WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБухгалтерський облік, Податки → Облік праці і заробітної плати на прикладі психоневрологічного інтернату - Курсова робота

Облік праці і заробітної плати на прикладі психоневрологічного інтернату - Курсова робота

договору є Положення о преміюванні співробітників Слов'янського психоневрологічного інтернату.
По типовому проєкту СПНІ розрахован на 320 койко-місць.
По стану списочного складу підлеглих 325 чоловік, у тому числі:
на харчування - 314 чоловік;
у відпусці - 6 чоловік;
у лікарні - 5 чоловік.
Інтернат устаткован центральним опаленням, холодним та горячим водопостачанням, каналізацією, без виходу у міський колектор. На теріторії Слов'янського психоневрологічного інтернату знаходиться гараж, пральня, котельна, які рахуються на балансі підприємства " Слов'янськтеплосіть".
Штатний розклад стверджено начальником ДУСЗН Донецької місьдержадміністрації у кількості 184.5 штатних одиниць та місячних фондів заробітної плати 27833.34 гривнів. До штатного розкладу приложена відомість зміни посад, на основі якої штати откоректировані. Зверхнормотивних одиниць нема.
2.2. Аналіз системи обліку у Слов'янському психоневрологічному інтернаті
Заклад призначен для надання послуг громадянам з психоневрологічними захворюваннями, які потребують стороннійдопомоги, догляду, побутового та медичного обслуговування. Одна з найбільш можливих рис сфери послуг, полягає у характері проєктування цих послуг та у процесі, використовуєму за для їх створення.
СПНІ зі своєю сферою послуг має ряд важливих характеристик:
-тут споживач присутній у виробничому процесі, тобто має більш тісний зв'язок з споживачем, ніж у сфері виробництва;
-праця у сфері послуг заздалегідь більш працейомка;
-у сфері послуг потребується більш високий рівень обслугу споживачів.
Ці три особливості роблять керування операціями у сфері послуг більш важчими з точки зору забезпечення ефективності. Дійсно, чим вишчий взаємозв'язок з споживачами, чим вишча працейомкість процесу, тим важче забезпечити його високу економічну ефективність.
При розробці системи сфери послуг у СПНІ необхідно враховувати такі важливі фактори:
1.Місце розтосування інтернату;
2.Потреби та бажання споживачів ідуть у перед ефективності;
3.Календарне планування робіт залежить від споживачів;
4.Визначення та вимірювання якостей може бути заважким;
5.Працівники повинні владіти гарними навиками спілкування з споживачами;
6.Виробничі мощності зараховуються по піковому попиту з боку споживачів, а не по середньому рівню попиту;
7.Ефективність роботи підлеглих важко піддається розмірам, оскільки низька виробничість може бути обусловлена відсутністю попиту з боку споживачів, а не паганою працею підлеглого;
8.Маркетинг СПНІ та виробництво іноді важко відокремити.
Фактори, присутні Слов'янському психоневрологічному інтернату, заважають забезпеченню ефективності операції, але присутній ряд методів завищення виробництва. Ці методи спрямовані на рост не тільки ефективності, але й конкурентності путьом внесення різномонітності у послуги.
Слов'янський психоневрологічний інтернат за своїм "Наказом об обліковій політиці", фінансується у кошторисній черзі, тому що цей заклад знаходиться на бюджеті держави.
Потреба у засобах інтернату відображається у кошторисі витрат. На основі ствердженого кошториса СПНІ отримує грошові засоби, для здійснення своєї діяльності. Кошторис витрат та прибутків, це основний плановофінансовий документ, визначаючий об'єм, цільовий напрямок та поквартальний розклад коштів виділених з бюджету на утримування інтернату.
Згідно з Постановою Кабінету Міністрів України від 09.07.2001, стверджен положенням о порядкі складення єдиного кошториса.
Кошторис прибутків та витрат є основним документом на СПНІ. Формування кошториса здійснюється на основі лімітної довідки об осігнуванні бюджету, які зверхній інстанції відокремлюють інтернату у двох тижневий строк, після ствердження бюджету, з якого будуть здійснювати фінансування закладу.
На основі облікової політиці СПНІ, зверхній інстанції при формуванні
лімітів витрат, повинні враховувати об'єктивну та загальну необхідність у коштах, витягом з основних виробничих показників, об'ємів виконаних робіт та виплат підлеглим (працюючим), штатної кількості та наявних дій і засобів для скорочення витрат у плановому періоді.
Насамперед повинні бути виконані вимоги для забезпечення фінансовими ресурсами витрат на заробітну плату, нарахування соціальному страхуванню, а також господарські заклади.
Згідно Наказу об обліковій політиці Слов'янського психоневрологічного інтернату - кошторис прибутків та витрат створюється закладом на календарний рік, та затверджується власником інтернату. Одночасно з кошторисом на ствердження, власнику подається штатний розклад закладу, включно її структурні підрозділи, які утримуються за рахунок спеціальних або інших окрім бюджетних коштів.
Зміни, ствердженого кошториса та штатного розкладу в обігі його виконання, можливі заноситися тільки з дозволу лиця, який стверджував кошторис позаштатного розкладу, тобто директор СПНІ.
У прибутковій частині фінансового кошториса встановлюються планові об'єми бюджетних асігнувань, які відокремлюють на утримання Слов'янського психоневрологічного інтернату, а також надходження інших джерел, які заплановані згідно нормативно-плановим актам та обліковій політиці.
Наказ об обліковій політиці СПНІ передбачає у загальній сумі витрат розділ витрат по їх категоріям, економічної класіфікації, яка планується за рахунок бюджетних асігнувань, які у свою чергу планують прозвести за рахунок інших бюджетних надходжень.
Заплановані у витратній частині одиниці кошторису прибутків та витрат СПНІ, асигнування повинні забезпечувати повне фінансування витрат закладу.
Витрати Слов'янського психоневрологічного інтернату плануються відповідно з нормативно-правовими актами, які визначають порядок формування об'єма витрат по їх категоріям, кожну з яких обов'язково підтверджують відповідними розрахунками та документами.
Розроахунки по кожній категорії витрат позабюджетних коштів прозводяться з обліком особливостей діяльності СПНІ.
Наданні первичні документи у бухгалтерію реєструються графіком документообігу. Усі бухгалтерські документи зв'язані з виконанням кошторису витрат підписуютьсякерівником та головним бухгалтером.
Первичні документи повинні складатися своєчасно, як правило у межах здійснення операції і мати достовірні данні. Первичні документи можуть бути як разовими, призначенними для оформлення окремих господарських операцій, так і груповими, призначенними для оформлення ряду операцій за окремий період.
До задач Слов'янського психоневрологічного інтернату відноситься точне виконання утвердженого бюджету, дотримування фінансовобюджетної дісціпліни та суворого режиму економії до витрат, збереження бюджетного майна.
2.3. Організація кадрового обліку праці заробітної плати у Слов'янському психоневрологічному інтернаті
Основними показниками обліку праці

 
 

Цікаве

Загрузка...