WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаАстрономія та Авіація → Гороскоп дерев - Контрольна робота

Гороскоп дерев - Контрольна робота

але намагається чітко виконувати щоденні обов'язки. На нього можна покластися. Працює гарно, хоча в глибині душі ледачий. Імпульсивний і повний добрих намірів, але життя проходить у боротьбі з власними слабостями.
Інжир - реаліст і завжди буває діловитим і заповзятливим. Це дерево є дійсним скарбом для своїх близьких. Воно приносить гарні плоди. Посади його у своєму саду і добре доглядай за ним - не пошкодуєш. Воно відноситься до числа тих, з якими варто одружуватися. Але не чекай від нього чудес, він не належить до числа романтичних коханців. Прості почуття цінує вище, ніж "якісь фантазії". Будь-яке дерево без комплексу, що зрозуміло його, добре з ним сполучається. Але увага: Фігове дерево дуже уразливе!
Риси народжених під знаком Інжиру: імпульсивність, практичний розум, спостережливість, реалізм, організаторські здібності.
Під знаком Інжиру народилися: Г. Гейне, Бетховен, Стравінський, Б. Брандт, Ф. Гарсія Лорка, Григ, Едіт Піаф.
ЯБЛУНЯ (23.12-01.01; 25.06-04.07) Рідко буває високою, радує око, багато в ній симпатичного, добре складена, багато чарівності і сердечності. Вселяє думку про любов, навіть тоді, коли про неї сама не думає (що трапляється рідко).
Яблуня - дерево дуже сентиментальне, чуттєве. Любов цікавить її як теоретично, так, безумовно, і практично. Найчастіше зважується на заміжжя, не почуваючи до партнера великих почуттів (Яблуня - дерево дуже різнобічне), однак це не означає остаточного відмовлення від любові і почуттів.
Безкорислива, неощадлива, легко піддається на обман. Віддала б власну сорочку, поділилася б останнім шматком хліба. При всьому цьому, однак, Яблуня не простушка. Не думаючи про завтрашній день, вона живе з дня на день, часом робить борги і забуває про них, що взагалі для неї природно. Вона - повна фантазії філософ, що радується життю і не бажаючи нікого ні дивувати, ні переконувати.
Не приймайте її, однак, за істоту легковажну. Інтелігентна, вдумлива і логічна, Яблуня має схильність до науки. Читає усе, що відноситься до цікавлячої її області. Сума її знань на подив велика, але вона не намагається нікого здивувати, просто читає усе для того, щоб угамувати свою допитливість. Наукові теорії, як видно, цікавлять її в такому ж ступені, як і гарна кухня. Надає перевагу задоволенню цього світу блаженству у світі іншому.
ЯЛИЦЯ (02.01-11.01; 05.07-14.07) Красива скоріше холодною, строгою красою, любить стародавні прикраси, а також напівморок, тонкі запахи парфумів, старі і повні величі свята. Примхлива і не завжди легка в спілкуванні і спільному житті. Розвите почуття відособленості, тому часто себе відчуває самотньою навіть у великому колективі. Мало піддається сторонньому впливу, однак рідко висловлює свою думку, не відрізняється великою говіркістю і веселістю. Дуже горда, наполеглива в досягненні поставленої мети.
У любові рідко задоволена. Вимоглива і незговірлива. Завжди хоче багато одержувати від життя, тому що знає про свої достоїнства, і їй звичайно це вдається. Трапляється їй також закохуватися без пам'яті, і тоді увесь світ зазнає аварії. Її любов може бути безмежною.
Винятково розумна, має аналітичні здібності, науковими нахилами, але не завжди досягає успіху. Трапляється, що працює в області, що не має нічого спільного з її нахилами і спеціальністю.
Шляхетна, щоб не трапилося - можна покластися на неї цілком. У будь-якій ситуації вміє не втрачати цілковите самовладання, надію і віру. Ялиця вище дріб'язків. Вона розбірлива і дрібним задоволенням віддає перевагу задоволенню у великому.
Риси народжених під знаком Ялиці: інтелектуальний склад розуму, схильність до аналізу, міркуванню, логіка, аскетизм.
В"ЯЗ (12.01-24.01; 15.07-25.07) Великий, стрункий, красивий. Дуже привабливий для навколишніх, але має в собі щось стримуюче. Не занадто, однак, стежить за собою, вдягається з деякою простотою, часто не може розстатися зі старим улюбленим светром.
В'яз не любить ускладнювати своє життя. Для нього характерний спокій і врівноваженість. Найбільш помітний недолік - повільність. Схильність до моралізування - сама нестерпна риса.
Всупереч видимості, у нього слабке здоров'я. Прямолінійний і відкритий, роззброює щедрістю. Вірить у людську доброту. Справу захищає завжди шляхетно, і він вірить, що рано чи пізно доб"ється визнання. Сильніше, ніж інші, переживає невдачі. Вміє багато зробити для користі своїх і близьких, має розвите почуття відповідальності, боргу.
У почуттях жагучий, може бути навіть палким. Якщо вибір його буде вдалим, то він зуміє створити умови, щоб любов у його будинку пережила брильянтове весілля.
Любить керувати і значно в меншій мері - підкорятися. Митецький у керуванні людьми. Його вимоги також великі, як і любов, що він дає сам.
Його життя буде приємним і без усяких потрясінь, тобто таким, яким він собі бажає.
Риси народжених під знаком В'яза: спостережливість, організаторські здібності, реалізм.
КИПАРИС (25.01-03.02; 26.07-04.08) Стрункий, міцний, з нагостреним, сильним силуетом і простими правильними рисами. Є в ньому щось суворе, щось від людини природи, не зіпсованого цивілізацією. Однак не позбавлений вишуканості. Задовольняється малим і пристосовується до ситуації. Може жити при будь-яких умовах і бути при цьому щасливим. Швидко досягає зрілості і самостійності.
Не додає значення успіху в житті, не женеться за славою, за грошима. Єдине, чого він бажає, - бути щасливим. Уникає усього, що ставило б перед ним проблеми. Любить літні прогулянки, тварин і полювання. Ще його можна побачити в човні, що задумався над вудкою. І незважаючи на це, він не любить самотності. Намагається влаштувати своє життя так, щоб знаходитися серед родини (з молоду) у постійному суспільстві приятелів. Не сентиментальний. Найчастіше трохи грубуватий, але не позбавлений щиросердечного тепла людин; суворий, але одночасно і спокійний. Приємний у суспільстві. Його присутність діє заспокійливо.
Кипарис любить мріяти і, скоріше, дає себе нести плином життя, ніж організує її. Занурений у мрії, думками десь завжди в іншому місці. Уникає гострих дискусій незалежно від предмета суперечки. Власне, еластичність його характеру - те, що шукають у ньому. Недосяжний у своїй вірності. Буває вірний своїй любові, дружбі, спогадам.
ТОПОЛЯ (04.02-08.02; 05.08-13.08) Декоративність, стрункість і краса від ранньої молодості. З роками, однак, сам створює собі проблеми. Дуже чуттєвий до перебігу часу, занадто рано починає боятися старості, від цього страху ще більше старіє. Тільки гарний вплив навколишніх може допомогти, тому необхідно уважновибирати людей, з якими приходиться спілкуватися.
Необхідно виявляти обережність при зміні місця перебування: не всяке середовище добре впливає розвитку Тополі. Він почуває потребу в товаришах, але мучається від оточення, не обраного ним самим. Дуже чутливий до обмеження волі і легко впадає в песимізм.
Його любов чуттєва до найменших неприємностей і навіть дріб'язку можуть вивести його з рівноваги. Часом зворушується сам собою, але частіше вдається йому це сховати, і в цьому умовчуванні знаходить своєрідне задоволення.
Відвага і гордість допомагають йому здолати самі складні завдання, і на його обличчі рідко можна помітити занепокоєння. Ті, хто знає його мало, приймають часто за особистість веселу і спокійну.
Він не є матеріалістом, має схильність до альтруїзму. При цьому чудово

 
 

Цікаве