WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаАстрономія та Авіація → Пошук і дослідження неземних форм життя. - Реферат

Пошук і дослідження неземних форм життя. - Реферат

знаходилися в місцях, багатих рожевим пилом і тому невідповідних для життя.
Астроном К. Сагал не виключає наявності життя на Марсі у виді ізольованих оазисів. Думки вчених розділилися "п'ятдесят на п'ятдесят". Проводилися нові експерименти з залученням нових фахівців. У результаті перевага віддали неживій природі. Основною причиною явищ, що спостерігаються, назване сонячне випромінювання, що не зустрічає на Марсі захисного озонового шару (знову ж - тільки гіпотеза).
Готові форми життя - клітки і примітивнихорганізмів - складаються з особливих матеріалів, побудованих на основі вуглецю. Їхня чи наявність відсутність повинна бути, мабуть, самим серйозним аргументом у суперечці вчених.
Той же К. Саган, не дивлячись на цю обставину, вважає, що оазиси життя на Марсі можуть бути незвичайними і вигадливими по зовнішньому вигляді і хімічному складі, і по поводженню, так що їхній неможливо ідентифікувати як життя з наших представлень (життя на основі інших елементів, крім вуглецю, розглядалася вище). На Марсі органічна речовина могла з'явитися в результаті хімічних процесів в атмосфері і на поверхні планети. Могли занести його і метеорити.
І, нарешті, без органіки не могли обійтися ні давно згасла, ні існуюча життя.
Остаточно відповісти на запитання про життя на Марсі зможуть учені після проведення ними безпосередньо досліджень на поверхні планети.
Пошук неземних цивілізацій.
Раніше розглядався прояв життя поза Землею на будь-якому рівні її розвитку як саме чудове явище. Але пошуки життя ведуться і на більш високому рівні розуму, іншими способами. Розум асоціюється з поняттям цивілізація. Зараз не виключається наявність неземних цивілізацій (ОЦ), що викликає надії і бажання вчених у встановленні контакту з ними.
Один зі способів пошуку ОЦ - радіоастрономічний, полягає в подачі радіосигналів із землі у визначені ділянки Всесвіту. Сигнали містять інформацію про землянах і нашої цивілізації і питання про характер іншої цивілізації і пропозиція установити взаємний контакт.
Другий спосіб продемонстрований при запуску автоматичних міжпланетних станцій для дослідження зовнішніх планет Сонячної системи, "Піонерів" і "Вояджеров", що при передбачуваній зустрічі з ОЦ (пролетівши повз зовнішні планети і виявившись у міжзоряному просторі) несли докладні зведення про нашу цивілізацію, дружні побажання інопланетянам, тобто робилося припущення, що при можливої зустрічі земних апаратів ОЦ зможе розшифрувати послання землян, і, можливо, побажає вступити з нами в контакт.
Висновки.
Пошук чужорідних форм поза Землею має велике значення для розробки фундаментальних проблем, зв'язаних із з'ясуванням походження і сутності життя.
При збереженні планетарного карантину планети будуть збережені як біологічні заповідники для подальших наукових досліджень, а Земля буде захищена від небезпечних прибульців з космосу.
Важко переоцінити внесок у розвиток науки, що буде зроблений при виявленні інопланетних форм життя, однак і відсутність життя на інших планетах Сонячної системи не тільки виключає розвиток экзобиологических досліджень, але і є перешкодою на шляху подальшого удосконалювання методів автоматичного і за допомогою людини виявлення і зняття характеристик живих систем. Результати в цій області, що є частиною біологічного приладобудування, безсумнівно, знайдуть широке застосування в сучасній біології й інших областях людської діяльності, не говорячи вже про задачі освоєння космічного простору.
В даний час ми знаємо тільки наше життя, і від її ми повинні виходити в судженнях про інші можливі форми біологічної організації.
Люди повинні бути готові до зустрічі з можливо неоднозначної, непередбаченої, досі небаченим іншим життям, а значить і розумом.
Пошуки життя поза Землею є лише частиною більш загального питання, що коштує перед наукою, про виникнення життя у Всесвіті.
Список використаної літератури.
О. Г. Газенко, М. Кальвін. Основи космічної біології і медицини, т. 1. Москва, Наука, 1976.
Ю. Колісників. Вам будувати звездолеты. Москва, Наука, 1990.
Р. О. Кузьмін, И. Н. Галкін. Як улаштований Марс. Серія "Космонавтика й астрономія". Москва, Знання, 1989.
Б. П. Константинов. Населений космос. Москва, Наука, 1978.
В. А. Алексєєв, С. П. Минчин. Венера розкриває таємниці. Москва, Машинобудування, 1975.
Ю. Г. Мизгун. Неземні цивілізації. Москва, Екологія і здоров'я, 1993.
Освоєння космічного простору в СРСР. Академія наук СРСР. Москва, Наука, 1977.
Додатково про проблеми життя
Тому що закон про перетворення і збереження матерії енергії має універсальний характер, привабливої є наступна гіпотеза .
1.Поряд з біологічною земною існує, ще п'ять класів неземного життя.
Плазмоиды (плазменная життя) - існують у зоряних атмосферах, утворені магнітними силами, зв'язаними з групами рухливих електричних зарядів.
Радиобы (променеве життя) - живуть у міжзоряних хмарах, являють собою складні агрегати атомів, що знаходяться в різних ступенях порушення
Лавобы (від слова "лава" - кремнієве життя) - організовані структури з кремнію, живуть в озерах розплавленої лави на дуже гарячих планетах
Водоробы (життя при низьких to) - мають вид амебообразных форм, що плавають у рідкому метані і извлекающие енергії з перетворення ортоводорода в пароводород.
Термофаги - вид космічної енергії, що витягають життєву енергію з градієнта температур у чи атмосфері океанів планети.
З об'єктів Сонячної системи, крім планет земної групи, що підходять, космічними тілами для неземного життя є супутники Юпітера - Європа, Ганимед, Калисто, а також супутник Сатурна - Титан.
Одночасно існують трохи рівнобіжних світів з розумною і живою самоорганізацією матерії, що іноді переплітаються і тоді виявляють себе у виді "чудес" (НЛО, гуманоиды, приведення і тоді і т.п.).
Відповідно до навчань Диагнетики (dia - за допомогою, noos - душу), як система аналізу і розвитку людського мислення і керування їм і саентологии (від scio - знання і logos - вивчення), як у прикладній релігійній філософії і технології дозволу проблем духу, матерії і мислення, людина живе не одним тілесним життям, у кожній з який він може бути як нижчим представником флори і фауни, так і людиною. Матеріальна тілесна оболонка відмирає, а його духовна суть вічна.
Звідси: існує Вищий Розум, що володіє секретами перетворення духовної сутності, хвильовий у матеріальну тілесну, здатний зі швидкістю світлових хвиль і швидше переноситися в будь-яку крапку Всесвіту, після чого матеріалізуватися або в биообъект (людина, тварина, рослини на Землі), або існувати в кожнім з вище названих п'яти видів.
Якщо на планеті є придатні умови, для такого биообъекта стануть діяти еволюційні закони поряд з іншими законами матеріалістичного і духовного світу.

 
 

Цікаве