WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаАстрономія та Авіація → Знаки зодіаку. Козеріг - Реферат

Знаки зодіаку. Козеріг - Реферат


Реферат на тему:
Знаки зодіаку. Козеріг.
Календар за знаками зодіаку
Зодіак - слово грецьке, яке означає "коло тварин". Зодіак - це сукупність 12 сузір'їв, розташованих на невидимому шляху руху Сонця, Місяця і планет. Оскільки о кожній порі року сонце знаходиться на певній ділянці сузір'їв, їх з давніх-давен пов'язували з календарем. В основному зв'язок зодіаку та людини сформувався у Візантії.
Вважається, що кожний місяць року відповідає певному знаку зодіаку (астрономічний рік починається зі знаку Овна):
квітень - Овен
травень - Телець
червень - Близнята
липень - Рак
серпень - Лев
вересень - Діва
жовтень - Терези
листопад - Скорпіон
грудень - Стрілець
січень - Козеріг
лютий - Водолій
березень - Риби
З ними співвідносяться різні символи, талісмани, міфічні значення квітів, каменів, рослин.
Нижче наводиться астрологічний календар знаків і відповідних до них днів народження людей. Це 12 типів ставлення до життя, способів реагування на зовнішні та внутрішні подразники (12 зодіакальних характерів).
Знаки зодіаку тісно пов'язані за значенням з природними стихіями: Телець, Діва, Козеріг - знаки Землі. Овен, Лев, Стрілець - знаки Вогню. Близнята, Терези, Водолій - знаки Повітря. Рак, Скорпіон, Риби - знаки Води.
Дні народження людей та знаки зодіаку
21 березня -20 квітня Овен
21 квітня - 20 травня Телець
21 травня - 21 червня Близнята
22 червня - 22 липня Рак
23 липня - 23 серпня Лев
24 серпня - 23 вересня Діва
24 вересня - 23 жовтня Терези
24 жовтня - 22 листопада Скорпіон
23 листопада - 21 грудня Стрілець
22 грудня - 20 січня Козеріг
21 січня - 20 лютого Водолій
21 лютого - 20 березня Риби
Козеріг (22 грудня - 30 січня)
Вплив планет-кураторів: Сатурн.
На тих, хто народився у першій декаді (22 грудня - 2 січня), впливає Юпітер.
Важливі роки: 30, 57.
У другій декаді (3-13 січня) - Марс.
Важливі роки: 14,16, 30, 33, 57.
У третій декаді (14-20 січня) - Сонце.
Важливі роки: 21, 30, 31, 41, 50, 57.
Сатурн - недобра планета. Розпорядник життєвих циклів. Схильний до самопожертви. Символ суму, покірності долі. У нього періодичні катастрофи у коханні, ділах, захопленнях. Більш стабільна і комфортна остання частина життя.
Керує Водолієм, Козерогом. Його друзі - Юпітер, Сонце, Місяць, Меркурій. Марс та Венера - його вороги. Сатурн керує суботою.
Стихія: земля.
Сприятливі кольори: білий, бузковий, жовтий, темно-зелений, чорний, синій, темно-коричневий. Усі темні тони.
Щасливі дні: вівторок, субота.
Несприятливі дні: понеділок, четвер.
Щасливі числа (цифри): 3, 5, 7, 8.
Магічне число: 5.
Талісман: людина, чорний кіт, диявол.
Рослина-символ: просо.
Символи: драбина, баштовий годинник.
Щасливі камені: рубін, онікс, гранат.
Квіти: білі гвоздики, чорні маки, плющ, проліски.
Метал: свинець.
Хвороби: серця, суглобів, шкіри, печінки, шлунку.
Смак: солодкий.
Козерогам властиві розсудливість і працелюбність. Вони серйозні, егоїстичні й хитрі. Скупі та уперті. Амбіційні. Прості, вірні, надійні, чесні.
Перший шлюб звичайно невдалий. Як правило, цілком віддані своїй професії. Довгожителі.
Відсутність взаєморозуміння з людьми знаків Терези та Овен.
Протилежний характер - знак Рака.Риси характеру жінки - цілеспрямованість, потайливість, несміливість, незалежність; чоловіка - витривалість, честолюбність, цілеспрямованість, чутливість.
Грудень Козеріг Рубін, кривавик, Знаку Близнят.
бірюза, алмаз, гранат,
топаз, усі червоні та
зелені камені.
Рік Коня
Ці люди дуже популярні. Мають добру вдачу. Знають, що робити з грошима.
Розумні й проникливі. Талановиті. Іноді багато говорять. У них усе гаразд. Самовпевнені. Небайдужі до протилежної статі.
Вкладають максимум сили й пристрасті в усе, що їм цікаве, за винятком службових обов'язків.
Люблять розваги, публічні зборища, бути в центрі подій. Незалежні. Рідко прислухаються до порад інших. Особливо плодотворне спілкування з Тигром, Собакою, Вівцею. Зовсім не підходить щур.
10 знак зодіаку, 3-й земний знак, 4-й основний знак, покровитель - Сатурн. Щасливе число 8, і всі числа, які діляться на 8. Астрологічний символ - козел. Кольори - чорний, темно-коричневий, попелясто-сірий, синій, блідо-жовтий.
Каміння - бірюза, онікс, (лунний хрусталь). Козеріг править 10 Домом гороскопа.
Загальна характеристика індивідуальності.
Астрологічна характеристика правлячої планети Козерога - Сатурн, дала мові нове слово "Сатурновий", що означає "темний, свинцевий". Мається на увазі в'ялий, інертний, що це найточніша характеристика цього чоловіка знаку Козерога.
Ззовні Козероги здаються м'якими і короткими, але не позволяйте собі бути обмануті їх зброєю. Вони рідко бувають задоволені тим, що другі люди вважають вдачею, і повні рішучості досягають багато екстраординарного, це їх зобов'язання. А чому б і ні? Вони не правлять 10 будинком гороскопа, який наділяє їх унікальною силою? І хіба це не земний знак - зверхпрактичність велика дисципліна і земне бажання на світ? Все це разом взяте дає їм велике володіння над їх суперником.
Так вони володіють всіма цими якостями. Все таки виявляється, що Козеріг не насолоджується ними, як робили би інші люди на їх місці. Чому? Можливо тому, що Козероги зазвичай одержимі до ілюзіями. Це зазвичай діти.
Це серйозні самоствердженні школярі, які завдяки своїм старанням вчаться в групі "А" (відмінники). В юності Козероги поступливі, швидкі роботяги, які терпеливо чекають можливості зняти свого начальника. Козероги - досконалі реалісти.
Щастя Козерога заключається в упорній роботі. Він повинен бути впевнений, що його дорога до своєї цілі безпечна. Кожний день народження повинен наближуватись до його вершини успіху, інакше стає сумним і замкнутим.
Козероги терпимі легко мислю. Їм неважливо замічають інші їх можливості, так як вони високо цінять самі себе. Козерога торкається лише одне: добиватися вершини.
Астрологи назвали Сатурн, правлячу планету Козерога, "небезпечним вчителем". Козероги завжди повинні мати таку людину, яка б повторювала їм: "Тримай голову вище, життя не таке погане, як ти думаєш". Козероги все життя бореться з депресією й негативним. Але вони не позволяють іншим людям бачити це і не порушують свій строгий порядок. Сатурн не дозволяє їм зробити це, але що це у Козерога нема своїх сторін?
Звичайно є. Високоразвиті видячі Козероги володіють здатністю бачити внутрішні речі і пізнають, що інші люди не такі мрачні як вони, і тому стараються зрозуміти спілкуватись, веселість і застрога до ближніх. Козероги турбуються про те, що навколо них була компанія кмітливих, беззаботних людей для того, щоб вони розсіяли їх консервативний настрій. Козероги повинні побороти тенденцію допостійного в цьому світі і на все свій час, а іноді навіть до кращого: зірки все одно донесуть Козерогів до чистолюбивих цілей, так як це призначене 10 Будинком.
А в цей час вони не повинні лише сидіти і чекати: навпаки, треба набратися сміливості, дивитись на речі і боротися до кінця.
Козероги - організовані, вірні і підходящі для дружби. Вони хазяї своєї долі і обдаровані далекоглядністю. Вони самі найтерпіливіщі із всіх знаків зодіаку. Слово "кар'єра" сумісна з знаком Козерога. Чоловіки-Козероги кращі за всіх забезпечують сім'ю. Їх жінки виходять найкращі матері і домогосподарки, якщо вони навіть небагато суворі з дітьми і їм не стає оприділеного таланту для веселого настрою в домі. Йдучі вера козла, символ Козерога, зазвичай добирається до вершини. Його зірка дала йому здібність переборювати всі неприємності на своєму шляху. Наполегливість, впертість, далекобачність - більшість Козерогів наділена цими якостями.

 
 

Цікаве

Загрузка...