WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБухгалтерський облік, Податки → Податок з власників транспортних засобів - Реферат

Податок з власників транспортних засобів - Реферат

використовуються виключно на фінансування видатків такого кошторису (включаючи фінансування господарської діяльності), розрахованого і затвердженого у порядку, встановленому Кабінетом Міністрів України. У разі, якщо за наслідками звітного (податкового) року доходи кошторису на утримання зазначених організацій перевищують суму визначених кошторисом витрат, сума перевищення враховується у складі кошторису наступного року. Таким чином, такі навчальні заклади відносяться до таких категорій, на яких поширюється положення пункту (б) статті 4 Закону України про податок з власників транспортних засобів та інших самохідних машин і механізмів.
4.1.3. Особи, зазначені у пунктах 1 і 2 статті 14 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", статтях 4-11 Закону України "Про статус ветеранів війни, гаранти їх соціального захисту , статтях 6 і 8 Закону України "Проосновні засади соціального захисту ветеранів праці та інших громадян похилого віку в Україні", а також Інваліди незалежно від групи інвалідності (у тому числі діти - інваліди за поданням органів соціального захисту) - щодо одного легкового автомобіля (мотоколяски) з об'ємом циліндрів двигуна до 2500 куб. см або одного мотоцикла з об'ємом циліндрів двигуна до 650 куб. см чи одного човна моторного або катера (крім спортивного) з довжиною корпусу до 7,5 м;
Що стосується питань, які виникають при розгляді можливості надання пільги одному з батьків, які доглядають дитину -інваліда, або інваліда з дитинства, то відповідно до. постанови Кабінету Міністрів України від 8 вересня 1997р. №999, якою визначено та затверджено Порядок забезпечення інвалідів автомобілями, позачергове безплатне забезпечення автомобілями інвалідів, а також продаж автомобілів на пільгових умовах інвалідам, батькам чи родичам дітей-інвалідів здійснюється за місцем їх постійного проживання та прописки Міністерством праці та соціального захисту Автономної Республіки Крим, управліннями соціального захисту населення обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій у межах фондів, виділених Міністерством праці та соціальної політики.
Підставою для забезпечення інвалідів, автомобілями є висновок обласної, центральної міської - у містах Києві та Севастополі, Кримської -в Автономній Республіці Крим медико-соціальної експертної комісії про .наявність у інвалідів медичних показань для їх одержання, а також посвідчення на право керування автомобілем.
Продаж автомобілів на пільгових умовах, зокрема з оплатою 30 відсотків їх вартості, провадиться батькам або родичам (за відсутності у них протипоказань до керування автомобілем), які здійснюють догляд за дітьми-інвалідами до 16 років та інвалідами з дитинства, хворими на дитячий церебральний параліч, які не можуть самостійно пересуватися, за наявності у цих Інвалідів медичних показань на право забезпечення автомобілем з ручним керуванням.
Під час видачі (продажу) інвалідам автомобілів з передачею права керування іншій особі свідоцтво про реєстрацію транспортного засобу оформляється на Інваліда, дітям-інвалідам до 16-ти років - на одного з батьків, а у разі їх відсутності - на родича-опікуна (родича-піклувальника) дитини-Інваліда.
Отже, якщо автомобіль видано для обслуговування Інваліда одному з батьків, які доглядають дитину -Інваліда, або інваліда з дитинства, то за наявності у такого Інваліда документу, що підтверджує Інвалідність, довідки про медичні показання для забезпечення автомобілем з ручним або із звичайним керуванням та висновку щодо протипоказань на керування транспортними засобами, . податок з власника такого транспортного засобу не справляється.
4.1.4. Особи, зазначені у пунктах 3 і 4 статті 14 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи", щодо одного легкового автомобіля з об'ємом циліндрів двигуна до 2500 см-3 або одного мотоцикла з об'ємом циліндрів двигуна до 650 см-3 чи одного човна моторного або катера (крім спортивного) з довжиною корпусу до 7,5 м до їх відселення та протягом трьох років після переселення із зони гарантованого добровільного відселення чи зони посиленого радіоекологічного контролю.
Пільги громадянам надаються на підставі відповідних документів:
4.2.1. Підставою для надання пільг особам, зазначеним у пунктах 1 і 2 статті 14 Закону України "Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи" (до зазначених осіб відносяться громадяни, віднесені до 1 та 2 категорій), є посвідчення встановленого зразка.
4.2.2. Для осіб, зазначених у статтях 4-11 Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту".
У зв'язку з введенням з 1 січня 1994р.. в дію Закону України "Про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту" до виготовлення нових бланків посвідчень ветеранів війни Міністерство соціального захисту I Генеральний штаб Збройних Сил України (спільним листом від 20.12.93р. №05-250/4-04, від 23.12.93р. №115/5/8978) визначили Перелік документів, що підтверджують право на пільги, передбачені цим Законом, та на підставі одного з яких вони надаються.
Відповідно до статті 18 вказаного Закону Кабінет Міністрів України постановою від 12 травня 1994 р. №302 "Пру порядок видачі посвідчень і нагрудних знаків ветеранів війни" (із змінами, внесеними постановою КМУ від 2 січня 1995 р. №1) затвердив Положення про порядок видачі посвідчень 1 нагрудних знаків ветеранів війни, яким, встановлено, що посвідчення є документом, що підтверджує статус ветеранів війна та інших осіб, на яких поширюється чинність Закону про статус ветеранів війни, гарантії їх соціального захисту, на підставі якого надаються відповідні пільги і компенсації.
Згідно з цим Положенням, посвідчення ветеранам війни (учасники бойових дій, інваліди війни, учасники війни), особам, на яких поширюється чинність Закону України "Про статус ветеранів війни, гаранти їх соціального захисту та особам, які мають особливі заслуги перед Батьківщиною видаються на підставі одного з документів, зазначених у вищезгаданому Переліку спільного листа Мінсоцзахисту та Генерального штабу ЗС України.
Оскільки згідно з Положенням посвідчення інвалідів війни, учасників війни та прирівняних до них осіб, видані відповідними органами колишнього СРСР, союзних республік, які існували на його території, України та інших незалежних держав, що утворилися на його території, за зразками, що діяли на 1 січня 1992р., залишаються на збереженні у ветеранів війни, то у випадку, якщо ці громадяни не отримали відповідних нових посвідчень, пільги зазначеним громадянам можуть

 
 

Цікаве

Загрузка...