WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБанківська справа → Управління кредитними ресурсами що виділяються міжнародними організаціями для кредитування малих підприємств( на прикладі Білоцерківського філіалу АПП - Реферат

Управління кредитними ресурсами що виділяються міжнародними організаціями для кредитування малих підприємств( на прикладі Білоцерківського філіалу АПП - Реферат

документів - до 2-х годин.
Резюме для Малого Кредитного Комітету
Резюме для Малого Кредитного Комітету складається КЕ і повинне містити: економічне обґрунтування видачі кредиту, пропозиції по забезпеченню кредиту, загальну інформацію про діяльність підприємства і рекомендацію Малому Кредитному Комітету.
У залежності від суми запитуваного кредиту, складаються резюме:
Кредитний Комітет
Внутрішній Кредитний Комітет
З метою підвищення якості роботи КЕ, навчання нових КЕ й ефективного проведення Малого Кредитного Комітету всі проекти по лініях ЛМФО попередньо повинні розглядатися на Внутрішньому Кредитному Комітеті.
Економічне обґрунтування ( чи резюме аналітичний формуляр) з необхідними рекомендаційними висновками службою безпеки і правового захисту, акт оцінки застави і висновок юриста виносяться на Внутрішній Кредитний Комітет для ухвалення попереднього рішення про можливість видачі кредиту.
Внутрішній Кредитний Комітет збирається в міру необхідності в складі не менш 2-х людина (без Консультанта ММП) у секторі і 3-х людина (без Консультанта ММП) у відділі мікрокредитування. Присутність Консультанта ММП на Внутрішньому Кредитному Комітеті не обов'язково.
У повноваженнях Внутрішнього Кредитного Комітету входить право попереднє приймати рішення згідно умов Програми ЛМФО.
Рішення Внутрішнього Кредитного Комітету фіксується в бланку -Рішення кредитного комітету- (Додаток Б), що містить попереднє рішення про умови видачі кредиту. Усі члени Внутрішнього Кредитного Комітету підтверджують своїм підписом прийняте рішення. Остаточне рішення про видачу кредиту розглядає Малий Кредитний Комітет.
Малий Кредитний Комітет
Для розгляду проектів по лініях ЛМФО створюється Малий Кредитний Комітет.
Економічне обґрунтування ( чи резюме аналітичного формуляру) з необхідними рекомендаційними висновками службою безпеки, акт оцінки застави і висновок юриста виносяться на Малий Кредитний Комітет для ухвалення остаточного рішення про можливість видачі кредиту.
Для прийняття більш оперативних рішень і, з метою більш ефективної роботи програми ЛМФО в Центральному офісі/дирекціях/філіях АППБ "Аваль" створюються 2 Малих Кредитних Комітети:
- Малий Кредитний Комітет (до 10 000 доларів США чи його еквівалента в гривні/євро)
Для прийняття рішень по кредитах програми ЛМФО в розмірі до 10 000 доларів США чи його еквівалента.
Склад - максимум 3 чоловік, включаючи Консультанта ММП (або працівник відділу/сектора мікрокредитування, якому Консультант ММП передали повноваження, оформлене відповідним чином, підписувати рішення Малого Кредитного Комітету від імені Консультанта ММП).
З метою підвищення ефективності роботи відділів мікрокредитування Головою Малого Кредитного Комітету (до 10 000 доларів США чи його еквівалента в гривні/євро) можуть бути призначені начальники відділів мікрокредитування.
- Малий Кредитний Комітет (понад 10 000 доларів США чи його еквівалента в гривні/євро)
Для прийняття рішень по кредитах програми ЛМФО в розмірі понад 10 000 доларів США чи його еквівалента.
Склад - максимум 5 чоловік, включаючи Консультанта ММП (або працівник відділу/сектора мікрокредитування, якому Консультант ММП передали повноваження, оформлене відповідним чином, підписувати рішення Малого Кредитного Комітету від імені Консультанта ММП).
Члени Малого Кредитного Комітету знайомляться з економічним обґрунтуванням ( чи резюме аналітичний формуляр) на Малому Кредитному Комітеті (якщо необхідно, з рекомендаційними висновками службою безпеки, актом оцінки застави і висновком юриста безпосередньо).
У повноваження обох Малих Кредитних Комітетів (у межах зазначених лімітів) (Далі МКК) входить право приймати рішення згідно умов Кредитних угод і Кредитних договорів, укладених між Банком і Національним Банком України (НБУ) по лініях НУФ і ЕБРР (мікрокредитування), а саме:
1- Приймати рішення на видачу кредитів по лініях ЛМФО, з засобів ЛМФО чи за рахунок власних гривневих і валютних ресурсів банку;
2- Приймати рішення на видачу чергового траншу по кредиту по лініях ЛМФО, з засобів ЛМФО чи за рахунок власних гривневих і валютних ресурсів банку
3- Змінювати умови по діючим кредитних договорах клієнтів програми ЛМФО;
4- Приймати рішення на встановлення кредитного ліміту на пластикову картку в чи валюті гривні з засобів ЛМФО чи за рахунок власних ресурсів банку клієнтам програми ЕБРР;
5- Приймати рішення на видачу споживчого кредиту в розмірі до еквівалента 10 000 доларів США в гривні за рахунок власних гривневих ресурсів банку клієнтам програми ЕБРР;
6- Приймати рішення на видачу кредитів наявними через касу банку за рахунок засобів ЛМФО чи за рахунок власних валютних ресурсів банку до 10 000 доларів США в гривневих еквіваленті (після конвертації валюти);
7- Приймати рішення по видачі кредитів фізичним особам, що мають стабільні джерела доходів за рахунок своєї підприємницької чи діяльності за рахунок діяльності приналежних їм підприємств.
8- Приймати рішення про суму і види страхування Застави.
9- Приймати рішення про внесення предмета застави до реєстру рухомого майна.
10- Розглядати питання по прострочених кредитах і приймати рішення про першочергові міри, що будуть прийняті для повернення кредиту. Усі відповідні відділи негайно повинні провести заходу, що допоможуть у рішенні питання повернення кредиту відповідно до рішень MKK. Консультант ММП має право вимагати, щоб Банк почав кожне з вищезгаданих дій у випадках, коли інші члени MKK будуть опозиційно набудовані у відношенні цього.
11- Розглядати питання про видачу рівнобіжного кредиту клієнту ліній ЛМФО по звичайному кредитуванню в Банку.
При позитивному рішенні про видачу кредиту МКК не має права наполягати на переклад оборотів позичальника в Банк по розрахункових рахунках в інших банках. При цьому, КЕ повинний розповісти клієнту про переваги розрахунково-касового обслуговування в Банку (наприклад: тарифна політика Банку, кількість відділень і т.д.)
Доповідачем на МКК є КЕ.
МКК збирається в міру необхідності, але не рідше одного разу в тиждень.
На МКК КЕ представляє економічне обґрунтування видачі кредиту, акт оцінки застави і висновку всіх служб по потенційному позичальнику (якщо є необхідність при їхній наявності)
Кредит вважається схваленим, якщо рішення прийняте більшістю голосів. Голова МКК і Консультант ММП мають право "вето".
Рішення МКК фіксується в бланку "Рішення кредитного комітету" (Додаток В), що містить остаточне рішення про умови видачі кредиту. Усі члени кредитного комітету підтверджують своїм підписом прийняте рішення.
Якщо сума затвердженого кредиту перевищує ліміт самостійності дирекції/філії, то рішення про видачу кредиту необхідно погодити на МКК у центральному офісі/дирекції АППБ "Аваль".
Для розгляду питання на МКК у центральному офісі/дирекції АППБ "Аваль" філія/дирекція повинні надати наступнийпакет

 
 

Цікаве

Загрузка...