WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБанківська справа → Управління кредитними ресурсами що виділяються міжнародними організаціями для кредитування малих підприємств( на прикладі Білоцерківського філіалу АПП - Реферат

Управління кредитними ресурсами що виділяються міжнародними організаціями для кредитування малих підприємств( на прикладі Білоцерківського філіалу АПП - Реферат

ризикованих комісійних доходів і доходів від торговельних операцій у загальних доходах зросла з30% до 41%.
Потрібно відзначити міжнародну діяльність банку. У 1995 році банк прийнято до Міжнародного товариства міжбанківських розрахунків SWIFT, акредитовано для участі у реалізації проектів ЄБРР. В 1996 році банк отримав дозвіл Міністерства фінансів України на здійснення діяльності з випуску та обігу цінних паперів. АППБ " Аваль" виграв тендер на обслуговуванні Митного Комітету України, розпочав дилингові операції на валютних і фінансових ринках СНД. Банк став членом міжнародних кредитних систем VISА та ЕUROРАУ, має власний процесінговий центр та емітує картки VISА та ЕUROPАУ, обслуговує клієнтів з комерційними і дорожніми чеками провідних банків світу, здійснює перекази у системі міжнародної служби Wеstеrn Unіоn.
Міжнародними та вітчизняними фінансовими установами визнано беззаперечне лідерство банку "Аваль" у розвитку інформаційних технологій. У банку впроваджена та постійно вдосконалюється автоматизована система міжфіліального обміну повідомленнями (СМОП). Завдяки їй можна швидко та ефективно проводити міжфіліальні розрахунки як у гривнях, так і у валюті, керувати обігом ресурсів, стежити в режимі реального часу за кошторисом витрат філіалів. Вже з 2000 р. за допомогою системи СМОП корпоративні клієнти зможуть контролювати кошторис витрат своїх філіалів. Банк може автоматично перераховувати кошти корпоративних клієнтів з рахунків їхніх філіалів на головний рахунок як упродовж, так і наприкінці дня.
Потужним засобом аналізу є система "Віконт" - система консолідації баз даних філіалів, завдяки якій можна аналізувати діяльність банку як загалом так і на рівні окремого регіону або філіалу Це допомагає обґрунтовано та своєчасно вирішувати питання управління банком. Наявність у Центральному офісі банку всього документообігу системи дає можливість надавати корпоративним клієнтам вичерпну інформацію про рух коштів на рахунках підпорядкованих їм філіалів.
Ексклюзивною послугою банку "Аваль" в Україні є обробка платежів із структурованим полем "призначення платежу". У платіжному документі згідно з домовленістю зазначається потрібна інформація. Кожний окремий документ передається випискою і клієнт може автоматизувати обробку значної кількості платіжних документів.
Банк пропонує послугу автоматичного інформаційного обслуговування клієнта за допомогою звичайного телефону, кожен клієнт може отримати голосову або факсову інформацію про поточні курси валют, залишки та рух власних коштів.
Система "Клієнт Банк" дає клієнту можливість керувати рахунками, отримувати всю необхідну інформацію не виходячи з офісу. Вона надійно захищена від несанкціонованого доступу, дозволяє чітко ідентифікувати, ким , коли було списано кошти. Банк використовує апаратні засоби захисту інформації клієнта аналоги яких має Лише Національний банк України.
Широке впровадження інформаційних технологій, функціонування електронних грошей підвищуватимуть потенційні ризики. Тому питання безпеки вже нині, а ще більше у майбутньому набуватимуть пріоритетного значення. Безальтернативне збільшення витрат на модернізацію спеціального обладнання застосування ноу-хау в цій сфері, інші технологічні заходи - все це має створити новий імідж банку "Аваль" - банку з найвищим ступенем захисту.
Найголовніший і найвищий суддя банку - клієнт. Йому належить вирішальне слово, він визначає, наскільки успішними були зусилля, рішення, дії банку, його підрозділів і персоналу.
Неухильно сповідуючи цей домінуючий у своїй ідеології принцип, АППБ "Аваль" пропонує клієнту прозорість, відкритість, гарантію як норму взаємин. Тому за останні роки активізувалися пошуки гнучкої тарифної політики, сприятливих умов кредитування, індивідуального підходу до кожного клієнта, врахування його потреб і специфіки бізнесу. Це суттєво підвищило конкурентноздатність пропонованих банківських послуг і стало вирішальним фактором комерційного успіху (додаток 4).
У 2004 р. завдяки добре налагодженій практиці, розгалуженій структурі понад 28 тис. нових клієнтів відкрили рахунки в установах банку "Аваль".
Таким чином, на 01.01.2005 р. загальна кількість клієнтів-юридичних осіб становила близько 160 тис. Серед них такі відомі компанії та підприємства, як ТОВ "Укр-Петролеум", ВАТ "Агрохімцентр", ВАТ "Національний депозитарій", ЗАТ "Фармацевтична фірма "Дарниця", ЗАТ "Київський маргариновий завод", ЗАТ "Хіміко-фармацевтична компанія "Біокон", ЗАТ "Альфа-Капітал" Україна, регіональні центри АТ Тютюнова компанія "ВАТ-Прилуки".
Зміцніла та розвивається ділова партнерська співпраця з такими компаніями, як СП "Український мобільний звязок", ВАТ "Київський ЦУМ" ,ТОВ "Зерноторговельна компанія", ДП "АДІДАС-Україна", підприємство з іноземним капіталом "МакДональдз Юкрейн ЛТД", компанія "Орійфлейм", АТЗТ "Альцест" Новими рисами збагатилося співробітництво з найголовнішими стратегічними партнерами - Пенсійним фондом України, Державним комітетом зв'язку України та Державною службою України.
Розгалужена структура банку і власна телекомунікаційна мережа приваблюють системних клієнтів не тільки оперативними розрахунковими операціями, а й можливістю щоденно отримувати інформацію про рух коштів на рахунках підвідомчих структур для ефективного управління ними.
Роль банку у функціонуванні фінансового механізму держави і набутий досвід створюють передумови для системного формування потенційного клієнтського корпусу. У стратегічних намірах на майбутнє - не лише освоєння нових секторів економіки, а й залучення до співпраці якомога ширшого кола громадян України.
Слід сказати, що функціональна структура АППБ "Аваль" багаторівнева, що найкраще допомагає вирішенню поставлених перед ним завдань. Перший рівень - центральний банк у Києві, другий - обласні дирекції як повноцінні банківські заклади з наданням клієнтам у своїх регіонах всього комплексу послуг. Третій рівень - міські та районні філії у складі обласних дирекцій. Четвертий - територіальні розрахункові центри - віддалені робочі місця.
Структура має здатність до розвитку та самовдосконалення, у тому числі за рахунок реорганізації і приєднання комерційних банків та їх відгалужень.
Банк здатний утримувати здобуті на фінансовому ринку позиції, пропонувати нові конкурентоспроможні послуги за умови планомірних змін у роботі з персоналом, впровадження у діяльність керівників усіх рівнів принципів, що відповідають новітнім кадровим технологіям.
Головним у кадровій політиці банку було формування колективів Центрального офісу, дирекцій та філіалів як єдиної злагодженої команди, здатної вирішувати складні завдання сьогодення, робити точні прогнози розвитку ситуації та вживати своєчасних випереджувальних заходів.
Банк має значний кадровий потенціал. Станом на 01.01.2005 р. 100 % - це працівники з вищою освітою.
Для ефективнішого управління персоналом,

 
 

Цікаве

Загрузка...