WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБухгалтерський облік, Податки → Значення податкових надходжень. Порядок ведення реєстрації отриманих та виданих податкових накладних. Порядок заповнення декларації з НДВ - Контрольна робота

Значення податкових надходжень. Порядок ведення реєстрації отриманих та виданих податкових накладних. Порядок заповнення декларації з НДВ - Контрольна робота

оподаткування
- операції, які звільнені від оподаткування.
На підставі вище перерахованого визначається загальний продажу обсяг.
Разом з цим в податковому зобов'язанні відображається обсяг товарів, які протягом звітного періоду були ввезені на митну територію України і сплат податку на додану вартість за які було відстрочено шляхом оформлення податкового векселя, а також сума послуг за роботи, отриманих від нерезидента для їх використання або споживання та готова продукції, виготовлення з давальницької сировини нерезиденти, що реалізується в Україні. Внаслідок цього платник податку на додану вартість визначає загальну суму податкових зобов'язань. Для заповнення вищенаведеного в податковому зобов'язанні передбачено дві колонки:
ў обсяги продажу без ПДВ
ў та сума ПДВ
В другій частині податкової декларації - податковому кредиті - відображаються суми від проведення операцій без врахування податку на додану вартість та можлива пільга на зменшення податкового зобов'язання.
При виборі звітного періоду платник податку, який має обсяг оподаткованих операцій з продажу товарі (робіт, послуг) подає до податкової служби заяву про встановлення оборотного ним податкового періоду. Заява подається за один місяць до початку календарного року, тобто не пізніше 30 листопада. Платник якому на поточний календарний рік встановлено звітний період такий, що дорівнює одному кварталу, має право на заміну податкового календарного періоду на місячний. Заміна може бути здійснена з початку будь-якого кварталу поточного року. Заява про таку зміну подається платником податку до податкового органу за один місяцьдо початку кварталу, в якому платник бажає змінити квартальний податковий період на місячний. Не дозволяється здійснювати заміну місячного податкового періоду на квартальний в одному квартальному році.
Якщо звітний період дорівнює календарному місяцю, декларація подається до податкової служби за місцезнаходженням платника протягом 20 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного періоду.
Якщо звітний період дорівнює календарному кварталу, декларація подається до податкової служби за місцезнаходженнями платникам протягом 40 календарних днів, наступних за останнім днем звітного кварталу.
Якщо останній день строку подання податкової декларації припадає на вихідний або святковий день, останнім днем строку вважається наступний за вихідним або святковим робочий день.
Оригінал декларації на паперовому носії подається платником до податкового органу за місцем знаходження платника. Подання ксерокопії не допускається. Ця норма стосується податкової звітності без винятку платежах.
За добровільним рішенням платник податку може подати до податкової служби за місцем реєстрації податкову декларацію в електронній формі за умови реєстрації електронного підпису підзвітних осіб у порядку, визначеному законодавством. Декларація може бути надіслана за місцем реєстрації платника поштою з повідомленням про вручення не пізніше ніж за 10 днів (дата відправлення на поштовому штемпелі) до закінчення граничного терміну, установленого для подання декларації.
Декларація подається платником незалежно від того, виникло у звітному періоді у платника податкове зобов'язання чи ні, тобто незалежно від стану фінансово-господарської діяльності платника податку.
Декларація може бути заповнена від руки чорнильною чи кульковою ручкою, або видрукувана без виправлень і помилок; в рядках де відсутні дані для заповнення, має бути поставлений прочерк. Суми обороту податку в декларації розставляються в гривнях, без копійок, з відповідними окруженнями за загально уставленими правилами. Якщо платникам самостійно виявлено платнику, що міститься раніше поданій ним податковій декларації, такий платник зобов'язаний подати нову податкову декларацію, що містить виправлені показники (уточнене ну декларацію).
Задача
Скласти відповідні бухгалтерські проводки та провести певні розрахунки:
- нараховано з/п працівнику адмінперсоналу в сумі 600,00 грн.
- провести утримання із з/п
- привести нарахування на з/п
- визначити суму до видачі
- нарахувати комунальний податок та зробити необхідні бухгалтерські проводки при умові що кількість працівників на підприємстві 19 в т.ч. кількість працівників, які працюють на умовах сумісності 4.
Розмір неоподаткованого мінімуму 17.00 грн.
ЖРГО
1 Нараховано з/п працівнику адмінперсоналу 92 66 600,00
2 Утримання із з/п
- пенсійний фонд 2% 66 651 12,00
- фонд непрацездатності 1% 66 652 6,00
- фонд безробіття 0,5% 66 653 3,00
- прибутковий податок 66 64 52,52
3 Нарахування від з/п
- пенсійний фонд 2% 92 651 190,8
- фонд непрацездатності 1% 92 652 17,4
- фонд безробіття 0,5% 92 653 7,8
4 Сума з/п до видачі (600-12-6-3-52,52) 528,48
5 Комунальний податок
П=Мсер . Мм.д.г . 10% 92 642 18,7
П=(15-4).17.10%
ПП= (900-12-3-175).13%=52,52
СПИСОК ВИКОРИСТАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
1. Гяга П.Т., Даля Л.М. Основи податкового права: Навчальний посібник - К., 2003 р.
2. Онисько С.М. Податкова система. Л - 2004 р.
3. Дем'яненко М.Я. Основи податкових відносин в АПК - К. 1999 р.
4. Мельник В.М. Оподаткування підприємницької діяльності: Навчальний посібник - К. 2004 р.

 
 

Цікаве

Загрузка...