WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаАстрономія та Авіація → Гороскоп дерев - Контрольна робота

Гороскоп дерев - Контрольна робота

виповнюються його пророкування, то слава його ще більше зміцнюється.
Ясен завжди небагато грає долею. Але це дерево надійне, не бійтеся укритися в його тіні.
Риси породжених під знаком Ясена: інтелігентність, прагнення до синтезу, інтуїція, фантазія.
ГРАБ (04.06-13.06; 02.12-11.12) Красиве дерево, але без особливої чарівності. Змолоду буває часто красивий, але стікання часу втрачає ця якість. Граб відноситься до навколишнього його світу з полегкістю. Це тип естета. Його увагу залучає скоріше форма, ніж зміст.
Має виражену схильність до дисципліни і покори. Любить відмінності, мріє про нагороди і почесті, тужить за замилуванням з боку інших. Більше всього йому подобається підкорятися встановленому порядку і тому рідко виявляє ініціативу. Ухвалення рішення супроводжується в нього страхом зробити помилку. При цьому має почуття відповідальності і справедливості. Не любить відступів від загальноприйнятих правил, неохоче сходить із прямої, перевіреної і протоптаної дороги. А до нових ідей відноситься з обережністю.
У любові відрізняється великою порядністю. Почуття розглядає як справу відповідальну. З нього виходить милий і приємний партнер. Але якщо життя запропонує йому вибір між любов'ю і боргом, як правило, вибирає друге.
Риси породжених під знаком Граба: інтелектуальність, інтуїція, фантазія, схильність до артистизму.
ДУБ (21.03) Повний життя, сили і краси, що не має в собі нічого тендітного. Рухи величні і повні достоїнств, будить у людях повага своїм солідному видом. Абсолютно здоровий, що в його випадку дуже важливо, тому що не переносить слабість і хвороби, а вид крові може привести його до непритомності.
Дуже відважний, але його сміливість відбувається не тільки від його духовних якостей, скільки від надмірної гордості. Не хоче, щоб його вважали боягузом і, попереджаючи гострі обставини, реагує різкіше, ніж потрібно. Витриманий і вольовий, не має звички відходити від раніше прийнятого рішення і, як правило, завжди домагається поставленої мети. Але його непоступливість має також погані сторони: Дуб не вміє бути гнучким, його непримиренність доставляє йому турботи. Домігся б багато чого, якби зміг хоч небагато бути дипломатом.
Сам він більш незалежний. Не переносить ніяких обмежень і його дії часто граничать зі сваволею. Проте, він поважає думку і завжди буває таким у любові. Являє собою істоту непостійну, жертву чергових захоплень, упевнену, що "тепер це вже назавжди". У шлюбі може згодом остепенитись.
Поглинають його конкретні справи, мислить ясно, по-діловому, є людиною дій, не позбавлений інтуїції. Відноситься до числа людей, що незалежно від обставин завжди залишаються при своїх інтересах. Звичайно своїм близької він забезпечує життя в повному статку.
Риси породжених під Знаком Дуба: рішучість, точність у вчинках, практичний розум, реалізм, спостережливість, організаторські здібності.
БЕРЕЗА (24.06) Гнучка й аристократична, легка, мила в спільному житті. Користуючись успіхом, ніколи не зловживає нічиєю люб'язністю, вміє бути делікатною і стриманою. Не нав'язує своїх симпатій і настроїв, не вимагає нічого і нічого не шкодує.
Скромна до пуританства, але завжди елегантна, без усякого моралізування. Повна почуття міри і терпимості, не виносить одного - вульгарності. Розкіш і будь-яка показуха їй далекі. Немає в ній і тіні снобізму. Охоче усього жила б у селі, але може звикнути до будь-якого місця, тільки мати можливість спокійно працювати. Незважаючи на витончену зовнішність, Береза виростає в праці і любить трудитися.
Її скромний і делікатний характер визначає її схильність до любові зі спокійним плином. Сентиментальна, Не боїться почуттів занадто жагучих. Буває лояльна і вірна, вміє створити в будинку атмосферу затишку і домашнього щастя. Трапляється, що в подружні зв'язки вступає трохи необачно, але ніколи не шкодує про свій вибір.
Риса, найбільш відмітна для Берези - інтелігентність. Сили її уяви і винахідливості воістину не мають границь. Роботу завжди сприймає творчо. Вміння логічно мислити і запровадити свою думку в життя, з'єднані з її працездатністю, відкривають перед нею всі двері.
Риси породжених під знаком Берези: м'якість характеру, синтез, інтуїція, фантазія.
МАСЛИНОВЕ ДЕРЕВО (МАСЛИНА) (23.09) Невелике, іноді на границі красивого і потворного, але не позбавлено принадності. Часто докучає його ревматизм, тому дуже любить сонце і страждає від його відсутності. Врівноважено, спокійно, у ньому немає нічого агресивного і все це завдяки небажанню ускладнювати собі життя. Допускає можливість мати власне судження також і іншим. Ніколи не втручається в чужі справи.
Маслина настільки делікатна, що її легко обвинуватити в байдужності, але вона зовсім не байдужна. Навпроти, у разі потреби до неї кожної може звернутися по допомогу.
У будь-якій ситуації не розстається з посмішкою. Почасти завдяки умінню володіти собою, але насамперед тому, що вважає безглуздим розбудовувати нервову систему. Має здатність передавати свій стан спокою і безтурботності навколишнім.
У любові Маслина намагається не бути ревнивою, поважає незалежність партнера, навіть якщо приходиться через цього мовчазно страждати. Трапляється, що йде на відважні вчинки, аж до зречення від власної любові. Але це зовсім не говорить про її слабість і покірність. Просто найважливішим для Маслини є спокій.
Відрізняєтьсявеликою інтелігентністю, багато часу присвячує міркуванням, любить читати, учитися і розширювати свій кругозір. Хоча і не прагне до цього, завжди залучає до себе увагу, іноді стає знаменитою. Належить до числа людей, що приносять навколишнім спокій і щастя, що залишають після себе добру пам'ять.
Риси породжених під знаком Маслини: вірність суджень, аналітичний розум, здатність до дедукції і рефлексії.
БУК (21-22.12) Стрункий і красивий. Відноситься до тих, хто доживає до глибокої старості, зберігаючи всі якості, властивої молодості. Йому вдається зберегти гарну форму, стрункий силует, спритність і гнучкість рухів. Завжди доглянутий, не цурається деякого кокетства. Якщо попадає в сприятливі умови, то йому вдається досягти успіху в будь-якій області. Виявляє спритність у будь-якій ситуації. Повен різних планів, що вміє успішно реалізувати. Не дає збити себе зі шляху. Вміє непогано організувати своє життя.
Трапляються з ним випадки щедрості, хоча звичайно він розважливий і безпомилково організує свій бюджет. Не дуже любить ділитися своєю власністю, витрачає її ощадливо.
Риси породжених під знаком Бука: вдумливість, точність, організаторські здібності, реалізм.
Список використаної літератури:
Ван-дер-Варден. Пробуждающаяся наука II. Рождение астрономии. - Москва: "Наука", 1991.
Герметизм, магия, натурфилософия в европейской культуре XIII-XIX вв. - Москва: "Канон+", 1999.
Знание за пределами науки. Мистицизм, герметизм, астрология, алхимия, магия в интеллектуальных традициях I - XIV вв./Сост. И общ. Ред. И. Т. Касавина. - Москва: "Республика", 1996.
Истоки тайноведения. Заказное справочное издание по оккультизму. - Симферополь: "Таврия", 1994.
Радьяр Д. Астрологическая психология. - Новосибирск: МП "Издательство "Гермес", 1994.
Радьяр Д. Двенадцать домов гороскопа. - Москва: ЦАИ, 1995.
Чижевский А.Л. Космический пульс жизни: Земля в объятьях Солнца. Гелиотараксия. - Москва: "Мысль", 1995.

 
 

Цікаве