WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБанківська справа → Міжнародні телекомунікаційні служби фінансової інформації - Реферат

Міжнародні телекомунікаційні служби фінансової інформації - Реферат


Реферат на тему:
Міжнародні телекомунікаційні служби фінансової інформації
На сьогодні в світі діє близько 50 телекомунікаційних служб фінансової інформації. Ці служби формують й надають дані про різні фінансові інструменти, зокрема такі, як ціни, курси валют, котирування, ставки тощо, які є основою фінансових, торговельних і фондових ринків. Тобто міжнародні телекомунікаційні служби фінансової інформації є важливим і необхідним елементом технологічного середовища для банків, які проводять операції на фондових і фінансових ринках. Розглянемо характеристики найвідоміших міжнародних телекомунікаційних служб фінансової інформації.
Міжнародна інформаційна система REUTERS
Інформаційному агентству REUTERS належить одна з найбільших в світі мережа для передачі в реальному масштабі часу відомостей та новин.
Всі послуги, що їх надає агенція, можна поділити на чотири групи:
1. Фінанси та бізнес.
Клієнти (банки, брокери, інвестори, керівники підприємств різних галузей, тобто ті, кому потрібна інформація щодо курсів валют, котировок цінних паперів та інших фінансових інструментів) отримують і аналізують повідомлення про новини та рух цін на світових ринках.
2. Укладання угод.
Клієнти (ті, що перелічені вище) здійснюють валютні операції та укладають угоди з ф'ючерсами, опціонами та цінними паперами безпосередньо з терміналів REUTERS.
3. Новини.
Засоби масової інформації (газети, журнали, радіо та телебачення) готують замітки, репортажі та випуски новин, використовують інформацію про події в світі - тексти, фотографії, відеоматеріали та графіку, що надаються агенцією REUTERS.
4. Телебачення.
Телебачення REUTERS - це найбільший у світі постачальник телевізійних новин. Воно обслуговує понад 200 телевізійних каналів та їхні філіали у 84 країнах.
Дані REUTERS мають записо-орієнтовану структуру, що забезпечує користувачеві можливість фільтрувати інформацію і формувати власні бази даних. Історичні дані (котирування) оновлюються кожні 15 хвилин.
Агентство займає традиційно міцні позиції в Європі, де має широку мережу банків-контрибуторів (особливо щодо німецької марки), але в США поступається Dow Jones. Воно володіє власною світовою кореспондентською мережею. Будь-який клієнт, що придбав відповідне обладнання, отримує код в системі і може мати власну сторінку, куди заносяться котирування та інша інформація. Солідні банки отримують статус маркет-мейкерів, чиї котирування формують ринок.
На даний момент Reuters порівняно з іншими телекомунікаційними засобами фінансової інформації має найвищий рейтинг в українських банківських установах. Один з чинників, що сприяє цьому, є високопрофесійна служба технічної підтримки.
Основними продуктами Reuters є:
" інформаційні системи серії 2000 (Money 2000, Markets 2000 і ін.), що охоплюють весь спектр інструментів фінансового, біржового, товарного і фондового ринків;
" системи технічного аналізу в реальному часі Reuters Technical Analysis і Reuters Graphics 3.5 Professional;
" робоча станція ATW (Adwanced Trader Workstation), яка працює в середовищі UNIX і включає систему реєстрації угод, ведення позицій, комплексного аналізу і управління фінансовими ризиками Kondor+ (нове покоління робочих станцій представлене системою Kobra);
" система здійснення транзакцій Dealing 2000-1, яка працює в мережах з протоколом Х.25 і при наявності виділених каналів надає можливість прямого виходу на більш ніж 5 тис. фінансових організацій, підключених до мережі Reuters (банк-передплатник отримує буквений код, що дає змогу встановити з'єднання за 1-
2 секунди). Абонент може отримувати і передавати котирування, укладати угоди і обмінюватися інформацією в режимі двостороннього телексного зв'язку. Система підтримує конверсійні угоди, залучення і розміщення кредитних ресурсів, а також угоди спот, FRA, SWAP та ряд інших.
" Triarch-2000 відкрита інформаційна платформа, яка працює під ОС UNIX і орієнтована на управління потоками даних у великому ділінговому залі (десятки робочих місць) та їх інтеграцію з внутрібанківськими розрахунковими і інформаційними системами;
" Prism+ - система аналогової комутації потоків даних, що дає змогу ефективно використовувати багатотермінальні конфігурації в межах єдиного робочого місця;
" Wyatts - спеціалізована телефонна система для ділінгової зали.
З 1996 р. почалося постачання нового ряду продуктів для валютного, грошового і фінансового ринків, відомих під назвою "Серія 3000", що працюють в середовищі Windows. Крім інформації в режимі реального часу, продукти цієї серії містять в межах одного інтегрованого середовища широку історичну базу даних і аналітичні додатки.
Reuters постачає інформацію і на ринках країн СНД. Спеціально для СНД розроблено систему "Ринки 1000", що забезпечує доступ до даних по грошових, енергетичних і товарних ринках, ринках цінних паперів країн СНД, а також до базової інформації з основних світових ринків, яка доповнюється новинами, пов'язаними з російським ринком (Domestic Finances I News).
Для установки продуктів "Серії 2000" достатньо процесора 486DX, 32 Мбайт оперативної пам'яті і близько 600 Мбайт дискової пам'яті. Через протокол DDE (Dynamic Data Exchange) інформаційний потік відкритий для взаємодії з іншими продуктами, що працюють під Windows (наприклад, Excel).
Інформаційна система Dow Jones
Корпорація Dow Jones в цілому контролює більше як 60% світових ринків інформаційних послуг, а багато які банки і брокерські компанії постачають інформацію одночасно Dow Jones і Reuters. Dow Jones має американське коріння, зберігаючи там провідні позиції, а також кращу контриб'юторську мережу. Розраховує індекс LIBOR.
Корпорація, відома своїми виданнями The Wall Street Journal і Barrоns, володіє кількома телевізійними каналами. Для формування блоку новин вона використовує кореспондентську мережу Associated Press, співробітничає з France Press, Kyoto News, VWD та іншими провідними агентствами.
Деякі трейдери вважають, що Dow Jones дає найкращі котирування на ринку FOREX, оскільки має більш розвинену, ніж у інших службах фінансової інформації, мережу контриб'юторів з числа брокерських компаній, які більш оперативно, ніж банки, реагують на обстановку і виставляють найменший спред.
Інформаційний потік містить кілька десятків тисяч сторінок (стандартна підписка 3 тис.), при роботі в мережах спирається на протокол доступу Frame Relay, що дає змогу здійснювати доступ до віддалених баз даних. Dow Jones активно підтримує розвиток Internet-технологій, тісно співпрацюючи з фірмою Microsoft.
Хоч широку популярність Dow Jones в середовищі трейдерів, ділерів і технічних аналітиків принесли створені в 1985 р. системи Tolerate Matrix (інформаційний блок) і Teletrac (технічний аналіз в реальному часі), що функціонують в середовищі DOS, з 1998 р. концерн перестає їх підтримувати, зробивши ставку на продукти, що працюють під Windows, і на установку мережевихверсій.
З 1995 р. базовий продукт корпорації - потужна інформаційна платформа Dow Jones Workstation (DJW), яка має дружній технологічний інтерфейс. DJW включає ряд додатків, що надають

 
 

Цікаве

Загрузка...