WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаАстрономія та Авіація → Китайський гороскоп - Контрольна робота

Китайський гороскоп - Контрольна робота

самостійності розвиті слабко. Пристосовується. Нерідко жіночна і зніжена. У цьому її мудрість і чарівність. На гарному лузі спокійна і слухняна, а на поганому - скаржиться і доходить до істерики, а то і просто збігає. Коза з задоволенням підкоряється заможному спонсору - меценату або власним батькам - якщо вони досить забезпечені.
Не варто займатися Козі комерцією. Це не її стихія. Лише одна Коза домоглася в цьому успіху - та й то її кликали Коза Ностра.
Рік Кози сприятливий для людей мистецтва, особливо для артистів комедійного жанру. Утім, у нашій батьківщині усім їм - професіоналам і аматорам - і так роздолля.
Загальна характеристика 2003 року. 2003 рік - рік Водяной кози. Вона є символом терпіння, гнучкості і компромісу.
Для суспільства.
Це буде гарний рік для перебування мирних і розумних шляхів розвитку. Рік дипломатії й улагоджування неминучих міжнародних конфліктів. Великої війни не буде.
Це рік сильної стихії Землі і слабкої стихії Води (Вода тут - лише крапелька ранкової роси). Тому можна екати сухої погоди, пожеж, землетрусів, зсувів і т.д. Багато подій буде зв'язано з пустелями. Можливі проблеми із сільським господарством.
Міжнародна економіка буде поліпшуватися і стабілізуватися.
З галузей економіки успішно цього року розвиваються мода, сфера обслуговування, паперова і видавнича справа, роздрібна торгівля, сільське господарство і харчова промисловість. У першій половині року зросте біржова активність. Непогано будуть обстояти справи в сфері нерухомості, будівництва, страхового бізнесу, видобутку корисних копалин. Буде розвиватися сфера розваг.
Але в транспорті, морській справі, туристичному бізнесі, у виробництві і продажі напоїв можливі складності. Важке машинобудування, комп'ютерний і банківський бізнес випробують труднощі в другій половині року.
Для особистості.
Це небезпечний рік з погляду можливих онкологічних проблем.
Місце ризику в організмі в 2003 році - нирки. Рекомендується дотримувати легкої дієти з підвищеним змістом овочів і фруктів. Також варто звернути увагу на серце, нервову систему і систему кровообігу. Усі проблеми, зв'язані з щиросердечним станом людей, загостряться - зросте кількість злочинів, зроблених у стані афекту або психічної ненормальності, а також зросте схильність до суіцидальних дій.
Народжені в 2003 році.
По традиційному китайському календарі це рік 4701. Ті, хто народиться цього року, будуть мати уроджену логіку, обережність, гарний розум, що символізує четвірка, духовність, інтуїцію і віру, що символізує сімка, зможуть міцно стояти на ногах у матеріальному плані (одиниця), будуть цікавитися загадками світового устрою і мати задатки вченого (сполучення одиниці і сімки).
Як зустрічати східний Новий рік?
У стародавності на Сході було прийнято створювати з глини і дерева фігуру Весняного бика, що символічно відбивала характеристики року. Ми перелічимо деякі особливості Весняного бика 2003 року.
Колір голови бика символізує природну стихію, чи небесний стовбур року. У 2003 році це вода, що у східній традиції символізується чорним кольором.
Колір тулуба бика означає земну галузь року. У рік Кози це земля, чи ґрунт, що представляє жовтий колір.
Колір бичачого живота означає синтез двох попередніх елементів, що позначається зеленим кольором.
Роги, вуха і хвіст бика пофарбовані в жовтий колір. Це колір небесного стовбура конкретного дня 4 лютого.
Ноги бика зв'язані з іншим відтінком дня 4 лютого - з його земною галуззю. Стихією її є метал, що символізується білим кольором.
Колір копит 4 лютого коричневий. Кінчик хвоста повернутий праворуч. Рот закритий.
Ці кольори й особливості іміджу можуть бути рекомендовані модницям для зустрічі Нового року по китайському календарі 1 лютого 2003 року або Дня Весни 4 лютого 2003 року. Можна починати зустрічати Новий рік 1 лютого 2003 року (або ж продовжити почате 31 грудня 2002 року) і закінчувати зустріч 4 лютого. На Сході вважається, що святкування початку - найважливіше для успіху будь-якої справи. Бажаємо вам гарних свят і вдалого року у всіх відносинах.
Прогноз на 2003 рік Кози для знаків східного календаря, коротко і основні його моменти.
Собака, Бик і Коза повинні цього року уважно поставитися до свого здоров'я. Особливо потрібно звернути увагу на шлунок. Протипоказані подорожі в пустелі й у гори.
Кінь, Свиня і Кролик цього року почувають себе добре. У Свині налагоджуються фінансові й особисті справи.
Пацюка може очікувати черговий роман, цього разу вдалий.
Гарний рік для Тигру.
Драконам-жінкам цей рік принесе щастя.
Змії радять не втручатися ні в що. Цього року їм краще уникнути участі в жалобних заходах.
Мавпа буде інтригувати і брехати, але і багато працювати. Для неї цей рік сприятливий.
Півень із працею буде вірити в правдоподібність що відбувається. У цілому рік для нього не дуже сприятливий. Іноді його голова буде йти навкруги, але усе обійдеться.
Мій знак - ПАЦЮК (агресивність) роки народження: 24, 36, 48, 60, 72, 84, 96.
Пацюк породжений під знаком шарму й агресивності. З першого погляду він здається спокійним, урівноваженим і веселим. Але не вірте цьому. Ця удавана видимість ховає постійне порушення. Досить поспілкуватися з ним побільше, щоб відкрити його нервозність, занепокоєння і темперамент холерика.
Пацюк - творець плутанини, іноді навіть маніяк. У всякому разі скандаліст. Людина цього знаку любить збір друзів і охоче бреше. Не гребує лихослів'ям, і тому в неї більше знайомих, чим дійсних друзів. Вона ніколи і нікому не довіряє, стримана, зберігає свої турботи про себе. Крім того, ті, хто народився під цим знаком, прагнуть з усього витягти особисту користь і прибуток: із друзів, знайомих, своїх грошей або грошей друзів, із власного зачарування. Своє небезпечне зачарування пацюк пускає в хід і зловживає їм без удержу.
Гравець, гурман, пацюк ні в чому не хоче обмежувати себе й у той же час постійно тривожиться за своє майбутнє і хоча інтенсивно живе сьогоденням, завжди мріє про економію, щоб забезпечити собі старість.
Жінка-пацюк, у силу тих же причин, відрізняється яскраво вираженим накопиченням, часто абсолютно непотрібним. Її також можна зустріти на розпродажі де вона завзято скуповує все підряд у надії провернути вигідну справу.
Пацюк наділений розвитою уявою, може іноді бути творцем, але частіше він - чудовий критик. Рекомендується слухати його поради. У деяких пацюків ця якість може стати недоліком і штовхнути їх на шлях небезпечних руйнувань - вони усе знищують зарадивласного задоволення. Будучи дріб'язковою міщанкою, пацюк залишається чесним, має здатність йти до кінця в справах, що він починає, навіть якщо - на жаль! - це справа приречена на провал. Йому вдається улаштувати своє життя і процвітати в ньому, якщо він зуміє придушити своє вічне невдоволення і надмірний смак до даного моменту.
Будь-який пацюк воліє жити хитрістю, а не працею. Багато досягає в житті за рахунок інших, працюючих на нього в поті чола. У гіршому випадку людина цього знаку може стати геніальним паразитом, лихварем. Лінь і перестраховка можуть зробити деяких пацюків чинушами і "канцелярськими пацюками". Він може процвітати в справах, у політиці, стать популярним артистом. Він охоче виконує роботу розумову, ніж фізичну.
На жаль, пацюк, накопичуючи гроші, у той же момент їх витрачає.

 
 

Цікаве

Загрузка...