WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБанківська справа → Управління кредитними ресурсами що виділяються міжнародними організаціями для кредитування малих підприємств( на прикладі Білоцерківського філіалу АПП - Реферат

Управління кредитними ресурсами що виділяються міжнародними організаціями для кредитування малих підприємств( на прикладі Білоцерківського філіалу АПП - Реферат

метра друг від друга. Площа приміщень на один працівника ОЦ вибирається не менш 6,0 м2, кубатура - не менш 20 м3 з розрахунком максимального числа одночасно працюючих у зміну.
На постійних робочих місцях варто забезпечити мікрокліматичні параметри, рівень освітленості, шуму і стан повітряного середовища відповідно до діючого санітарним правилам і нормам.
Вимоги до вентиляції, опаленню і кондиціонуванню повітря визначені в розділі Снип ІІ-37-75 "Вентиляція, опалення і кондиціонування повітря". Заборонено користатися в машинних залах і сховищах магнітних носіїв водонагрівальними приладами і паровим опаленням [16].
Згідно діючим у даний час у нашій країні нормативним документам (Вснипрвц, СН 4088-86 "Мікроклімат виробничих приміщень", ДСТ 12.1.005-88) у холодні періоди року температура повітря, швидкість його руху і відносна вологість повітря повинні відповідно складати: 22 - 24ос; 0,1 м/с; 60 - 40%. Температура повітря може коливатися в межах від 21 до 25 ос при збереженні інших параметрів мікроклімату в зазначених межах.
У теплі періоди року температура повітря, його рухливість і відносна вологість повинні відповідно складати: 23 - 25 ос; 0,1 - 0,2 м/с; 60 - 40%. Температура повітря може коливатися в межах від 22 до 25 ос при збереженні інших параметрів мікроклімату в зазначених вище межах.
Припустимі рівні звукового тиску, звуку й еквівалентні рівні звуку на робочих місцях повинні відповідати вимогам "Санітарних припустимих норм рівнів шуму на робочих місцях" № 3223-85. Для зниження шуму і вібрації в приміщеннях ОЦ устаткування повинне розміщатися на спеціальних прокладках, що амортизують, передбаченими нормативними документами. У машинних залах при висоті приміщення більш 3,5 метрів до стелі необхідно підвішувати поперечні і довгасті діафрагми, оброблені з двох боків звуковбирним матеріалом. Згідно ДСТ 12.1.003-83 рівень звуку й еквівалентні рівні звуку в приміщеннях ОЦ, де працюють програмісти й оператори ЕОМ, не повинні перевищувати 50 дб(А); у приміщеннях, де працюють інженера-техніки, що виконують лабораторний, аналітичний і вимірювальний контроль, - 60 дб(А); у приміщеннях операторів ЕОМ- 65 дб(А); на робочих місцях, де розміщені гучні агрегати ЕОМ, - 75 дб(А).
Висвітлення в приміщеннях ОЦ повинне бути змішаним (природним і штучної). Природне висвітлення повинне бути бічним з величиною КЕО = 1,5%, відповідно до нормативних рівнів по Снип ІІ-4-79. Штучне висвітлення повинне бути комбінованим з використанням люмінесцентних джерел світла у світильниках загального висвітлення. Їх варто розміщати над робочими поверхнями в рівномірно-прямокутному порядку. Під час роботи операторів і програмістів з негативним зображенням (світлі знаки на темному тлі), рівні штучного висвітлення від світильників загального висвітлення складають: не нижче 200 лк при систематичному використанні дисплеїв, при роботі в режимі діалогу в горизонтальній площині; не нижче 500 лк при використанні ЕОМ і одночасною роботою з документацією; не нижче 400 лк також при занесенні даних в ЕОМ із клавіатури [16]. Світлові установки повинні забезпечувати рівномірне висвітлення за допомогою відображеного чи розсіяного: вони не повинні утворювати відблисків на клавіатурі й інших частинах пульта, а також на екрані монітора в напрямку очей оператора. Для виведення відблисків зображення необхідно застосовувати антиблікові сітки, спеціальні фільтри для екранів. Місцеве висвітлення забезпечується світильниками, установленими безпосередньо на чи столі на його вертикальній панелі.
При природному висвітленні необхідно використовувати засобу сонцезахисту, що знижують перепади яскравості між сонцем і висвітленням екрана монітора.
Для перешкоди утворенню статичної електрики і захисту від нього в приміщеннях ОЦ необхідно використовувати нейтралізатори, а на підлоги повинне бути антистатичне покриття. Устаткування повинне бути надійно заземлено. Припустимі рівні напруженості електростатичних полів не повинні перевищувати 20 кв/м протягом однієї години (ДСТ 12.1045-84). Устаткування візуального зображення генерує кілька типів випромінювання, у тому числі рентгенівське, радіочастотне, видиме й ультрафіолетове. Однак рівні цих випромінювань досить низькі і не перевищують норм. Важливими умовами проектування і розробки нових виробів, програмних продуктів є виявлення джерел, що наносять шкоду здоров'ю людини і чи усунення ослаблення їхнього впливу на людину. Оптимальним рівнем іонізації повітря в зоні подиху працюючого вважається кількість легких іонів обох знаків від 150 до 5000 у 1 див3 повітря ("Указівки по компенсації аероіонній недостатності в приміщеннях промислових підприємств і експлуатації аероіонізаторів" №1601-77 МЗ СРСР і "Санітарно-гігієнічні норми припустимих рівнів іонізації повітря виробничих і суспільних приміщень" №2125-80). Вплив, що нормалізує, на аероіонний склад повітря робочої зони роблять: примусова вентиляція, захисні екрани (постачені заземленням) і застосування іонізаторів.
Робоче місце для роботи в сидячому положенні повинне відповідати вимогам ДСТ 122.032-78, ДСТ 22269-76, ДСТ 21829-76 і вимогам технічної естетики.
Робочий стілець варто регулювати по висоті в межах 680..760 мм, при відсутності такої можливості його висота повинна бути 720 мм. Оптимальні розміри робочої поверхні столу - 900x1600 мм.
Раціональний режим роботи і відпочинку працівників ОЦ, установлений з урахуванням психофізіологічної напруженості їхньої роботи, динаміки функціонального стану систем організму, працездатності, передбачені регламентовані перерви. Ці перерви повинні мати оптимальну тривалість, у залежності від групи і категорії робіт. Відповідно до особливостей трудової діяльності працівників ОЦ і характеру функціональних змін з боку різних систем організму в режимі роботи повинні бути додатково додані 2..3 перерви по 10 хвилин. Режим роботи і відпочинку операторів, що безпосередньо працюють за моніторами, повинний залежати від характеру виконуваної роботи: при внесенні даних, при наборі програм і ін. При читанні інформації з екрана безупинна тривалість роботи з монітором не повинна перевищувати 4-х годин при 8-вартовому робітнику дні; через щогодини роботи необхідно зробити перерву на 5..10 хвилин, а через дві години - переривши на 15 хвилин.
В И С Н О В К И
В даній роботі в теоретичній частині відображена система кредитних операцій на прикладі банківської системи України. В даний час тема кредитних операцій є однієї із самих актуальних, особливо стосовно до малих підприємств.
Також були підняті питання вивчення теоретичних, методологічних та практичних аспектів визначення та оцінки фінансового стану позичальника по програмі мікрокредитування, форми забезпечення повернення кредитів, розробка рекомендації щодо удосконалення кредитування, зокрема при застосуванні такої форми забезпечення, як застава, та зменшення ризикованості кредитних операцій.
У практичній частиніприділена увага наданню кредитів

 
 

Цікаве

Загрузка...