WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаАстрономія та Авіація → Гороскоп дерев - Контрольна робота

Гороскоп дерев - Контрольна робота

організований і не забуває про майбутнє. У шлюбі - важке щастя, занадто буває чуттєвий і зайво незалежний. Його зброєю в подружніх сутичках є байдужність, доповнене посмішкою і жартом. Якщо не може надійти інакше, має схильність триматися стосовно партнера неприязно.
Має тонкий уроджений розум, що зовсім не старіє. Його проникливість і критичний склад розуму можуть навіть іноді впливати на його амбіцію. Багато Тополь зустрічається серед медиків.
Риси народжених під знаком Тополі: потреба в незалежності, схильність до неврастенії, мрійності і синтезу, інтуїції і фантазії, окрилений розум.
КАРТАС ПІВДЕННИЙ (09.02-18.02; 14.08-23.08)
Розкидистий, могутній і хоча не дуже стрункий, робить враження солідної і красивої рослини. Без праці пристосовується до всяких умов. Правда, він теж мріє про зручності, але в разі потреби може переночувати під відкритим небом. Має гарне здоров'я. Усюди почуває себе як вдома і не знає, що таке боязкість. Динамічний, упевнений, змушує вважатися із собою, одночасно дуже чутливий до жартів із приводу своєї особи і дуже розуміє їх.
Любить вразити, захопити зненацька, бути центром загальної уваги, готовий на будь-які жертви, щоб цього досягти. Вважає, що саме він повинен приймати рішення і вимовляти останнє слово. Блискуче розв'язує самі складні питання. Не відає небезпеки, непередбачливий і володіє даром вплутуватися в непередбачені ситуації. На щастя, однак, справжній оптиміст, що призводить найчастіше до необережних вчинків як у діловій сфері, так і в особистому житті. Має натуру, схильну до ексцесів. При видимій самостійності схильний піддаватися сторонньому впливу. Спрямований досвідченою рукою, може стати зброєю чужої волі. Душею і тілом віддається справі, що сам вибрав, тому серед Картасів є багато героїв, але багато і мучеників.
Чуттєвий, сприйнятливий і сентиментальний - може прив'язатися назавжди і цю любов сприймає з великої букви. Інше сприймає як приємний і позбавлений великого значення спосіб проведення часу. Інтелігентний і має здатність до синтезованого сприйняття проблем. Разюча швидкість, з якою обмірковує і приймає рішення. Часто виявляє схильність до артистизму, переважно в області музики. У всякому разі, його відрізняє велике почуття ритму. Породжений для пригод, веде рухливе і різноманітне трудове життя.
Риси народжених під знаком Картаса: імпульсивність, оптимізм, інтелігентність, здатність до дедукції.
СОСНА (19.02-28/29.02; 24.08-02.09) Вишуканий силует, красива, декоративна. Вміє підкреслити свої достоїнства. Любить будинок, коштовні предмети, красивий інтер'єр. Часто той милий будинок, без якого вона не могла б розвиватися, створює сама собі. Говорять, що вона знає, чого хоче, але не дає себе нести з волі хвиль, що недостатньо їй того, що життя дає сама. Немає в ній нічого покірного, здатна планувати і підкоряти умови своїм потребам.
Відважна, опір зустрічає з піднятою головою і не дозволяє невдачі здолати себе. Завдяки сміливості й умінню ризикувати завжди йде перед. В роботі здатна мати успіх, незалежно від роду діяльності, що обирає.
Сосну відрізняє завзятість, з яким вона йде по обраному шляху і з який її важко збити. Вміє вийти із самої складної ситуації. Дуже швидка і точна в дії.
Риси народжених під знаком Сосни: естетичний розум, організаторські здібності, схильність до аналізу.
ВЕРБА (01.03-10.03; 03.09-12.09) Зі своєю пісенною меланхолійною красою Верба дуже приваблива і своєрідна. Навіть якщо тільки видимість визначає основу її принадності (особливо, якщо Верба - жінка), відчуваєш у ній щось таємниче. Вона повна неясних думок, неусвідомлених бажання, що часом і сама не може визначити.
Дуже чуттєва, любить сонячне тепло, перебування біля води. Реагує на всі запахи і смаки. Як ніхто інший, може використовувати хвилинні радості і не відмовляти собі в жодній з них. Не слід вірити зовнішній лагідності Верби. Всупереч їй, вона діловита і рішуча, добре знає, чого хоче. Ніколи нікому нічого не нав'язує, оскільки в ній розвите почуття поваги і немає бажання командувати.
У почуттях скоріше романтична, ніж сентиментальна. Любить почуттєві задоволення, вносить у них поетичне фарбування. Верба не любить почуттів буденних, безбарвних. Вона має артистичні здібності, з інтуїцією і багатою уявою. Іноді буває непоганим психологом, що при визначеній проникливості дозволяє їй угадувати чужі думки і бажання. Її життя могло б протікати зовсім спокійно, якби не надмірний потяг до любовних страждань. Однак не слід приймати всерйоз її скарги: почуття, не прикрашені стражданнями, не цінуються нею.
Риси народжених під знаком Верби: інтуїція, багата уява.
ЛИПА (11.03-20.03; 13.09) Нечувано чарівна і вміє своєю чарівністю користатися. Може кожному закрутити голову. Мріє про стабільне, забезпечене, повне зручностей життя і найчастіше не віддає собі звіту, що все це не має для неї великого значення. Вона легко пристосовується до будь-яких умов. Їй досить мати намет, щоб створити атмосферу домашньої зручності. Спокійна на вид і навіть трохи безвладна, мовчазна, полохлива, при цьому безтурботна і песимістична. Найчастіше Липа проходить через усе життя з почуттям нудьги. Це її основний ворог.
Буває хитлива, особливо чуттєва до лестощів. Повна протиріч, дуже важка для розшифровки. Одне в ній безсумнівно: вона дуже симпатична. Спілкуватися з нею приємно і легко, залишається відчуття психологічного комфорту. Липа терпляче вислуховує співрозмовника, шанобливо ставиться до своїх близьких, не прагне керувати ними. Її усі дуже люблять навіть тоді, коли на неї не дуже можна покластися.
Риси народжених під знаком Липа: товариськість, спостережливість, реалізм, організаторські здібності.
ЛІЩИНА (22.03-31.03; 24.09-03.10) Часто слабша, непоказна. Не накладає свого "я" на думку інших. Але якщо з Ліщиною познайомитися ближче, то неможливо не піддатися чарівності, що вона випромінює, не побачити її оригінального розуму.
Ліщина задовольняється малим, пристосовується до всіляких умов життя й усіх розуміє. Її зовнішність робить майже магічну дію. Якщо хоче, то може сподобатись, вміє змусити любити себе. Вміє бути доброю, мудрою, терплячою, але може бути інебезпечною, злою, шкідливою. Все в ній чаклунство - біле чи чорне, в залежності від її хвилинного настрою чи власного капризу. Без залишку добра чи витончено зла - така Ліщина, і не без причини людей, що народилися під цим знаком, у середині століття часто обвинувачували в чаклунстві. Прив'язавшись до кого-небудь, вона зробить все, щоб полегшити його життя. Але будь обережний, якщо не завоюєш її симпатії.
Незважаючи на скромність і стриманість, ніколи не проходить непоміченою. Вкрай оригінальна, несхожа ні на кого, життя трактує інакше, ніж усі.
У любові може бути самим улюбленим чи самим болісним партнером. Піддана швидким змінам настрою. Займися нею, якщо не боїшся ризику. Якщо спільне життя з нею і не принесе спокою, то буде дуже захоплююче.
Риси народжених під знаком Ліщини: схильність до синтезу, інтуїція, фантазія.
ГОРОБИНА (01.04-10.04; 04.10-13.10) За тендітною зовнішністю ховається стійка натура. Мила і чарівна, а по легкій ході можна довідатися її здалеку. Посмішка майже не залишає її обличчя, не стільки через внутрішню веселість, скільки завдяки самоконтролю. Уміє підкреслити власну гідність, любить добре вдягатися. Має гарний смак.
Швидко звикає до зміни

 
 

Цікаве