WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаАстрономія та Авіація → Гороскоп дерев - Контрольна робота

Гороскоп дерев - Контрольна робота

обстановки. Любить доставляти людям радість, навіть на шкоду собі. Не егоїстична, але трохи егоцентрична. Самостійна, але іноді дозволяє поставити себе в залежне положення. Велика відповідальність змушує її почувати себе винуватою за все, що відбувається (комплекс провини). Контакти з нею важкі, а взаємини складні. Їй не дістає простоти.
Її відрізняє чутливість до зовнішніх впливів, любов до прекрасного, лояльність і привітність. На неї завжди можна покластися. Іноді буває наївна і дозволяє себе експлуатувати. У любові дає багато, але і вимагає того ж.
Постійно перевіряє почуття. Її не можна обманювати, не можна розчаровувати, вона не простить.
Горобина не продасть. Її особисте життя дуже багате. Повна турбот про завтрашній день. Завбачлива, часто наводить на думку про подружні зв'язки з нею. Дуже розумна і часто дуже ефективна. Трапляється, що деякі свої плани не реалізує, погрузнувши у буденних справах.
Риси народжених під знаком Горобини: чуйність розуму, фантазія, схильність до синтезу, інтуїція, уява.
КЛЕН (11.04-20.04; 14.10-23.10) Акуратний, доглянутий, іноді навіть малість кокетливий. Часто буває там, де найбільш цікаво. Стежить за модою. Не належить до числа пересічних особистостей. Повний енергії і бадьорості, невтомний. Клен, як говорять, завжди на висоті положення. Його можна зарахувати до індивідуалістів. Хоча по своїй природі Клен стриманий і не злий, він може приймати самі ризиковані рішення, в основі яких лежить не стільки матеріальний фактор, скільки життєвий інтерес. Не любить засиджуватися в будинку, охоче довідується про нових людей. Має здібність викликати людей на відвертість. Але не слід побоюватися, якщо щось йому повідав - ніколи не засуджує чужих вчинків і не розповідає про чужі секрети.
У любові він складний. Йде дивними і непередбаченими дорогами. Але це не означає, що він не зможе знайти щастя, якщо не зустріне партнера з аналогічним мисленням і смаком. Розум має ясний і проникливий. Незважаючи на те, що повно проблем, не позбавлений ні уяви, ні інтуїції. Одним словом, характер багатобічний.
Риси народжених під знаком Клена: живий характер, почуття гумору, здатність до дедукції, аналітичний склад розуму.
ГОРІХ (21.04-30.04; 24.10-02.11) Природність у його очах не є достоїнством. Він піклується про стиль, тонкі і вишукані манери, у дійсності ж він просто боязкий. Горіх часто складається з протиріч, буває примхливим, агресивним, егоїстичним. Але він також гостинний, увічливий.
Він може бути як лояльним і вірної, так і непостійним. Ніколи не відомо, як він надійде в тім чи іншому випадку і як з ним звертатися.
Без всяких основ дарує і позбавляє своєї дружби і любові. Іноді сам любить страждати і з задоволенням змушує страждати інших. Йому треба обов'язково ускладнювати ситуацію. Мучиться потребою прояву своєї винятковості, ревнивий і привітний, Горіх не відрізняється урівноваженістю. Якщо любиш його чи є з ним у дружніх відносинах, будеш постійно підданий несподіванкам. Займися ним, якщо почуваєш, що зможеш протистояти його впливу, у протилежному випадку він цілком підкорить тебе своїй волі.
У житті вміє бути чудовим стратегом. Добре оцінює наслідки своїх намірів, зважується на дуже підступні дії, не дозволяє стримувати себе зайвими каяттями совісті. Часто підкоряє навколишніх швидкістю дій. Однак зустрічається і Горіх-тихоня.
Риси народжених під Знаком Горіха: рішучість, спостережливість, організаторські здібності.
ЖАСМИН (01.05-14.05; 03.11-11.11) Рухливий, живий і товариський, притягає до себе вільною і вмілою бесідою, стає центром уваги.
Звичайно саме від нього очікують створення невимушеної обстановки в суспільстві. Всім представляється врівноваженим, веселим і без життєвих проблем. Тільки найближчі люди знають, як він, по суті, чуттєвий і здатний розчаровуватися. Тому, як не намагається Жасмин це сховати, він від народження - песиміст.
Те, що в інших є недовірливістю, у нього перетворюється в розважливість і приводить до дій обережним і далекоглядної.
Те, що в інших є підозрілістю, у нього - тільки глибоко схований резерв. Він, як ніхто інший, розуміє перевагу в дипломатії й умінні організації гармонічних відносин з іншими. На жаль, ці достоїнства рідше виявляються в його власному будинку. Тут він шукає задоволення потреби в незалежності. Не любить почувати себе зв'язаним, не любить обмежень, обов'язки пригнічують його, незважаючи на те, що завжди підкоряється своєму боргу.
Жасмин не є матеріалістом, але часто непогано заробляє. Не боїться роботи, його інтелігентність і жвавість думки високо цінуються начальством.
Риси породжених під знаком Жасмину: критичний розум, інтелігентність, з'єднана з фантазією, інтуїція.
КАШТАН (23.05-03.06; 22.11-01.12) Каштан дуже красивий, навіть декоративний, але не намагається скорити навколишніх своєю привабливістю. Має потребу в просторі, повний жвавості і сили. Має уроджене почуття справедливості, будь-яке порушення її буде для нього стимулом до мимовільного протесту. Він готовий відстоювати свою правоту будь-якими засобами, незважаючи на наслідки. Неприязно відноситься до ощадливості, до всяких тактичних і дипломатичних вивертів, чим часто ненавмисно відновлює проти себе людей. Відсутність гнучкості в спілкуванні з іншими приводить до того, що він змінює багато занять і випробує багато розчарувань, що пам'ятає довго, тому що дуже вразливий і чуттєвий.
Незважаючи на наполегливість і витримку, не буває впертий. Вміє бути обачним і завбачливим, завдяки чому звичайно не має матеріальних проблем. Велике значення додає правилам моралі і схильний до пуританства, незважаючи на визначену чутливість. Несподіваним у ньому є прагнення до життєвих зручностей. Іноді робить враження непристосованості до життя, але це тількинаслідок ворожості і відсутності довіри до себе та інших.
Риси породжених під знаком Каштана: відвага, реалізм, спостережливість і проникливість, організаторські здібності.
ЯСЕН (23.05-03.06; 22.11-01.12) Це прекрасне могутнє дерево. Приємно виглядає, має стрункий силует, елегантний і вільний у русі. Подобається собі. Однак постійно жити з ним нелегко. Має живий характер і дуже вимогливий. Прагне до того, щоб про нього піклувалися, думали і жили так, як йому більше всього подобається, робить тільки те, що йому хочеться. А оскільки має тяжіння до самостійного і незалежного життя - не всі добре переносять це.
Глузує з життєвих труднощів, що створює враження безвідповідальності і безвільності. Але це тільки видимість. Ясен дуже добре знає, чого хоче, і ще краще - чого він не хоче. Самолюбний в усьому, що стосується власного успіху і благополуччя.
У прагненні до власного щастя настільки енергійний, що може розтоптати все, що заважає йому на шляху до мети. Егоїст, але не скупар. Щедрий, поділяється усім.
Це примхлива натура в області любові виявляє зовсім інші риси: буває обачним, постійним, завбачливим, власне, у цій області Ясен має найбільші успіхи і вміє добре вибирати, зважувати усі за і проти. Його шлюб по любові одночасно буває і шлюбом по розуму. Рідко помиляється і додає багато зусиль, щоб організувати сімейне життя, і це йому часто вдається. Його розум ґрунтується в першу чергу на інтуіції. Оригінальний і повний фантазії. Так само як і Горобина, Верба і Горіх, Ясен має незвичайний дарунок проникливості. Нерідко любить забавлятися грою в пророка і, коли

 
 

Цікаве