WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБухгалтерський облік, Податки → Значення податкових надходжень. Порядок ведення реєстрації отриманих та виданих податкових накладних. Порядок заповнення декларації з НДВ - Контрольна робота

Значення податкових надходжень. Порядок ведення реєстрації отриманих та виданих податкових накладних. Порядок заповнення декларації з НДВ - Контрольна робота


КОНТРОЛЬНА РОБОТА
з дисципліни
"Податкова система"
Значення податкових надходжень. Порядок ведення реєстрації отриманих та виданих податкових накладних. Порядок заповнення декларації з НДВ.
ЗАВДАННЯ
1. Значення податкових надходжень.
Порядок ведення реєстрації отриманих та виданих податкових накладних.
2. Порядок заповнення декларації з НДВ.
3. Задача
ЗНАЧЕННЯ ПОДАТКОВИХ НАКЛАДНИХ.
Порядок ведення реєстрів отриманих та виданих податкових накладних.
Відображення усіх записів, щодо купівлі-продажу товару на суму більше 20 грн. здійснюється у податковій накладній. На суму менше 20 грн. виписується товарний чек. Платник податку - продавець зобов'язаний надати покупцю на його вимогу податкову накладну, що має містити зазначені окремими рядками
" порядковий номер податкової накладної
" дату випуску податкової накладної
" назву юридичної особи або прізвище, ім'я та по батькові фізичної особи, зареєстрованої як платник ПДВ
" податковий номер платника податку
" місце розташування юридичної особи або місце податкової адреси фізичної особи, зареєстрованої як платник ПДВ
" опис (номенклатури) товарів (робіт, послуг) та їх кількість (обсяг)
" повну назву одержувача
" ціну продажу без врахування податку
" ставку податку та відповідну суму податку у цифровому значення
" загальну суму коштів, що підлягають сплаті з урахування податку
У разі звільнення від оподаткування у податковій накладній робиться запис "Без ПДВ" з посиленням на відповідний пункт --------. Податкова накладна складається у момент виникнення податкових зобов'язань продавці у двох примірниках. Оригінал накладної надається покупцю. Копія залишається у продавця товарів. Для операцій, що оподатковуються і звільнені від оподаткування складаються окремі накладні.
Податкова накладна є звітним податковим документом і одночасно розрахунковим документом. Податкова накладна випускається на кожну повну або часткову поставку товарів.
У разі, коли частка товару не містить відокремлення вартості, перелік частково поставлених товарів зазначаються в додатку до податкової накладної у порядку, встановленому центральним органом державної податкової служби України та враховується у визначені залежних податкових зобов'язань. Платники податку повинні зберігати податкові накладні протягом строку передбаченого законодавством для зобов'язань зі сплати податків.
Право на нарахування податку та складання податкових накладних надається виключно особам, зареєстрованим як платники податку.
Суб'єкти підприємницької діяльності що перейшли на спрощену систему оподаткування, яке не передбачає сплати податку або передбачає його сплату в іншому порядку, втрачають право на нарахування податку, податковий кредит та складання податкової накладної, а також на отримання відшкодування за додатковий період, в якому відбувся такий перехід. Це право поширюється також на підприємство з іноземними інвестиціями, звільнені від сплати податку.
Для фізичних осіб, не зареєстрованих як суб'єкти підприємницької діяльності що ввозить товари на митну територію України в обсяг, що підлягають оподаткуванню згідно з законом України, оформлення митної декларації прирівнюється до подання податкової накладної.
Податкова накладна видається у разі продажу товарів (робіт, послуг) покупцю на його вимогу. У будь-якому випадку видається товарний чек, інший розрахунковий або платіжний документ, що підтверджує передачу товару та/або прийняття платежу із зазначенням суми податку.
У разі порушення продавцем виписування податкової накладної на вимогу покупки він має право звернутися до кінця поточного податкового періоду з відповідною заявою до органу державної податкової служби за своїм місцезнаходженням. До заяви додаються копії товарних чеків або інших розрахункових документів, що засвідчують придбання товару.
Податкова накладна не виписується у разі продажу транспортних квитків та при виписуванні --------------рахунків.
ПОРЯДОК ЗАПОВНЕННЯ ДЕКЛАРАЦІЇ З ПДВ.
При купівлі-продажу товару на суму більше 20 грн. заповнюється податкова накладна. А на підставі податкової накладної платник ПДВ заповнює податкову декларацію.
Декларація подається до податкового органу за місцем реєстрації особи, яка зареєстрована платником податку на додану вартість, а також особою, яка здійснює облік результатів спільної діяльності згідно з договором про спільну діяльність.
Податкова декларація буває:
- скороченої форми
- повної форми
Податкова декларація за скороченою формою подається до першого звітного періоду, в якому платникам досягнуто обсяг оподаткованих операцій у розмірі 3600 неоподаткованих мінімумів доходів громадян.
У першому звітному періоді, в якому зазначені обсяги податкових операцій були досягнуті, платником подається повна фора податкової декларації.
Декларація складається із
" внутрішньої частини
" податкового зобов'язання
" податкового кредиту, які платник податку повинен заповнити.
В ступній частині він відображає свої анкетні дані (про підприємство). Записи щодо нарахування по ПДВ записується у наступних двох розділах.
В податковому зобов'язанні відображають:
- операції, які підлягають оподаткуванню
- операції, які не є об'єктам

 
 

Цікаве

Загрузка...