WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБухгалтерський облік, Податки → Особливості бухгалтерського обліку позабюджетних коштів бюджетних установ (на прикладі Коломийського економіко-правового коледжу) - Курсова робота

Особливості бухгалтерського обліку позабюджетних коштів бюджетних установ (на прикладі Коломийського економіко-правового коледжу) - Курсова робота

заява, або відповідні записи спонсора на розрахункових документах тощо).
Витрачання сум за дорученнями здійснюється на видатки, зазначені в дорученні. Кошториси доходів і видатків сум за дорученнями не складаються.
Органи Державного казначейства України для обліку операцій із сум за дорученнями ведуть одну особову картку з обліку коштів "Суми за дорученнями", але окремо за двома узагальненими підставами для надходжень:
розпорядження Уряду, інші нормативно-правові акти;
благодійні та спонсорські внески.
У гр. З "Підстава для зарахування коштів" вноситься найменування і номер нормативно-правового документа, на підставі якого установа отримує дані суми за дорученнями.
У гр. 5 "N документа" заносяться дані розрахункового документа, на підставі якого надійшли кошти на цей спеціальний реєстраційний рахунок.
У гр. б "Надійшло коштів" записуються отримані кошти загальною сумою, без розподілу на напрямки видатків.
Касові видатки записуються за кодами економічної класифікації видатків, що склалися за фактом проведених операцій.
Залишок коштів на спеціальному реєстраційному рахунку показується окремо за коштами, що надійшли згідно з розпорядженнями Уряду, іншими нормативно-правовими актами та з благодійних та спонсорських внесків.
Записи в особовій картці з обліку коштів "Суми за дорученнями" повинні відображати операції за коштами з початку року. Для цього операції, проведені до переходу на казначейське обслуговування, заносяться в особову картку з форми N 4-1 "Звіт про рух позабюджетних коштів".
В особовій картці з обліку коштів "Суми за дорученнями" суми коштів, направлених на рахунки в установи комерційних банків згідно з укладеними депозитними договорами, відображаються як зменшення надходження коштів у гр. 6 "Надійшло коштів". Запис
робиться в тій частині картки, яка відповідає джерелу утворення коштів "Сум за дорученнями" (розпорядження Уряду, інші нормативно-правові акти; благодійні та спонсорські внески).
Суми коштів, які після закінчення депозитного договору повертаються на рахунки бюджетної установи, відображаються в особовій картці у гр. 6 як повернення коштів.
Суми отриманих відсотків відображаються в особовій картці як окремий вид надходжень у гр. 6.
При цьому в особових картках у гр, 4 "Дата" та гр. 5 "N документа" обов'язково вказуються N договору та його дата. У гр. З "Підстава для зарахування коштів" робиться запис "Відсотки за депозитними договорами".
(пункт 4.2 доповнено абзацами згідно з наказом Головного управління Державного казначейства України від 14.10.99 p. N 87)
Операції із депозитних сум
Спеціальні реєстраційні рахунки із депозитних сум відкриваються на ім'я тільки тих установ і організацій, які, у відповідності з чинним законодавством, мають право отримувати у тимчасове зберігання грошові кошти фізичних та юридичних осіб.
Особові картки спеціальних реєстраційних рахунків із депозитних сум ведуться за окремими формами наростаючим підсумком з початку року.
Інформація про рух депозитних коштів з початку року до переведення на казначейське обслуговування вводиться в особову картку на підставі форми N 4-1 "Звіт про рух позабюджетних коштів".
В особовій картці з обліку коштів "Депозитні суми" кошти, які направлені на рахунки в установи комерційних банків відповідно до укладених депозитних договорів, відображаються як зменшення надходжень у гр. 5 "Надійшло коштів з початку року" та в гр. 6 "Надійшло коштів за поточний місяць".
Суми коштів, які після закінчення депозитного договору повертаються на рахунки бюджетної установи, відображаються у тих самих графах в особовій картці як повернення надходжень.
Суми отриманих відсотків відображаються в особовій картці як окремий вид надходжень у гр. 5 та гр. 6.
При цьому в особових картках у гр. З "N документа" та в гр. 4 "Дата" обов'язково вказуються N договору та його дата. Отримані відсотки супроводжуються записом "Відсотки за депозитними договорами".
(пункт 4.3 доповнено абзацами згідно з наказом Головного управління Державного казначейства України від 14.10.99 p. N 87)
Операції з інших позабюджетних коштів
На спеціальний реєстраційний рахунок з інших позабюджетних коштів надходять:
- кошти, які залишаються навчальним закладам професійно-технічної освіти із сум, що надійшли за роботи, виконані учнями, і за договорами на підготовку кадрів та підвищення кваліфікації робітників;
- кошти за розрахунками за формений одяг, який видають працівникам деяких міністерств (інших центральних органів виконавчої влади) і підвідомчих їм бюджетних установ;
- кошти, що надходять, у відповідності з чинним законодавством України, від штрафів та інших фінансових санкцій, які є результатом контрольно-економічної роботи міністерств, інших центральних органів виконавчої влади, їхніх підвідомчих установ та спрямовуються, у встановлених законодавством відсотках, на зміцнення матеріально-технічної бази та/або матеріальне заохочення працівників;
- збір за виконання робіт, пов'язаних з наданням послуг під час здійснення екологічного контролю в пунктах пропуску через державний кордон;
- грошові надходження від реалізації продукції та послуг установами державної сортовипробовувальної мережі, державними проектно-розвідувальними станціями хімізації сільського господарства та машиновипробувальними станціями;
- кошти, отримані від реалізації ліцензій користувачам мисливських угідь, а також за видачу посвідчення мисливця;
- інші кошти.
Облік сум із інших позабюджетних коштів ведеться органами Державного казначейства України в особових картках того ж самого зразка, що і спеціальних коштів, наростаючим підсумком з початку року на підставі звіту форми N 4-1 "Звіт про рух позабюджетних коштів".
В особовій картці з обліку інших позабюджетних коштів суми коштів, які направлені на рахунки в установи комерційних банків відповідно до укладених депозитних договорів, відображаються як зменшення доходів у графі 5 "Надійшло доходів з початку року" та в графі б "Надійшло доходів за поточний квартал".
Суми коштів, які після закінчення депозитного договору повертаються на рахунки бюджетної установи, відображаються у тих самих графах в особовій картці як повернення доходів.
Суми отриманих відсотків При цьому в особових картках у гр. З "Дата" та гр. 4 "N документа" обов'язково вказуються N договору та його дата. Отримані відсотки супроводжуються записом "Відсотки за депозитними договорами".
3.Економічно-організаційна характеристика Коломийського економіко-правового коледжу
Коломийський економіко-правовий коледж (КЕПК КНТЕУ) створено за наказом Міністерства освіти і науки України № 214 від 19 червня 1996р. Відповідно до ст. ЗО Закону України "Про вищу освіту" Коледж є територіально відособлений підрозділ Київського національного торговельно-економічного університету, має окремі права юридичноїособи, діє як бюджетна неприбуткова організація; має

 
 

Цікаве

Загрузка...