WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБухгалтерський облік, Податки → Загальні принципи роботи ПБП. - Реферат

Загальні принципи роботи ПБП. - Реферат

виведе зображення документа в тому вигляді, в якому він буде надрукований. Для управління переглядом Ви можете використовувати слідуючі кнопки у вікні перегляду:
Печать - надрукувати документ;
Следующая - вивести на екран слідуючу сторінку документа;
Предыдущая - вивести на екран попередню сторінку документа;
2 Стр. - виводити на екран по дві сторінки документа;
1 Стр. - виводити на екран по одній сторінці документа;
Развернуть - зробити зображення більш детальним;
Свернуть - зробити зображення менш детальним;
Закрыть - закінчити перегляд документа перед друком.
12. Редагування текстових файлів.
Форми текстових звітів і описи проводок в режимі "Документы и расчеты" є текстовими файлами і для їх редагування переважно використовується вмонтований в програму текстовий редактор. Цей редактор надає можливість здійснювати : копіювання, переміщення фрагментів тексту і т.п. Максимальний об"єм редагованого документа - 64000 символів.
Вигляд екрану.
Редагований документ виводиться у вікні. Біля правої і нижньої границі цього вікна можуть знаходитися лінійки прокрутки. Ви можете переміщатися по документу, використовуючи лінійки прокрутки і клавіші переміщення курсора.
Курсор.
Курсор (мигаюча вертикальна риска) вказує на біжучу позицію в тексті. Всі зміни в тексті і вставки нового тексту відбуваються в тій позиції, на яку вказує курсор.
Курсор можна переміщати при допомозі клавіш переміщення курсора. Крім того, Ви можете просто клікнути мишкою в те місце документа, в яке Ви хочете встановити курсор.
Ввід тексту.
Для вводу тексту слід перемістити курсор в те місце, куди потрібно вводити текст, і почати набір тексту, натискаючи відповідні буквенно-цифрові клавіші. Новий текст поміщається на ту позицію, в якій знаходився курсор. Для закінчення рядка слід натиснути клавішу Enter.
Якщо необхідно ввести символ верхнього регістру клавіатури, наприклад, велику букву, то необхідно натиснути клавішу Shift і, не відпускаючи її, натиснути клавішу з потрібним символом.
Якщо Ви хочете перейти від вводу українських букв до вводу латинських або навпаки, то необхідно переключити клавіатуру на потрібний режим. Це робиться з допомогою комбінації клавіш, що визначається використовуваним Вами драйвером клавіатури (найчастіше одночасне натиснення лівих клавіш Ctrl+Shift ).
Знищення символів.
Для знищення символів можна використовувати слідуючі клавіші:
Del -знищення символа справа від курсора;
Backspace - знищення символа зліва від курсора.
Зауваження. Якщо в документі виділено фрагмент тексту, то вищевказані клавіші знищують фрагмент.
Вставка, розбивка і з"єднання рядків.
Для того, щоб вставити в документ пустий рядок, підведіть курсор до першого символа рядка, перед яким Ви хочете зробити вставку, або встановіть курсор після останнього символа рядка, після якого Ви хочете зробити вставку, і натисніть клавішу Enter.
Щоб розбити рядок на два, необхідно натиснути клавішу Enter в тому місці, де потрібно розділити рядок.
Щоб з'єднати два рядки, необхідно помістити курсор правіше останнього символа першого з цих рядків і натиснути Del.
Дії з виділеним фрагментом.
Ви можете виділити мишкою неперервний фрагмент тексту. Для цього необхідно підвести вказівник миші до однієї з границь фрагменту, натиснути на ліву клавішу миші і, не відпускаючи її, перемістити вказівник миші до протилежної границі фрагменту, після чого відпустити ліву клавішу миші. Виділений Вами фрагмент виводиться інверсним кольором.
Виділення фрагменту тексту можна виконати і з допомогою клавіатури - для цього слід переміщати курсор, тримаючи натисненою клавішу Shift.
Над виділеним фрагментом тексту Ви можете виконувати слідуючі дії:
скопіювати (в буфер обміну) - для цього слід натиснути комбінацію клавіш Ctrl+Ins або піктограму, або вибрати пункт "Запомнить" з групи меню "Действия";
вирізати з документа і помістити в буфер обміну - для цього слід натиснути комбінацію клавіш Shift+Del, або піктограму , або вибрати пункт "Вырезать" з групи меню "Действия";
знищити (не поміщаючи в буфер обміну) - для цього слід натиснути клавішу Del, або вибрати пункт "Очистить" з групи меню "Действия".
Переміщений в буфер обміну Windows фрагмент тексту Ви можете потім вставити в той самий, або в інший документ. Для цього слід помістити курсор в те місце, де Ви хочете вставити фрагмент тексту, і натиснути комбінацію клавіш Shift+Ins або піктограму, або вибрати пункт "Вставить" з групи меню "Действия".
Зауваження. Описані можливості дозволяють переносити фрагменти документів з одного в другий.
Вихід і збереження результатів.
Для збереження зроблених в документі змін слід натиснути комбінацію клавіш Ctrl+S, або вибрати команду "Сохранить" з групи меню "Действия".
Для виходу з редактора Ви можете двічі клікнути мишкою по кнопці системного меню в лівій верхній частині вікна з редагованим документом, або натиснути комбінацію клавіш Ctrl+F4. Якщо в документі є незбережені зміни, програма виведе відповідне повідомлення, і Ви зможете або зберегти оброблені програмою дані, або закрити вікно без збереження даних, або відмінити закриття вікна.
Зауваження. Часом запит про збереження змін виводиться не відразу. Наприклад, при редагуванні проводок в режимі "Документы и расчеты" запит про збереження даних виводиться для структури документа вцілому (включаючи опис проводок, реквізитів документа, форми діалогу і т.д.).
13. Редагування довільних документів.
Опис редагування документів довільної форми, що використовуються для отримання вихідних документів в режимах "Документы и расчеты", "Произвольные отчеты" і "Типовые операции" наведено в Додатку 2.
14. Відмінності інтерфейсу Windows і Windows-95.
Відмінність є у зовнішньому вигляді вікон, які відрізняються рядком заголовка вікна. В операційній системі Windows 95 назва вікна притиснена до лівого краю рядка заголовка вікна, а системне меню вікна відкривається подвійним натисненням мишкою по піктограмі в лівому верхньому куті вікна. В правому верхньому куті вікна в Windows 95 крім кнопок згортання і розгортання, знаходиться кнопка закриття вікна.
В деяких вікнах (в основному у вікнах документів) бігунки лінійок прокрутки мають змінну довжину. Довжина бігунка зображає відносний розмір видимої у вікні частини документа до його довжини (ширини).
Відмінності інтерфейсів двох операційних систем не впливають на функціонування програми.

 
 

Цікаве

Загрузка...