резервної позиції.

Потрібно відмітити, що з того часу як тимчасові депозити мають нижчі резервні потреби, ніж необхідні депозити їх існування зменшує можливості банку створювати необхідні депозити і збільшувати гроші.

Для підтримки дуже малих банків в США перші $25 мільйонів в депозитах кожного банку підлягають слабшій резервній вимозі, ніж депозити здійснені від $25 мільйонів. Також потрібно відмітити, що банківська система в США має свій Грошовий Контрольний Акт, яким керується у своєму існуванні. Тобто на основі положень, вимог цього Акту безштатні банки, члени банків Федерального резервного фонду та ощадні банки здійснюють свою банківську діяльність.

ВИКОРИСТАНА ЛІТЕРАТУРА.

William B.Harrison. Money. Financial Institutions and the Economy // Business publications, inc.Plano, Texas. 1985.


 
 

Цікаве

Загрузка...