WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБухгалтерський облік, Податки → Загальні принципи роботи - Реферат

Загальні принципи роботи - Реферат

27-31). Наприклад, для вводу символу з кодом 12 (який означає кінець сторінки) потрібно натиснути Ctrl Q Ctrl L. Вставка символа з кодом 12 може бути виконана також і просто натискуванням Ctrl L.
Знищення символів і рядків. Длязнищення символів і рядків можна використовувати слідуючі клавіші:
" Del - знищення символа під курсором;
" Backspace (клавіша зі стрілкою вліво над клавішою Enter) - знищення символу зліва від курсора;
" Ctrl Y - знищення рядка;
" Ctrl U - поновлення останніх знищених символів.
Вставка, розбиття і з'єднання рядків. Для того, щоб вставити в документ порожній рядок, підведіть курсор до першого символу рядка, перед яким Ви хочете зробити вставку, чи встановіть курсор після останнього символу рядка, після якого хочете зробити вставку, і натисніть клавішу Enter.
Щоб розбити рядок на два, потрібно натиснути клавішу Enter в тому місці, де потрібно розділити рядок.
Щоб з'єднати два рядки , потрібно помістити курсор правіше останнього символа першого з цього рядка і натиснути Del.
Пошук і заміна рядків символів здійснюється з допомогою клавіш:
" F7 - пошук рядка символів в документі від біжучої позиції курсора до кінця документа. У відповідь на запит потрібно ввести необхідний рядок;
" Shift F7 - повторення пошуку того ж рядка символів;
" Alt F7 - пошук рядка символів в документі і заміна його на інший рядок символів. Рядок, який треба замінити і рядок, на який потрібна заміна, вводяться як відповіді на запитання.
Якщо в документі позначений блок, то пошук і заміна здійснюється в межах цього блоку, в противному випадку - від біжучої позиції курсора до кінця документа.
Малювання ліній і рамок. Редактор надає зручні засоби для малювання ліній і рамок в документі, що редактується. Ви можете проводити одинарні і подвійні лінії, а також витирати лінії. Для вибору типу лінії використовуйте клавішу F9. Тип лінії відображається вверху екрана справа від надпису "Редактування документу": "?" - одинарні лінії, " ? " - подвійні лінії, пусто - витирання ліній.
Вибравши тип лінії, підведіть курсор до того місця, звідки хочете почати лінію, натисніть клавішу Shift, і, не відпускаючи її, проводіть лінію з допомогою клавіш Р , Т , , , Home , End , PgUp i PgDn .
Закінчивши проведення лінії, відпустіть клавішу Shift.
Операції з фрагментами тексту. Редактор дозволяє виділяти фрагменти (блоки) тексту і виконувати над ними різні операції (копіювання, переміщення і інше). Фрагмент, що виділяється, може складатися з декількох рядків (рядковий фрагмент) чи з прямокутної області ( прямокутний фрагмент). Прямокутні фрагменти частіше використовуються при редактуванні таблиць.
Для виділення рядкового фрагменту тексту встановіть курсор в перший чи останній рядок фрагменту і натисніть F3, а потім клавішами , перемістіть курсор в інший крайній рядок фрагменту. Для виділення прямокутного фрагменту тексту встановіть курсор в один з кутів цього фрагменту, натисніть Shift F3, а потім клавішами Р , Т , і перемістіть курсор в протилежний кут фрагменту. Після цього Ви можете:
" натиснувши Alt F3 - запам'ятати виділений фрагмент тексту;
" натиснувши Ctrl F3 - запам'ятати і знищити виділений фрагмент тексту;
" натиснувши F4 - відмінити виділення фрагменту.
Щоб вставити збережений при натискуванні Alt F3 чи Ctrl F3 фрагмент тексту, перемістіть курсор до того місця, перед яким хочете зробити вставку, і натисніть Ctrl F4. Ви можете вставляти збережений фрагмент в документ будь-яке число разів. При вставці прямокутного фрагменту результат залежить від режиму вставки/заміни: в режимі вставки фрагмент "відсуває" вправо частину тексту документа, в режимі заміни - "накладається" на існуючий текст документа.
Зауваження.
Збережений чи знищений фрагмент тексту можна вставити і в інший документ. Для цього потрібно після знищення чи збереження блоку вийти з редактування одного документу, перейти до редактування іншого документу і натиснути там в необхідному місці Ctrl F4.
Вихід і збереження результатів. Для виходу з редактора і збереження результатів редактування використовуються слідуючі клавіші:
" F10 - зберегти відредактований документ і вийти з редактора;
" F2 - зберегти відредактований документ і продовжити редактування;
" Esc - вийти з режиму редактування.
Якщо Ви натиснули клавішу Esc, а в документі є зміни, не збережені на диску, то на екран буде виведений запит:
Зберегти - Enter ! Ні - Esc ! Продовжити - Пробіл !
Натисніть клавішу Enter для збереження результатів редактування, Esc для виходу з редактора без збереження результатів редактування, чи Пробіл для відміни виходу з редактора.
Зауваження.
Вбудований редактор дозволяє обробляти тільки невеликі документи, їх розмір обмежений об'ємом вільної оперативної пам'яті. Для редактування документів розміром в сотні і тисячі Кбайт використовуйте ЛЕКСИКОН, Multi-Edit, Microsoft Word та інші потужні редактори.
2.11. Робота зі списками
Крім роботи з меню, перегляду і редактування документів і заповнення бланків запитів, суттєвим елементом роботи користувача з "1С:Бухгалтерією-Проф." являється обробка різниих списків. Так, журнал операцій, рахунки і субрахунки бухгалтерського обліку, найменування звітів, документів, видів об'єктів аналітичного обліку (субконто) і т.д. надаються користувачеві у вигляді списків. Для зручності роботи обробка різних видів списків максимально уніфікована. В цьому параграфі ми обговоримо загальні принципи роботи зі списками.
Список складається із послідовності однотипних записів, які виводяться на екран вертикально (один під другим). У списку може бути одна або декілька граф (стовпців). В графах розміщуються однотипні показники кожної позиції списку.
Якщо список достатньо довгий, то на екран виводяться тільки декілька рядків (записів) списку, а решту буде видно при гортанні списка вниз і вверх.
Режими доступу до списку. В залежності від виду списка і того, з якого місця програми здійснюється звертання до списку, список може бути доступний для:
" перегляду і коректування;
" вибору;
" вибору і коректування.
Якщо список виведений на екран тільки для вибору , то світловою плямою (курсором) на екрані виділяється біжучий рядок списку. Якщо ж список доступний і для коректування, світловою плямою (курсором) виділяється біжуча графа біжучого рядка списку.
Перегляд списку. При перегляді списку Ви можете використовувати слідуючі клавіші:
" і - на один рядок вверх і вниз;
" PgUp і PgDn - на сторінку (розмір екрану) вверх і вниз;
" Р i Т - на одну колонку вліво і вправо ( якщо список доступний для

 
 

Цікаве

Загрузка...