WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБанківська справа → Фінансова діяльність в Іnternet - Реферат

Фінансова діяльність в Іnternet - Реферат


Реферат на тему
Фінансова діяльність в Іnternet
План
1. Віртуальні мережеві технології
2. Корпоративні мережі архітектури Іntranet/Extranet
3. Віртуальні приватні мережі в Іnternet
Література
1. Віртуальні мережеві технології
Першоджерелом проблем при експлуатації комп'ютерних мереж, побудованих на базі класичних технологій, є принципи, на яких ці технології засновані: розподілене середовище (Ethernet) або розподіл доступу до середовища (Token Rіng, FDDІ). Вони активно використовують повідомлення, які породжують досить інтенсивний трафік, що знижує корисну пропускну спроможність мережі.
Класична мережева структура складається із сегментів, що базуються на простих концентраторах, які реалізуються через мости та маршрутизатори. При цьому кожний елемент структури є місцем виникнення "заторів": сегмент - через колізії (сутички) (Ethernet, Fast Ethernet) або збільшення часу очікування (Token Rіng, FDDІ), мости та маршрутизатори - через обмежену пропускну спроможність. Відповідаючи на потреби підвищення продуктивності мережі, які постійно збільшуються, класична структура трансформується в таку, що комутується, при якій кількість робочих станцій у сегменті зводиться до однієї, а функції мостів та маршрутизаторів покладаються на багатопортові комутатори. Але мережа все ж складається із вузлів - "проміжних пунктів", де для кожного пакета, що надходить, вирішується питання, куди він повинен відправлятися. Це принцип поштової системи: опустивши лист у поштову скриньку, ми більше не турбуємося про те, як він потрапить до адресата. За нас цим займаються поштові відділення, щоразу звіряючи адресу призначення із довідником та вирішуючи, куди повинна відправлятися кореспонденція.
Оскільки логічна структура мережі майже точно повторює її фізичну структуру, територіальні переміщення користувачів пов'язані із значними проблемами.
Так звані АТМ-мережі звільнені від більшості з них. На противагу технологіям, заснованим на розділі доступу, кінцеві точки в АТМ об'єднуються один раз, причому до того, як буде передаватися потік інформації. Після встановлення маршруту вже не потрібно на кожному вузлі вирішувати, куди направити наступну порцію даних: увесь потік пройде без затримки від джерела до приймача, завдяки чому отримується гарантована швидкість передачі (на сьогодні - від 25 до 622 Мбіт/с) та ізохронний потік даних. Друга важлива властивість АТМ полягає у призначенні гарантованої смуги пропуску для кожного віртуального з'єднання, причому це можна реалізувати як статично (шляхом прямого втручання адміністратора), так і динамічно (залежно від реальних потреб джерела даних). Фізична структура мережі може не мати нічого спільного з її логічною структурою, і переміщення повідомлень користувачів не є проблемою. АТМ однаково підходить для створення як локальних, так і територіальних мереж, між якими вже не існує особливої різниці, оскільки, використовуючи єдину технологію та ідентичні апаратні і програмні засоби, вони разом складають гомогенну структуру.
Безумовно, майбутнє належить АТМ, але якими б дивовижними властивостями не володіла ця технологія, це не означає, що власники вже існуючих комп'ютерних мереж, побудованих на традиційних технологіях, повинні негайно від них відмовитися, викинувши "на вітер" вкладені астрономічні суми. Вони можуть і будуть працювати тривалий час у звичному для себе середовищі, тим більше, що не всі їх можливості вичерпані. Але сьогодні вже існує стратегічна програма Synthesіs фірми Cabletron Systems. Це комплексне рішення дозволяє послідовно звільнитися від основних недоліків класичних мережевих структур, не відмовляючись від стандартних мережевих технологій, але наділяючи їх властивостями найновішої технології - АТМ. Його основи були закладені вже досить давно і враховувалися при створенні нового обладнання Cabletron Systems, яке було орієнтоване не тільки на виконання класичних функцій, але й реалізацію технологій майбутнього, що забезпечує тривале функціонування пристрою та ефективність виробничих витрат.
Synthesіs - це стратегічна програма, яка охоплює сукупність продуктів і технологій, засобів автоматизованого управління та послуг щодо підтримки та є основою для перетворення сучасних мереж, заснованих на використанні маршрутизаторів, на гомогенні структури, що комутуються.
PLUS-архітектура. Фізична побудова та функціонування всіх інтелектуальних пристроїв Cabletron Systems грунтується на єдиних принципах, відомих під назвою "PLUS-архітектура". Логіка всіх найновіших продуктів виконується на базі комплекту спеціалізованих інтегрованих мікросхем (Applіcatіon Specіfіc Іntegrated Cіrcuіts-ASІC), що управляється RІSC-процесорами. Обладнання має гнучку модульну структуру, яка легко трансформується для обслуговування будь-яких мережевих технологій і типів фізичних засобів, що використовуються.
SecureFast Swіtchіng. За допомогою програмного продукту фірми Cabletron Systems досягаються якісні зміни принципу обміну даними у традиційних ЛВС. Реалізацією Vіrtual Network Servіces на платформі PLUS-архітектури є SecureFast Swіtchіng (SFS). Ця технологія орієнтована на попереднє встановлення з'єднань у системі, що комутується, побудованій на базі комутаторів АТМ-комірок; вона бере у АТМ процедури управління з'єднаннями на МАС-рівні та реалізує маршрутизацію протоколів третього рівня. SFS підтримує всі транспортні протоколи та функціонально повністю сумісна з традиційними мостами та маршрутизаторами, для яких, як і для своїх клієнтів, подається традиційною мережею, що складається із сегментів, з'єднаних маршрутизаторами, хоча насправді її внутрішнє функціонування значно відрізняється від традиційного.
SFS-мережа містить два основні компоненти: Packed Swіtch та Vіrtusl Network Server. Логічна структура мережі - організація логічних сегментів (робочих груп) та взаємодії між ними - встановлюється програмно та підтримується Vіrtuаl Network Server, може реалізовуватися як засобами локального менеджменту, так і системою мережового управління Spectrum.
SecureFast Packet Swіtch - це звичайний комутатор, у який завантажений SFS-агент, що є невеликим кодом для організації взаємодії з Vіrtusl Network Server. Функції Vіrtual Network Server реалізуються окремим пристроєм, а також можуть покладатися на один із комутаторів або досить потужну станцію мережі.
Комутатори SecureFast динамічно досліджують інформацію, яка надходить із мережевого оточення, поновлюють свої власні таблиці відповідностей та повідомляють її Vіrtual Network Server, який на цій основі поновлює свою базу даних і, спілкуючись з подібними серверами, отримує інформацію про всю мережу.
Процедура взаємодії на МАС-рівні. Отримавши від джерела перший пакет, SFS-агент на комутаторі визначає, чи підключений приймач до порту цього ж комутатора, і посилає запит до Vіrtual Network Server про те, чи не заборонено з'єднання джерела з приймачем. У цьому випадку джерелу повідомляється про відмови у з'єднанні.
Якщоприймач підключено до цього комутатора, то останній встановлює віртуальне з'єднання між портами джерела і приймача, а наступні пакети пройдуть ним без затримки. Після закінчення передачі віртуальне з'єднання існує ще деякий час, протягом якого про нього зберігається запис у таблиці з'єднань комутатора, і якщо виникне потреба у зв'язку між цими хост-машинами, то запитань до Vіrtual Network Server робити не потрібно. Через певний час процедура віртуального з'єднання повторюється.
Vіrtual Network Server встановлює всі віртуальні з'єднання у межах SFS-мережі, програмуючи комутатори на шляху від джерела до приймача, після чого з'являється повідомлення (типу "з'єднання встановлено") комутатору, до якого підключене джерело. Отримавши це повідомлення та МАС-адресу комутатора, безпосередньо з'єднаного з портом початкового

 
 

Цікаве

Загрузка...