WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБанківська справа → Розрахунок грошового коефiцiєнту та змiни в активах i пасивах балансу банку в залежностi вiд використання грошових ресурсів - Курсова робота

Розрахунок грошового коефiцiєнту та змiни в активах i пасивах балансу банку в залежностi вiд використання грошових ресурсів - Курсова робота

Інше нереальне припущення, зроблене у вигляді простого грошового коефіцієнта, це було те, що банки раптово конвертують вклади зовнішніх грошей в депозити після забезпечення необхідних фондів. Банки зазнають вплив щоденно, і неможливо розширити особливий вплив депозиту чи скорочувати кредит, коли особливі депозитні впливи трапляються. Для того, щоб забезпечити резерви, коли необхідно, готівка банку і резервна позиція організатора намагаються визначитись з усіх відділів і філіалів, які щоденно отримують вклади і платежі.

Схема №1

Відношення грошового капіталу і грошової бази.

Часом банки отримують надлишкові резерви, тому що вони не хочуть позичати чи вони охоче продадуть цінні папери; часом вони відразу випливають з неправильного обороту. В загальному, банки уникають того, щоб мати надлишкові резерви, бо вони з цього нічого не заробляють. Давайте припустимо, як з необхідних фондів і з необхідних депозитів (rd D), що банки зберігають частину (малу) надлишкових запасів відносно до депозитів (eD). Загальна сума банкових резервів (R) буде тоді Rd D+eD.

У випадку, коли банки мають надлишкові ресурси, ефект на депозитне розширення є такий самий, як ніби вони легально вимагаються.

Отже, ми повинні включити надлишкові резерви відносно необхідних депозитів (eD), як витік валют, що зберігається у населення:

R+C=rdD+kD чи, D=[1/rd+k+c] (R+C).

До нашого цифрового прикладу, припустимо, що надлишкові запаси — 1% необхідних вкладів. Зараз, наші $100 000 загальної суми зовнішніх грошей, які стали необхідними резервами + валюта (грошова основа), можуть тільки підтримувати депозити рівні 1/(.20+.20+.20+.01) чи 2.44*$100.000($244.000).

VI. Тимчасові депозити та збільшення грошового коефіцієнтного аналізу до розширення визначень грошей.

Коли банківський покупець переміщує фонди з обов'язкових депозитних рахунків в тимчасові депозитні рахунки, банк повинен відставити деякі резерви, хоча він може використати необхідні рахунки.

Лист балансу #5 (табл.9-3) може бути використаний, щоб відбити переміщення $1 мільйону з необхідних рахунків в тимчасові рахунки з окремими резервними потребами на 4%. Отже $40 000 повинні бути переміщені із запасів у необхідні рахунки, і сума. що залишилась $960 000 (з 20% вимоги) може тільки підтримати $4.8 мільйонів у необхідних рахунках.

Так як валюта зберігається у населення, яке хоче того, ми припустимо, що постійна частина часових депозитів й інші рахунки відносні з необхідними рахунками. Ці рахунки включають Євродоларські пасиви, які мають резервні потреби подібні до часових рахунків.

Нехай Rt = резерви, що вимагають з часових депозитів.

T = доларові рахунки часових депозитів.

rtT = резервний витік часових депозитів.

Частина алгебрагічної маніпуляції дозволять нам включити постачання резервів з часових депозитів у терміни необхідних депозитів, так як ми зробили з валютним вилученням населення, надлишковими банківськими резервами, і резервними вимогами з необхідних депозитів. Спочатку, ми збільшимо резервні витоки до часових депозитів іншими (все, що ділиться на себе, рівне одиниці):

(rtT) (D/D) = (rt) (T/D) (D)

Нехай T/D назвемо t1, звичне відношення часового депозиту і необхідних депозитів;

rtT'D - часовий депозитний резервний показник процентності, що відноситься до необхідних депозитів;

eD - надлишковий резервний процентний показник, що відноситься до необхідних депозитів;

rdD - необхідний резервний депозитний процентний показник, який відноситься до необхідних депозитів;

kD - валютне процентне відношення (що зберігається громадянами) до необхідних депозитів.

Зараз, загальні резерви банківської системи розміщені у чотирьох слідуючих використаннях:

R+C = rdD + kD + eD + rtT'D, і виділяючи D:


я
кий є більш реальний необхідний депозитний коефіцієнт. На відміну від простого необхідного депозитного коефіцієнту R/rd, більше у комплексі 1 береться до уваги частіше викоистання банківських резервів, що належать потребі враховувати резерви у необхідних депозитах. Повертаючись до нашого численного прикладу, давайте припустимо, що t'=100%, а rt=4%. Зараз, ми можемо підрахувати рахунок необхідних депозитів, які можуть підтримувати початковими $100 000 запасами:

На цій стадії, ми розвинули більш реальний коефіцієнтний аналіз грошової економіки, в якій є часткові запаси, що вимагаються для банків. коефіцієнт, який ми тільки що ввели, корисний для визначення, скільки розширення необхідних депозитних рахунків в комерційних банках реально дається для звичайного припущення про шляхи, за якими резерви повинні бути використані. Ці використання є такі:

 • Резервні потреби з необхідних депозитних рахунків (rd)

 • Валютне вилучення публікою (k)

 • Надлишкові резерви (е)

 • Резерви з часових депозитів, що відносяться до необхідних депозитів (rtT')'.

  Якби ці використання були до загальних 45% відомих необхідних рахунків, як це показано в прикладі вище, потім 1/45 разів первинне впорскування $100 000 могло б підтримуватись необхідними депозитами, чи $222 222. Балансний лист банківської системи міг би потім з'явитись як показано в таблиці №14, і лист балансу громадян міг би показати ті ж самі рахунки.

  Банківська система Таблиця №14

  Активи

  Сума, $

  Пасиви

  Сума, $

  Резерви:

  • з необхідних рахунків (rd)

  • з часових чи інших рахунків (rt)

  • надлишкові резерви (е)

  Позики

  Інші активи

  44 444

  8 888

  2 222

  388 889

  55 556

  Необхідні рахунки

  Часові депозити та інші резервовані рахунки

  Інші пасиви та основні рахунки

  222 222

  222 222

  55 556

  Загальна сума

  500 000

  Загальна сума

  500 000

  Декілька років назад, гроші, як правило, визначали, як валюта в руках громадян і банківські обов'язкові вклади. Тому що інші види фінансових активів, зростаючі, в основному як засіб обміну, визначають різними шляхами. Кожна категорія грошей, від найвищого до найширшого визначення, є сукупна; тому вона визначає попередні значення.

  Поки С = kD, тоді D + C = D (1+k) виражає дуже вузьке визначення грошей, в основному, банківські необхідні вклади і громадські валютні збереження,


  додаючи ці банківські обов'язкові вклади до валюти, що у руках публіки:

  м
  и маємо алгебрагічне вираження:

  С
  ума R+C може бути визначена як грошова основа (В), і сума D+C є основною частиною М1б грошового капіталу. Матеріал, що береться в дужки, називається грошовим коефіцієнтом, є просто відношенням між грошовою основою і грошовим капіталом. Вставляючи показники замість формул, ми маємо: $222 222 + $44 444 = [$100 000 (1 +20)] /[0.20 + 0.20 + 0.01 + 0.04/100] = $266 666 = D+C.

  Більше наступне визначення грошей, що називається М1, включає D+C і додає інші типи угод, що вимагають депозити в комерційних банках. Ці включають NOW рахунки і автоматичний кредитний сервіс (АПС) з рахунками банків і ощадливі заклади, поділяють чекові рахунки в кредитних об'єднаннях, і вимагають вклади в взаємні банки зберігання. В раніших поясненнях комерційного банкового депозитного розширення, процес був спрощений вилученням. платежами, і виплатою індивідами і справами, які обмежуються своїми комерційними банками.

  Ми повинні визнати зараз, що небанківські заклади також формують частину розширеного процесу. Банк 2, показаний в листі балансі #12 (табл.12), може не бути банком — але таким ощадним закладом, де взаємні банки зберігання. М-р Андерсон, перший банківський позичальник, міг виплачувати той платіж як баланс в загальному банку збереження в процентному чековому рахунку.

  Додаючи ці небанківські рахунки до банківських обов'язкових депозитів, більш корисне збирання, яке враховує рахунки угод всіх типів, є зараз звичайним.

  Якщо гроші в основному визначаються як засіб обміну, це ширше визначення потрібне для порівняння грошового росту з економічним ростом.

  Для численних ілюстративних цілей, давайте припустимо деяку постійну частину (пропорцію) між банківськими необхідними депозитами і ширшим класом процентних чекових рахунків встановлених небанківськими закладами. В минулі роки, такі рахунки збільшились відносно до комерційних банківських необхідних депозитних рахунків, як розширеними силами над Грошовим Контрольним Актом 1980 були перевірені. Наприклад. будемо вважати. що інші введені рахунки (ot) є 20% банківських необхідних вкладів і об'єктами за вимогами Федерального резервного фонду, за тією самою резервною формулою (rd).


 •  
   

  Цікаве

  Загрузка...