WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаАстрономія та Авіація → Походження всесвіту - Реферат

Походження всесвіту - Реферат

можна сказати закономірність існує, дає цієї безумовно цікавої теорії шанси на життя. Хоча наука і не визнає її, але в зв'язку з тією невизначеністю і протиріччям, що існує в самій науці, я б не став списувати з рахунків цю теорію, а прийняв би її як один з варіантів.
Походження життя.
Наука ніколи не говорить усю правду про світ. Ми в основному самі домысливаем, тому що прийняли основні постулати . Ми домысливаем із прийнятих нами трьох позицій, щоб із правди одержати ПРАВДУ.
Християні вважають що життя створило Бог.
І зробив Бог до сьомого дня справи Свої, котрі Він робив, і почив у день седьмый від усіх справ Своїх, котрі робив. І благословив Бог сьомий день, і освятив його, тому що в оный почив від усіх справ Своїх, котрі Бог діяв і творив. От походження неба і землі, при створенні їх, у той час, коли Господь Бог створив землю і небо, і всякий польовий чагарник, якого ще не було на землі, і всяку польову траву, що ще не росла, тому що Господь Бог не посилав дощу на землю, і не було людини для оброблення землі, 6 але пара піднімалася з землі і зрошував усі обличчі землі. І створив Господь Бог людини з пороху земного, і вдунув в особі його подих життя, і став людину душею живою. І насадив Господь Бог рай в Едеме на сході, і помістив там людини, якого створив. І произрастил Господь Бог із землі всяке дерево, приємне на вид і гарне для їжі, і дерево життя посередині раю, і дерево пізнання добра і зла. З Едема виходила ріка для зрошення раю; і потім розділялася на чотири ріки. Ім'я однієї Фисон: вона обтікає всю землю Хавила, ту, де золото; і золото тієї землі гарне; там бдолах і камінь онікс. Ім'я другої ріки Гихон [Геон]: вона обтікає всю землю Куш. Ім'я третьої ріки Хиддекель [Тигр]: вона протікає перед Ассириею. Четверта ріка Євфрат. І взяв Господь Бог людини, [якого створив,] і оселив його в саду Едемском, щоб обробляти його і зберігати його. І заповів Господь Бог людині, говорячи: від усякого дерева в саду ти будеш їсти, а від дерева пізнання добра і зла не їли від нього, тому що в день, у який ти укусиш від нього, смертю вмреш. І сказав Господь Бог: не добре бути чоловік одному; створимо йому помічника, відповідного йому. Господь Бог утворив із землі усіх тваринних польових і всіх птахів небесних, і привів [їх] до людини, щоб бачити, як він назве їх, і щоб, як нарече людина всяку душу живу, так і було ім'я їй. І нарік людину імена всім скотам і птахам небесним і всім звірам польовим; але для людини не знайшлося помічника, подібного йому. І навів Господь Бог на людину міцний сон; і, коли він заснув, взяв одне з ребр його, і закрив те місце плотию. І створив Господь Бог з ребра, узятого в людини, дружину, і привів її до людини. І сказав людину: от, це кіста від кіст моїх і плоть від плоті моєї; вона буде називатися женою, тому що узята від чоловіка [свого]. Тому залишить людина батька свого і мати свою і приліпиться до дружини своєї; і будуть [дві] одна плоті. І були обоє наги, Адам і дружина його, і не викладалися.
Це була християнська позиція на походження життя, а яка ж наукова?
Ми беремо науковий метод для самоаналізу, тому, що наука говорить правду, але тільки лише наукову правду, як саму на сьогоднішній день достовірну. Життя визначається по реплікації. Реплікація це відтворення клітки живого організму самої собою.
Модель живого цілком можливо створити, як можна створити модель літакового двигуна. Але в них є одна і дуже відчутна різниця. Якщо зупинити двигун, його через якийсь час можна буде запустити заново. Якщо зупинити модель живого , запустити її заново не вийде . Живий організм просто загине. На сьогоднішній день наука не досягла ще таких висот, щоб оживляти живий організм.
Так що ж таке острів життя?
Острів життя це наш світ, що виник таки випадково і через багато мільярдів років після Великого Вибуху. Мікрочастинки, розкидані з єдиного цілого, що собою представляло , скажемо так, матеріал для Великого Вибуху попадають в одне місце у всесвіті і створюють життя. Причому все це відбувається випадково, але тільки лише з тією умовою, що всесвіт повинний постійно розширюватися. Адже у випадку пульсуючої уселеної виникнення життя просто неможливо.
Так що ж таке матеріал життя?
"Життя- це форма існування білкових тіл" Энгельс.
У принципі це трактування таки правильна. Матеріал життя- це білок, як основа. Як слово складається з букв , так і білок складається з амінокислот
R
NH - C - C - OH формула можливого радикала
H O
R- загальна формула можливого радикала
CH , C H це як букви з'єднуються в слові й у результаті утвориться полімеризація:
R R
NH - C - C - OH HNH - C - C - OH
H O H O
H O
Кожна амінокислота з'єдналася - водяний полімер.
Реплікація- це механізм постійного синтезу білка, що , як монументальний чи вірш слово, створив сам Геній.
Учені на прізвище Уотсон і Лемент у 1954 році в процесі синтезу білка відкривають риоксидибонуклеиновые кислоти (ДНК) , у якому ДНК відіграє особливу роль.
ДНК- це 4 амінокислоти : адеин (А) ,гианин (Г) , цистин (Ц) , тимин (Т).
Якщо взяти другий полімер і з'єднати послідовно за правилами АГ ЦТ, то кожна послідовність- це генний набір властивостей. Причому генний механізм у синьо-зелених водоростей і людини не еволюціонує.
Генні молекули починають вести синтез білка. Це немислимий по своїй складності механізм. Генна частина структури ДНК виглядає у виді спирали. Спіраль може розірватися, але кожна половина знаходить іншу і відтворюється. Молекули ДНК ведуть синтез нових білків. Білки розщеплюються на амінокислоти. Процес просто геніальний і до геніальності випадковий. Наука затверджує, що Уотсон і Лемент- це простий чудо. Життя це теж велике чудо, причому цілком випадкове.
Еволюція від елементарних часток в атоми в амінокислоти і далі в подвійні спіралі - чудо, випадковість.
Це дійсне чудо. Це дійсно геніально!
Але як же на питання про походження життя відповідають теософи. Дуже просто. Життя на землі з'явилася з Венери. З її прибутку прибульці і розмножилися брунькуванням. Дуже неясна теорія й абсолютно що не заслуговує довіри.
Далі перейдемо до ненаукових явищ.
До ненаукових явищ відносяться такі явища як, НЛО , екстрасенси, телепатія, полтергейст.
НЛО це реальність на 5% і фікція на 90%.
Існування проблеми ненаукових явищ розуміє під собою те, що наш світ непорівнянний більш складний , чим той який нам представляє наука. Вони приводять нас до висновку, що наш світ не один, що є якийсь як бирівнобіжний світ, що існує незалежно від нас і не підкоряється нашим законам. Дуже добре проблема ненаукових явищ висвітлюється в телесеріалі "Секретні матеріали" на основі даних ЦРУ і ФБР. Представлений матеріал дуже гарний для обивателя, але не для вченого. Адже наука цілком відкидає дану проблему. Вона є для науки цілком непізнаної.
Релігія представляє ненаукові явища як чортівню. Це деякий світ цілком непорівнянний із християнством, а від того заборонний.
Я вважаю, що наш світ дійсно більш складний і в ньому є місце для ненаукових явищ, хоча вони і не підтверджені конкретними , доведеними фактами.

 
 

Цікаве