WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаАстрономія та Авіація → Історія Криворізького авіаційного коледжу - Реферат

Історія Криворізького авіаційного коледжу - Реферат

навчального закладу.
Відповідно до цієї програми було побудовано навчальний корпус на 1200 місць, два гуртожитки на 800 місць, корпус навчально-виробничої бази, житловий будинок на 72 квартири, дитячий садок, спортзал; проведено реконструкцію котельні. Практично подвоїлись навчальні і виробничі площі. Придбані нові літаки ТУ-154, ЯК-42, ТУ-134 та комп'ютерна техніка.
З метою підготовки авіаційних спеціалістів з підвищеним рівнем кваліфікації у 1991 році авіа училищу присвоєно статус коледжу (наказ МЦА
СРСР №18 від 19.01.1991р.).
Якісний склад викладачів володів і володіє обсягом спеціальних знань, накопичених за 50 років роботи училища. Із 80 викладачів 37 мають вищу кваліфікаційну категорію, 70% мають допуск на літаки ТУ-154, ТУ-134, ЯК-42.
Налагоджено зв'язок з виробництвами діючої авіаційної техніки.
За великий вклад у справу вдосконалення навчального процесу і створення матеріально-технічної бази Хольному В.Я. присвоєно почесне звання "Заслужений вчитель України", Плоткіна С.І. нагороджено "Почесною грамотою" Президії Верховної Ради України, в 1999 році йому присвоєно звання "Відмінник народної освіти України". Шульга М.П. нагороджений орденом "Трудового Червоного Прапора". Дорошенку І.М. присвоєно почесне звання "Заслужений працівник освіти України". Суздалєв В.С., Узінгер В.І. нагороджені орденом"Трудової Слави 3-го ступеня".
Багато працівників нагороджені медалями, нагрудними знаками "Відмінник Аерофлоту". Шачков В.О. нагороджений орденом "Дружби народів".
Закон України про освіту створив умови для підготовки спеціалістів у навчальних закладах України в умовах ринкових відносин.
Таким чином була відкрита нова сторінка в житті нашого навчального закладу.
Згідно з рішенням Міжгалузевої акредитаційної комісії від 15.09.1993р., протокол № 6/3, рішенням Колегії Міносвіти України від 29.09.93р., протокол № 16/5 Криворізькому авіа технічному коледжу цивільної авіації надана ліцензія на право проведення освітньої діяльності за другим рівнем акредитації .
Сьогодні коледж має необхідне оснащення для поглибленого засвоєння курсантами обладнання сучасних літаків та вивчення мікро-ЕОМ.
У коледжі відкрита військова кафедра з підготовки офіцерів для ВПС України.
Зараз у коледжі ведеться підготовка за слідуючими освітньо-кваліфікаційними рівнями і спеціальностями:
1. БАКАЛАВР
Термін навчання 4 роки
Денна форма навчання
Радіотехніка
Комп'ютерна інженерія Електромеханіка Авіація та космонавтика
2.МОЛОДШИЙ СПЕЦІАЛІСТ
Термін навчання 3 роки
Денна та заочна форма навчання
Технічна експлуатація радіоелектронного устаткування повітряних суден.
Технічна експлуатація наземних засобів радіоелектронного забезпечення польотів. Обслуговування комп'ютерних та інтелектуальних систем та мереж (тільки денна).
Обслуговування комп'ютерних систем і мережу банківській та фінансовій справі. Обслуговування пілотажно-навігаційних комплексів. Обслуговування авіаційних електрифікованих комплексів. Технічне обслуговування повітряних суден та двигунів. Організація авіаційних перевезень (тільки денна).
Випускники коледжу можуть продовжити навчання в Київському Національному університеті ЦА або Харківському технічному університеті радіоелектроніки.
З 2000 р. коледж також розпочав готувати спеціалістів на нові українські літаки АН-70 та АН-140.
Викладачі коледжу пройшли підготовку в АНТК ім. Антонова і отримали сертифікат на право викладання предметів з спеціального обладнання сучасних літаків.
Коледж також готує фахівців для галузей радіоелектроніки та телекомунікацій. Вони можуть легко адаптуватися в суміжних областях діяльності, як банківська та офісна справа.
Випускники коледжу працюють на різноманітних авіапідприємствах та ремонтних заводах. Це інженери, організатори підприємства, першокласні авіатехніки.
За 50 років свого існування навчальний заклад підготував для авіаційної галузі понад 20 тис. спеціалістів та майже 3 тис. спеціалістів для країн Північної Африки, Латинської Америки, Південно-Східної Азії, Індії та арабських країн. Саме наші випускники, їх компетентність, професіоналізм, грамотність в експлуатації авіаційної техніки і визначили авторитет Криворізького авіа технічного училища по всій території СРСР та за кордоном. Випускники нашого навчального закладу працюють більш як в 45 країнах світу.
У грудні 1999 року вперше в історії навчального закладу був оголошений відкритий конкурс на заміщення вакантної посади начальника коледжу в зв'язку з виходом на пенсію Шачкова В.О.
На основі конкурсного відбору та за результатами таємного голосування більшістю голосів начальником коледжу було обрано Андрусевича Анатолія Олександровича.
Нова адміністрація проводить роботу щодо вдосконалення фінансове - економічної діяльності, розвитку матеріально-технічної бази коледжу, впровадження нових форм і методів навчання, заключення договорів про співпрацю з вищими навчальними закладами м. Києва, Харкова, Запоріжжя, Дніпропетровська.
У травні 2000 року Державною комісією МОіН України була проведена атестаційна експертиза коледжу. Комісія підтвердила, що діяльність коледжу здійснюється відповідно до вимог сучасних документ; МОіН України.
Натхненні доброю оцінкою роботи, адміністрація та викладачі коледжу продовжують працювати над вдосконаленням навчально-виховного процесу.
Сьогодні, всупереч всім негараздам, колектив коледжу схиляється до оптимістичного бачення його майбутнього - як передового навчального закладу незалежної України в підготовці висококваліфікованих спеціалістів.

 
 

Цікаве

Загрузка...