WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБанківська справа → Управління кредитними ресурсами що виділяються міжнародними організаціями для кредитування малих підприємств( на прикладі Білоцерківського філіалу АПП - Реферат

Управління кредитними ресурсами що виділяються міжнародними організаціями для кредитування малих підприємств( на прикладі Білоцерківського філіалу АПП - Реферат

документів:
- Рішення МКК дирекції/філії;
- Економічне обґрунтування (резюме) КЕ;
- Висновок служби безпеки (при наявності);
- Акт оцінки застави;
- Висновок юриста (при наявності).
Малий Кредитний Комітет у центральному офісі/дирекції АППБ "Аваль" повинний зібратися і розглянути наданий пакет документів дирекції/філії протягом 2 робочих днів. Рішення на МКК приймається на підставі наданого пакета документів. Після розгляду даного питання секретар МКК центрального офісу/дирекції АППБ "Аваль" посилає в дирекцію/філія протокол рішення.
На підставі отриманого рішення КЕ Дирекціїфілії починає збір усіх документів, необхідних для видачі кредиту.
На Малому Кредитному Комітеті може розглядатися питання про видачу кредиту в тому числі при наявності зауважень юриста. У випадку позитивного рішення про видачу кредиту, у рішенні Малого Кредитного Комітету вказуються умови видачі кредиту, включаючи виправлення відзначених зауважень юриста.
Рішення Малого Кредитного Комітету утрачає свою силу після закінчення 30 днів з моменту ухвалення відповідного рішення, у випадку якщо кредит не був виданий за цей період.
Підготовка договірної бази та видача кредиту
Усі необхідні договори для кредитування оформляються відповідно до затвердженого Правлінням АППБ "Аваль" шаблонами договорів.
Після ухвалення рішення МКК КЕ оформляє проекти всіх документів, необхідних для видачі кредиту і підписання договорів застави. З метою економії часу оформлення і збору необхідних документів робота виробляється одночасно всіма підрозділами (юристом, кредитним відділом і т.д.), зв'язаними з кредитуванням. Відповідальним, за правильне оформлення необхідних кредитних, заставних і інших договорів, є КЕ.
Договори і супутні документи для видачі кредиту
Відповідно до рішення МКК КЕ необхідно оформити:
- кредитний договір (угода);
- договору поручительства;
- договору застави (застави) .
Кредитна угода і договори застави, не потребуючого нотаріального посвідчення, оформляються в двох екземплярах. Договору застави, що вимагають нотаріального посвідчення і договору поручительства оформляються в трьох екземплярах. Договору застави нерухомого майна, і транспортних засобів підлягають нотаріальному посвідченню в обов'язковому порядку.
Перевірка документів перед видачею кредиту
Кінцевий контроль правильності оформлення і наявності всіх необхідних документів проводить КЕ разом з начальником відділу/сектора мікрокредитування, юристом (юрист розглядає пакет документів у випадку внесення змін у шаблони договорів, затверджених Правлінням АППБ "Аваль". Для цього КЕ надає пакет документів:
1. Рішення МКК;
2. Кредитний договір (проект);
3. Договору застави і поручительства (проект);
4. Документи, що підтверджують право власності на заставне майно;
5. Акт оцінки застави;
6. Договір страхування застави (при відповідному рішенні МКК).
На цьому етапі юрист (юрист розглядає пакет документів у випадку внесення змін у шаблони договорів, затверджених Правлінням АППБ "Аваль") і/чи начальник кредитного відділу (або відділу мікрокредитування) перевіряє правильність оформлення і наявність усіх необхідних документів, після чого візує всі договори.
У випадку, якщо наданих документів недостатньо для видачі кредиту, юрист (у випадку внесення змін у шаблони договорів, затверджених Правлінням АППБ "Аваль") і/чи начальник відділу вправі зажадати відсутні документи.
Вся операція здійснюється протягом 2 годин при повному обсязі інформації, після надання відсутніх документів.
Підписання документів
Завізовані КЕ, начальником відділу/сектора мікрокредитування, юристом (у випадку внесення змін у шаблони договорів, затверджених Правлінням АППБ "Аваль") кредитний договір, договори застави і договору поручительства підписуються в першу чергу позичальником, далі ставиться печатка позичальника, а тільки потім ці документи підписуються керівником дирекції/філії/кредитного департаменту і ставиться печатка банку-кредитора. З метою прискорення процесу оформлення кредитних і заставних договорів право підпису договорів з боку Банку може бути делеговано начальнику відділу/сектора чи мікрокредитування старшому кредитному фахівцю.
При необхідності, матеріально-відповідальне обличчя банку приймає майно в заставу зі складанням акта прийому-передачі.
Страхування застави
Питання про суму і види страхування застави може розглядати Малий Кредитний Комітет. Оплата страхового внеску здійснюється за рахунок позичальника.
Страхування заставного майна може вироблятися в ГАСК "Укринмедстрах", ЗАТ СК "Еталон", НАСК "Оранта", ОАО УСК "Гарант" Авто", АТ "Українська транспортна страхова компанія", "UTІCO", АСК "Остер-Київ", СК "Скайд-Вест", АТЗТ "УАСК АСКА", а так само з іншими страховими компаніями, з якими налагоджені відносини дирекціями і філіями АППБ "Аваль", за умови надання страховими компаніями (СК) конкурентноздатних тарифів у порівнянні з іншими.
Рішення про роботу з тією чи іншою страховою компанією приймається, при позитивному рішенні, за участю Консультанта МПП.
При встановленні завищених тарифів, або відсутності системи знижок у СК, страхування майна може вироблятися в інших страхових компаніях. У цьому випадку питання доцільності роботи з цими страховими компаніями розглядає керуючий чи дирекції філії. При необхідності керуючі чи дирекцій філій можуть звертатися в ЦО АППБ "Аваль" у відділ -По роботі зі страховими компаніями і страховим захистом ризиків - із проханням аналізу надійності страхових компаній.
З метою скорочення часу документообігу КЕ можуть бути оформлені як страхових агентів із правом підпису договорів страхування.
При наявності в Позичальника раніше оформленого страхового поліса в іншій платоспроможній страховій компанії, перестрахування, при видачі кредиту, не виробляється. При цьому вносяться відповідні зміни в страховий поліс, згідно якого одержувачем страхового відшкодування є АППБ "Аваль".
Оформлене майно, що знаходиться в заставі, (на відповідальному збереженні в АППБ "Аваль") з боку заставника страхуванню не підлягає. За бажанням банку закладене майно в заставі може бути застраховане за рахунок банку [3].
Внесення предметів застави до реєстру рухомого майна
До реєстру рухомого майна в обов'язковому порядку вноситься наступне майно:
- Автотранспорт;
- Торгове устаткування, по оцінній вартості вище 5 000 доларів США за одиницю;
- Виробниче устаткування, по оцінній вартості вище 5 000 доларів США за одиницю.
Питання про внесення інших видів застави до реєстру рухомого майна розглядає Малий Кредитний Комітет. Оплата внесення предмета застави до реєстру рухомого майна здійснюється за рахунок позичальника. Оплата одержання інформації про наявність предмета застави в реєстрі рухомого майна здійснюється за рахунок банку.
Моніторинг і контроль поточного кредитного портфеля
Підмоніторингом

 
 

Цікаве

Загрузка...