WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаШкільні твори → Я – громадянин України - Реферат

Я – громадянин України - Реферат

Ні! Просто у нас влада краде у п'ять разів більше!" Владі треба перестати красти, тоді в державі все налагодиться.
На мою думку, більшість кандидатів у Президенти не є гідні цієї посади. Мене, як і багатьох українців, не влаштовує нав'язаний країні вибір. Сотні літ ми мріяли про незалежність - от і прийшов нарешті цей час. Але щось не так, щось заважає нам бути сильною, справжньою країною, щось тягне нас убік, униз, у безкінечні сварки. Хіба справжня Україна - це запеклі бійки марнославних політиків? Я хочу мати сильну, квітучу Україну! Україні потрібна не вчорашня політика, а нова, міцна система господарювання - сучасна, інноваційна, надійна! Україні потрібна сьогодні економічна воля, - воля на подолання, на прорив, на велику спільну працю, щоб ми і наші діти жили багато в багатій Україні!
Скута чужим для більшості вибором, Україна знову розривається між політичними гаслами, принцип влади - наобіцяти на вербі груші. На думку експертів, більшість обіцянок кандидатів у Президенти видаються нереальними і скидаються на спосіб самореклами для підвищення політичного рейтингу. Із слів журналістів: "Зокрема, сьогоднішній прем'єр-міністр ще півроку тому заперечував можливість збільшення бюджету країни, підвищення мінімальної зарплати, пояснюючи цей крок відсутністю коштів. Щоправда, перед стартом виборчої кампанії прем'єр повідомив про "успіхи економічного зростання" і додаткове надходження у розмірі семи мільярдів гривень. А напередодні виборів прем'єр робить ще оптимістичніші заяви...".
Ми змушені обирати з того, з чого обирати не хочеться. А ми хочемо добре працювати, добре жити, пишатися своєю Україно. Та поки що - то летимо не туди, то вибухаємо, то вступаємо у щось, то не вступаємо... Краще, щоб в країні росли прибутки, а не ціни. У багатьох мільйонів відчуття, що з владою нам не по дорозі - не той вибір.
Сьогодні Україна не вписується в запропонований їй вибір. Вона гідна кращого. Мільйони людей хочуть обирати не політичні сценарії, які їм нав'язують, а надійний, гарантований шлях економічного розвитку країни. Нова, славетна історія України буде залежати від того, як скоро країна покине з займатися політичними іграми та візьметься за головну складову розвитку - за ефективну економіку. Щоб не було в Україні місця політиканству, а було місце Зі сильному економічному розвитку. Для України, для нас, для наших дітей!
Україна має величну історію, її минуле осяяне славою, здобуте кров'ю і потом наших дідів. Я народилася на цих безмежних просторах, і мені надзвичайно дорога ця земля.
Радість і біль відчуваю в душі за долю країни. Наша держава поступово входить у світові економічні структури, намагається розвивати торгівлю із західними державами.
Я хочу бачити Україну сильною; квітучою державою! Україні потрібна не вчорашня політика, а нова, міцна система господарювання - сучасна і надійна. Україні потрібна сьогодні економічна воля. Воля на подолання, на прорив, на велику суспільну працю.
Я бачу осяйне майбутнє нашої країни. Здається, що мине небагато часу і ми без сумнівів і вагань будемо відстоювати право нашої України в числі найбагатших країн світу. Цей час незабаром прийде. Україна на правильному шляху, її розвиток набирає обертів. Я вірю в краще майбутнє свого народу та своєї країни.
Отже, дорослі, пам'ятайте, що тільки разом ви в змозі поліпшити становище в нашій країні. І якщо кожен із представників великого українського народу докладе хоч невелику частку своїх зусиль, щоб змінити нашу державу на краще, то наступні покоління зможуть дивитись у своє майбутнє без страху, а з вірою і надією.
"Весь той людський матеріал, який заповнює будинки і вулиці наших міст вповні і незастережно заслуговує на назву нарід, як організованої, свідомої, виграненої збірної одиниці", - писав У.Самчук у своєму творі "Нарід чи черні".
Саме ця організована, свідома, виграна збірна одиниця може все: вибрати свободу для себе і для своїх дітей, перетворитися у націю, яка має свою культуру та історію, створити, нехай поки-що несильно, але власне незалежну державу...
Як цього досягнути, слідуючи вченню К.Маркса: "Усяка нація може і повинна вчитись в інших". Іти до становлення сильної держави методом спроб та результатів, залежить від самої нації. Я вважаю, що кожна людина громади буде жити так, щоб перед смертю могла сказати: "Я жив, я був. За усіх на світі я відповідаю головою" (О.Твардовський), то ця громада стане єдиним цілим, вона перетвориться в сильну націю, яка буде на рівні з іншими.
Усім відомо, що впродовж століть український народ боровся за свободу та виборов її, обороняв свої землі від загарбників та створив державу. Але як? Кожен інший народ не зміг би цього зробити без лідера, без того, хто очолював боротьбу, вів людей до волі, давав їм надію та підтримку. Таких людей було багато, адже ще в первісному суспільстві люди зрозуміли, що під чиїмось керівництвом легше очолювати та будувати житло. У деяких племен таким керівником ставав найсильніший, в інших - той, кого обирали усі члени племені за мудрість та життєвий досвід.
Знаючи тяжке минуле нашого народу, знаючи, що для нас зробили прадіди, і знаючи, що за молодим поколінням майбутнє нашої держави, не можна робити вибір, не подумавши про своїх дітей, не оцінивши можливості кожного з кандидатів на пост Президента України, не зваживши всі "за" і "проти", не можна з впевненістю говорити про правильність вибору.
Не знаю, можливо, я помиляюсь, але майбутнє вже не залежить від старших, бо багато з них вибирають того чи іншого кандидата лише тому, що дивляться в минуле, згадують, як добре чи погано їм жилося, і вважають, що все можна повернути. Але сьогодні в світі інші проблеми, інше життя, інші погляди, і, заглядаючи в минуле, не можна вирішити даного майбутнього. На мою думку, - минуле необхідно згадувати для того,, щоб не повторювати його помилки, а не для того, щоб наслідувати його.
Якщо послухати розмови старших. То чути тільки деякі прізвища кандидатів та незадоволення або захоплення ними як політичними діячами. Я вірю, що настане час, коли можна буде з упевненістю сказати, що ми - "славних прадідів великих" славні правнуки. Я вважаю, що кожен з кандидатів не гідний стати Президентом України, стати її лідером, збудувати перспективне майбутнє для молоді, бо "хто має молодь - має майбутнє" (давня мудрість).
Майбутнє народу в руках самого народу. Ось що може громада, вона може вибрати сьогодення та майбутнє для себе та своїх нащадків!
Часто у розмові з друзями я чую думку, що наша справа-учитися, здобувати знання, які стануть основою майбутньої справи. Політика ж - справа людей, які мають великий бізнес, багато грошей і допомогу з кримінальної сторони; їм засідати в парламенті, кабінетах, керувати державою. Особисто мені важко погодитись з такою позицією, бо я переконаний, що саме рід нашої суспільної свідомості та допомоги залежить майбутнє держави.
Одного разу я зрозумів, що молодь відіграє велику роль в Україні. Так, це правда. Ми повинні накопичувати свої знання сьогодні за шкільними партами, дбаючи про своє майбутнє. Але це майбутнє нерозривно пов'язано з майбутнім нашої Батьківщини, і тому говорити, що ми вчимося, для себе, мені здається, помилкою.
Зараз інколи в пресі я зустрічаю припущення, що нам, молодим, важко буде піднімати економіку в третє тисячоліття: на прикладі стануть занедбаний стан господарства, важкі екологічні умови. Та, може, не все так погано.

 
 

Цікаве

Загрузка...