WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБухгалтерський облік, Податки → Податковий аудит фізичних осіб (пошукова робота) - Реферат

Податковий аудит фізичних осіб (пошукова робота) - Реферат

правильно стягується мито у справах немайнового характеру і касаційних скаргах;
- чи правильно оформляються документи про сплату мита, чи є на платіжних дорученнях відмітки кредитних установ банків про перерахування з рахунків платників сум на сплату мита, чи є в платіжних документах дані, що підтверджують сплату мита у тій справі, до якої доданий документ, і зарахування його до бюджету.
В арбітражних судах перевірки правильності справляння державного мита в окремих справах проводяться в основному в тому ж порядку, що і в судах. При перевірці позовних заяв зі спорів, що виникають при укладанні, зміні або розірванні господарських договорів, контролюючий орган (податковий орган) з'ясовує, чи не розглядався спір у порядку доручення і правильність справляння мита у цих справах.
У нотаріальній конторі та в інших органах, що вчинюють нотаріальні дії, контролюючий орган перевіряє правильність справляння мита за вчинення окремих нотаріальних дій, а саме:
- за нотаріальне посвідчення договорів, заповітів та доручень - за записами у реєстрі та за примірниками нотаріально посвідчених . документів, що знаходяться у справах державних нотаріальних контор;
- за вчинення виконавчих написів - за записами в реєстрі та за примірниками написів, що знаходяться у справах державної нотаріальної контори;
- за прийняття в депозит для передачі за належністю грошових сум і цінних паперів - за корінцями квитанційних книг за депозитом, а також за книгами обліку депозитних сум і книгами особових рахунків депозитів;
- за посвідчення правильності копій і витягів, за засвідчення справжності підписів та за решту дій, крім вказаних вище, - за записами в реєстрі державної нотаріальної контори.
Знайомлячись із первісними документами за вчинення окремих нотаріальних дій за період, що перевіряється, контролюючий орган повинен установити за кожним документом: правильність застосування ставок мита, визначення суми, з якої справляється мито, у процентному відношенні до суми документа, надання пільг зі сплати мита, а також перевірити, чи стягується мито з боржника при проведенні стягнення, вказаного у виконавчому написі, якщо стягувач звільнений від сплати мита.
Правильність справляння державного мита виконкомами сільських рад перевіряється шляхом зіставлення других примірників квитанцій ф. № 10 з даними реєстрації виданих документів, нотаріальних дій і послуг, записів актів громадянського стану, а також із залишеними у справах сільської ради примірниками договорів, доручень та інших документів. Перевіряючи нотаріальні дії, пов'язані з відчуженням будівель (купівля-продаж, міна, дарування), правильність запису в реєстрах для реєстрації нотаріальних дій необхідно перевірити з даними господарського обліку сільських рад.
В органах РАГСу та інших органах, що вчинюють акти гро-мадянського стану, контролюючий орган перевіряє повноту і правильність справляння державного мита шляхом зіставлення заяв про реєстрацію актів громадянського стану з відповідними актовими записами. Поряд з цим використовуються наявні в органах РАГСу облікові матеріали (книги обліку заяв про реєстрацію актів громадянського стану, внесення змін, доповнень і виправлень у записи про відновлення актів записів, про видачу повторних свідоцтв чи книги надходжень і видатків бланків свідоцтв тощо), а також звітні дані (відомість про реєстрацію актів громадянського стану тощо).
При перевірці потрібно звернути увагу на своєчасність і правильність стягнення мита за реєстрацію шлюбу, а також за реєстрацію зміни прізвища, імені та по батькові та правильність видачі у зв'язку з цим нових свідоцтв про реєстрацію актів громадянського стану на повнолітніх і неповнолітніх дітей. Необхідно також перевірити правильність надання пільг з мита, наявність у відповідних випадках ухвал судів про розірвання шлюбу і відповідність суми стягнутого мита сумі, вказаній в рішенні суду щодо особи, якій видано свідоцтво про розірвання шлюбу, наявність і правильність оформлення документів про сплату державного мита.
Перевірки повноти і правильності справляння державного мита за прописку громадян чи реєстрацію місця проживання провадяться в житлово-експлуатаційних конторах, домоуправліннях, готелях, санаторіях, будинках відпочинку тощо, де проживають особи, які підлягають прописці. При цьому треба перевірити, чи наклеєні в належних випадках митні марки відповідної вартості проти кожного запису про прописку чи реєстрацію місця проживання в домовій книзі (там, де вона ведеться) і чи правильно погашені марки. У разі оплати мита через кредитні установи перевірити, чи проводяться про це записи в картках чи журналах прописки.
У санаторіях, будинках відпочинку, пансіонатах, туристичних базах повнота і своєчасність справляння та перерахування державного мита до бюджету перевіряється за даними анкет, книг або журналів реєстрації хворих чи відпочиваючих, обліку зданих путівок і курсовок, а також за бухгалтерськими документами на одержання і перерахування в дохід бюджету сум державного мита.
У готелях, мотелях, кемпінгах тощо повнота і своєчасність справляння і перерахування мита до бюджету перевіряється за даними анкет (реєстраційних карток тощо), у яких вказується період проживання громадян, копії квитанцій про приймання плати за проживання, що подаються в бухгалтерію цих організацій.
В організаціях Українського товариства мисливців і рибалок перевіряється стан обліку і зберігання квитків, правильність ведення книг обліку виданих квитків, наклеювання і погашення митних марок (вкладок до квитків), а також правильність оформлення актів про знищення повернутих квитків.
При перевірці повноти і правильності справляння мита податкові інспектори зобов'язані погашати наявні на контрольних талонах, наклеєних у книгах, митні марки своїм підписом з проставленням дати погашення або спеціальним штампом, виготовленим для цієї мети.
Правильність, повнота та своєчасність справляння державного мита за операції з цінними паперами, укладення угод на біржах, проведення аукціонів, видачу приватизаційних паперів перевіряється в цих організаціях та інших установах і підприємствах, де справляється державне мито.
Перевірка правильності справляння державного мита за реєстрацію проспекту емісії (випуску) цінних паперів проводиться на підприємствах-емітентах, які від свого імені випускають цінні папери.
При цьому перевірці підлягають протоколи, рішення про номінальний обсяг емісії,інформація про випуск цінних паперів, що подавалась до фінансового органу, публікації в органах преси Верховної Ради України або Комерційному звіті про наслідки випуску цінних паперів, свідоцтва про реєстрацію емісії цінних паперів.
Правильність справляння державного мита при укладанні угоди на продаж цінних паперів перевіряється за відповідними платіжними документами на придбання громадянами, підприємствами та організаціями цінних паперів, за документами на виплату доходу за цими паперами тощо.
Правильність справляння державного мита за операції, що здійснюються на товарних, сировинних та інших біржах, крім валютних,

 
 

Цікаве

Загрузка...