WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБухгалтерський облік, Податки → Облік використання трудових ресурсів та фонду оплати праці” (на прикладі ВАТ “Сіверський доломіт”) - Дипломна робота

Облік використання трудових ресурсів та фонду оплати праці” (на прикладі ВАТ “Сіверський доломіт”) - Дипломна робота

нижче якого не може проводитись оплата за виконану працівником місячну, годинну норму праці. До мінімальної заробітної плати не включаються доплати за роботу в надурочний час, у важких, шкідливих, особливо шкідливих умовах праці, на роботах з особливими природними, географічними і геологічними умовами та умовами підвищеного ризику для здоров'я, а також премії до ювілейних дат, за винаходи та раціоналізаторські пропозиції, матеріальна допомога. Мінімальна заробітна плата є державною соціальною гарантією, обов'язковою для підприємств усіх форм власності і господарювання. Розмір мінімальної заробітної плати встановлюється у законі про Державний бюджет України і може переглядатися разом з уточненням показників Державного бюджету. Динаміка мінімальної заробітної плати наведена у табл. 1.1.
Згідно Закону України "Про оплату праці " встановлюється також прожитковий мінімум (мінімальний споживчий бюджет). Мінімальний споживчий бюджет - це набір продовольчих і непродовольчих товарів та послуг у натуральному і вартісному вираженні, що забезпечує задоволення основних фізіологічних і соціально-культурних потреб людини. Його величина постійно змінюється у зв'язку зі змінами у економіці та інфляційними процесами.
Таблиця 1.1
Розмір мінімальної заробітної плати
Дата Розмір мінімальної заробітної плати
1 2
1996-1997 роки
З 1 січня 1998 року
З 1 липня 1998 року
З 1 січня 1999 року
З 1 липня 2000 року
З 1 січня 2002 року
З 1 липня 2002 року
З 1 січня 2003 року
З 1 грудня 2003 року
З 1 грудня 2004 року
З 1 січня 2005 року
З 1 січня 2006 року
З 1 липня 2006 року
З 1 грудня 2006 року 15
45
55
74
118
140
165
185
205
237
262
350
375
400
Законом України "Про оплату праці" встановлено, що заробітна плата не може бути нижча за вартісну величину межі малозабезпеченості в розрахунку на працездатну особу.
Межа малозабезпеченості - це соціальний норматив, який розробляється в умовах кризового стану економіки та спаду виробництва, структура і розмір якої визначається законодавством з урахуванням наявних можливостей держави і у відповідності з Законом України від 03 липня 1991 року №1284-XII "Про мінімальний споживчий бюджет".
Заробітна плата є частиною національного доходу держави і її величина є показником її можливостей, рівня розвитку виробництва. Джерелом коштів на заробітну плату є частина доходу та інші кошти підприємств, одержані внаслідок їх госпрозрахункової діяльності, а для установ і організацій, що фінансуються з бюджету - кошти бюджету.
На державних підприємствах, установах і організаціях застосовується тарифна система оплати праці, яка являє собою систему державних нормативів, за допомогою яких планується і регулюється рівень заробітної плати працівників в залежності від складності і важливості роботи, її інтенсивності і умов праці.
1.5 Облік нарахування та утримання із заробітної плати працівників
Синтетичний облік основної і додаткової оплати праці та її використання ведеться на рахунку 66 "Розрахунки з оплати праці", що має два субрахунки: 661 "Розрахунки за заробітною платою"; 662 "Розрахунки з депонентами". Рахунок - пасивний, сальдо кредитове означає заборгованість підприємства працівникам по нарахованій, але не виданої їм заробітної плати; оборот по дебіту - сума, виплачена наявними або через перерахування; суми, утримані у виді податків у бюджет, по виконавчим листам і ін.; оборот по кредиту - суми, нараховані в звітному місяці у виді заробітної плати, премії та інші нарахування [ 13,с.340].
Нараховані суми заробітної плати основним виробничим робітником, зайнятим безпосередньо виробництвом продукції, відображають по дебету рахунка 23 "Виробництво" (коли підприємство не використовує рахунки класу 8) або рахунка 81 "Витрати на оплату праці" (при використанні рахунка класу 8) і кредиту рахунка 66 "Розрахунки з оплати праці".
По кредиту рахунка 66 "Розрахунки з оплати праці", субрахунок 661 "Розрахунки за заробітною платою", враховуються нарахування заробітної плати, нарахування заробітної плати за час чергових відпусток, допомоги з тимчасової непрацездатності, премії з фонду матеріального заохочення та інші виплати.
По дебету рахунка 66 "Розрахунки з оплати праці", субрахунок 661 "Розрахунки за заробітною платою", відображають виплачені суми заробітної плати, премії, допомога з тимчасової непрацездатності, депоновані суми, а також суми утримань податків, платежів за товари, придбані в кредит, по виконавчим документам та інші утримання, встановлені законодавством України.
Видача заробітної плати з каси оформляється бухгалтерською проводкою:
- Дебет рахунка 66 "Розрахунки з оплати праці",
- Кредит рахунка 30 "Каса".
Не видана у встановлений термін раніше нарахована заробітна плата (через неявку одержувачів) переноситься з дебету рахунка 66 "Розрахунки з оплати праці", субрахунок 661 "Розрахунки за заробітною платою", у кредит рахунка 66, субрахунок 662 "Розрахунки з депонентами".
Облік депонованої суми заробітної плати ведуть у бухгалтерії в книзі обліку депонованої заробітної плати, заповнюваної за даними реєстру не виданої заробітної плати. Для кожного депонента в книзі відкривається окремий рядок. Книга ведеться протягом року і містить наступні дані: дату, табельний номер, прізвище, ім'я, по батькові депонента, депоновану суму й оцінки про видачу депонованої заробітної плати. Видана сума депонованої заробітної плати відображається в бухгалтерському обліку записом
- Дебет рахунка 66, субрахунок 2 "Розрахунки з депонентами",
- Кредит рахунка 30 "Каса".
Деяку спільність має облік заробітної плати працівників за відпустку. Чергові відпустки працівникам надаються протягом року нерівномірно. Щоб забезпечити рівномірне протягом року віднесення на собівартість продукції сум на оплату відпусток, виробляється резервування цих витрат у розмірі планового відсотка від фактично нарахованої основної заробітної плати. При цьому резерв створюється не тільки на заробітну плату за час відпусток, але і на майбутні відрахування з неї соцстраху. Заробітна плата за відпустки в частині, що відповідає виплаті преміальних винагород з фонду матеріального заохочення, не резервується.
На суму резерву на оплату майбутніх відпусток дебетуютьсярахунки, на які віднесена основна заробітна плата:
" робітникам - дебет рахунка 23 "Виробництво";
" іншому виробничому персоналові - дебет рахунка 91 "Загальновиробничі витрати";
" адміністративному персоналу - дебет рахунка 92 "Адміністративні витрати"
" персоналові, що здійснював збут продукції, - дебет рахунка 93 "Витрати на збут";
" персоналу об'єктів соціально-культурного призначення - дебет рахунка 94 "Інші витрати операційної діяльності".
Перераховані рахунки кредитуються з рахунком 471 "Забезпечення виплат відпусток".
Протягом звітного року ці суми повинні бути списані на виробничі рахунки. На суми відпускних, нарахованим працівникам у поточному звітному періоді і належні за дні відпустки, формується

 
 

Цікаве

Загрузка...