WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБанківська справа → Розрахунок грошового коефiцiєнту та змiни в активах i пасивах балансу банку в залежностi вiд використання грошових ресурсів - Курсова робота

Розрахунок грошового коефiцiєнту та змiни в активах i пасивах балансу банку в залежностi вiд використання грошових ресурсів - Курсова робота

З цими "внутрішніми грошима", М-р Андерсон може платити промисловцю за постачу залізничного товару, може платити зарплату службовцям, може сплатити податки. Чи є опора цим грошам? Опора грошей чекової книжки М-ра Андерсона — з одної сторони — не існує; але з іншої — вона має найціннішу підтримку, яка тільки може бути подана грошам: продуктивна активність підприємства. Це послуги, які М-р Андерсон і його службовці здійснюють людям, що оберігають його бізнес. З точки зору макроекономіки, зростає накопичення грошей, і додаток, національний продукт збільшується відповідно до збуту М-ра Андерсона. Чи буде збільшення цих грошей від інфляції? Ні, якщо виробничі послуги будуть зростати разом з грошовим збільшенням як в даному випадку.

ІІ.ПЛАТЕЖІ ТА ВИДАЧА. РОЗШИРЕННЯ БАНКІВСЬКИХ ДЕПОЗИТІВ.

В цьому питанні ми розглянемо як здійснюються платежі та видача грошей, а також як відбувається розширення банківських депозитів. Згадаємо М-ра Андерсона. Записуючи чеки на свій новий депозитний баланс, М-р Андерсон може використовувати банк, сплачуючи гроші своїм службовцям і постачальникам. Як монополія, наш новий банк ніколи не втрачає депозити, які М-р Андерсон призначає сплатити будь-кому — вони просто переміщаються з рахунку на рахунок. Отже, вклади здійснились, і скільки громадяни бажають розповсюджувати їх в платіжці за товари чи послуги, стільки внутрішні гроші банку ніколи не будуть сплачувати їх, але будуть переводити з одного рахунку на інший.

Балансовий лист #4 Таблиця 4

Активи

Сума, $

Пасиви

Сума, $

Необхідний фонд

Інші кошти

Позика

Боргове зобов'язання:

 • корпорацій

 • уряду

Будівлі, обладнання та інші активи

640 000

360 000

1 000 000

1 000 000

1 000 000

200 000

Необхідний депозит

 • Старі

 • Нові

Основний рахунок

1 200 000

1 200 000

1 000 000

Загальна сума

4 200 000

Загальна сума

4 200 000

Лист балансу #4 (Таблиця №4) показує, що депозити можуть бути розширенні, коли банк купляє цінні папери. Коли банк купляє корпоративні цінні папери, він платить за них банківським чеком, що вкладається в рахунки визначеної корпорації його маклером по цінних паперах. Результат — це збільшення вкладів банку. Майже те саме відбувається, коли банк купляє новопризначені цінні уряду. В кожному придбанні цінних паперів, банк створює гроші і кредити так само впевнено, як і надає позики. Після всього, дехто отримує збільшені депозити.

На скільки далеко може зайти банківська система, щоб отримати більше грошей і кредитів. Відповідь закладена в частці кожного вкладу, що відкладається як необхідні резерви, що можуть бути позичені чи використані.

Кожен раз банківські депозити зростають по згадуваній схемі; процентна частка, в нашому прикладі 20 %, повинна бути відкладена як фонд активу листа балансу. Резерви можуть зберегтися як готівкою, так і як баланси федерального фонду.

Отже, депозити можуть розширюватися в тому випадку, коли наявні ресурси достатні, щоб отримати законне визнання. Наприклад, якщо законні потреби 10%, то депозити можуть бути в 10 раз більші ніж резерви. Коли Конгрес надав владу федеральному фонду встановлювати ці вимоги, ми можемо почати оцінювати величезний вплив, що здійснюється федерацією над розміром грошового запасу, і над цінністю грошей відносно до товару і послуг, що можна придбати.

ІІІ. Простий грошовий коефіцієнт. Гроші і кредитні утворення єдиного банку.

Повертаючись до прикладу, наша припущена банківська система є "запозичена", коли її депозити досягають загальної суми % 5 мільйонів, як показано на листі балансів (Таблиця №5). Пригадаємо, що монопольний банк починається з $ 800 000 зовнішніх грошей понад чи приблизно до початкових витрат плюс $ 200 000 зовнішніх грошей, отримуючи від надійних вкладників. З цим $ 1 000 000 банк продовжував позичати чи купувати цінні папери, доки його $ 1 мільйон був повністю рівний законним вимогам 20-ти % відомих вкладів, і зараз загальна сума складає $ 5 мільйонів.

Балансовий лист #5 Таблиця 5

Активи

Сума, $

Пасиви

Сума, $

Необхідний фонд

Позика

Боргове зобов'язання:

 • корпорацій

 • уряду

Будівлі, обладнання та інші активи

1 000 000

2 800 000

1 000 000

1 000 000

200 000

Необхідний депозит

 • Старі

 • Нові

Основні рахунки

3 200 000

1 800 000

1 000 000

Загальна сума

6 000 000

Загальна сума

6 000 000

Спираючись на це, один долар вкладів більше зробить банківську систему законно недосконалою, і 20 центів не будуть служити необхідними резервами нового вкладу. Це веде до того, що еквівалент запасних потреб визначає кількість загальних вкладів, що підтримуються цими резервними запасами. Сума вкладів утримуючих запаси, є еквівалентом резервних вимог (потреб) – М = 1/rd. Це називається простим грошовим коефіцієнтом.

В той час, коли попередній приклад ілюструє банківську і громадську владу розширення кредиту і грошей, за умов обмежень притаманних запасним вимогам федерацій, тут існує велика кількість надмірних спрощень. Найперше, може бути, що банк не хоче позичати до останнього, що він може, або громадяни не хочуть взагалі позичати. Крім того, громадяни можуть захотіти тримати деяку частину своїх грошей у вигляді валюти, а не як депозитні баланси (В Сполучених Штатах кожна людина, як звичай, може вільно обирати, чи зберігати гроші у валюті, чи у монетах, і скільки грошей їй потрібно вкласти. Уряд не має право це заборонити).

Щоразу позичальники чи вкладчити бажають вилучити валюту яка є частиною і вклади повинні відхилятися від валютних рівнів простим коефіцієнтним процесом. Тоді, коли банківські кредити і вклади можуть розширюватись, як простір запасів, будь-яке відхилення від резервів повинно вести банківську систему до продажу цінних паперів, призупиняючи нові позики, поки старі не будуть сплачені, що спричиняє відхилення в депозитах.

І нарешті, існують інші фінансові зобов'язання, встановлені вкладчиками для громадян, крім необхідних депозитів, і деякі з них зберігають вимоги також. Прикладом є часові вклади, встановлені комерційними банками. Перш ніж продовжувати видозмінювати простий грошовий коефіцієнт в цих реаліях ми повинні звернути увагу на роль єдиного банку банківської системи.

Щоб проілюструвати ефект єдиного банку кредиту і депозитного утворення давайте поділимо банківську систему на 20 рівних частин. Скажемо, 20 філій монопольного банку стануть індивідуально-привілейованою одиницею банків. Лист балансів #6 (Таблиця №6) враховує поділ виставляючи 1/20 зображень, показаних на листі балансу #5 (Таблиця №5) для кожного з рахунків. Кожен банк в системі зараз знаходиться в тій самій ситуації, що і основний монопольний банк — він повністю "запозичений". Він не може творити ні одного долара внутрішніх грошей, тому що у нього нестача необхідних запасів.

Балансовий лист #6 Таблиця 6

Активи

Сума, $

Пасиви

Сума, $

Необхідні фонди

Позики

Боргові зобов'язання:

 • корпорації

 • уряду

Будівлі, обладнання та інші активи

50 000

140 000

50 000

50 000

10 000

Старі необхідні депозити

Основні рахунки

250 000

50 000

Загальна сума

300 000

Загальна сума

300 000

З ціллю пояснення, потрібно зробити інше припущення; влади показані в листі балансів #6 (Таблиця №6), і будь-які додаткові зовнішні вклади не вилучені. Проте, припустимо, що додатки до вкладів, створені внутрішніми грошима є вилучені. Це є цілком реально, тому що банки роблять припущення про свій мінімальний середній рівень вкладів, основаних на попередньому досвіді.

Балансовий лист #7 Таблиця 7

Активи

Сума, $

Пасиви

Сума, $

Необхідні фонди

Інші кошти

Позики

Боргові зобов'язання:

 • корпорації

 • уряду

Будівлі, обладнання та інші активи

70 000

80 000

140 000

50 000

50 000

10 000

Необхідні депозити:

 • старі

 • нові

Основні рахунки

250 000

100 000

50 000

Загальна сума

400 000

Загальна сума

400 000


 
 

Цікаве

Загрузка...