WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБухгалтерський облік, Податки → Інформаційні системи бухгалтерського обліку - Курсова робота

Інформаційні системи бухгалтерського обліку - Курсова робота

рахунку;
3. головну бухгалтерську книгу;
4. шахову відомість;
5. баланс.
Аналітичний облік.
Аналітичний облік займає дуже важливе місце в бухгалтерії досить великого числа підприємств. У загальному випадку повна конфігурація "АУБИ" у стані формувати за будь-який проміжок часу облікові відомості по:

п/п НАЙМЕНУВАННЯ РАХУНОК
1. Матеріалам 10
2. МБП 12
3. Основним засобам 01
4. Знос основних засобів 02
5. Основному, допоміжному виробництву 20,23,25,26,29
6. Готової продукції, товарам 40,41
7. Реалізації продукції 46
8. Постачальникам і підрядчикам 60
9. Авансам виданим 61
10. Покупцям і замовникам 62
11. Розрахунком з бюджетом - небюджетом 68,69,19
12. Підзвітним особам 71
13. Іншим розрахункам 76
14. і .т.д
Якщо за родом діяльності підприємства це не представляє інтересу, можна просто не звертати увагу на те, що "АУБИ" може формувати велику кількість звітних документів і користатися в програмі тільки тими її елементами, що необхідні для підприємства в даний момент.
Відзначимо, що "АУБИ" може поставлятися в різній комплектації. За бажанням користувача в комплект постачання можуть бути включені чи вилучені різні елементи програми. До таких елементів програми можуть бути віднесені різні облікові (аналітичні) відомості, банківські операції, каса і деякі інші. Зовсім очевидно, що описані вище розширення функціональних можливостей "АУБИ" відбиваються на вартості пакета програм. Додамо, що користувач сам вирішує чи бути йому просто зареєстрованим користувачем і при цьому навчатися роботі з програмою самостійно по технічній документації, або за додаткову плату пройти курс навчання по роботі з "АУБИ" і користатися могутньою консультативною підтримкою фірми виготовлювача чи торгової аудиторської компанії в який купувалася програма.
1.6.3. Суперменеджер
Багатовалютна система, призначена для автоматизації бухгалтерського обліку на підприємствах складної структури різних форм власності. Робота в різних комп'ютерних мережах і на комп'ютерах IBM і Macintosh.
Система бухгалтерського обліку дозволяє оперувати наступними операціями:
1. аналітичний і синтетичний облік
2. автоматичний облік курсової різниці
3. приведення облікових даних до будь-якої національної валюти
4. ведення журналів-ордерів, головної книги і балансу в будь-якій валюті і сводно по еквіваленту
5. гнучкий план рахунків, що враховує всі індивідуальні особливості
6. формування складних проводок
7. консолідація даних різних організацій і філій
Версії програм для DOS, WINDOWS і Macintosh.
1.6.4. ИНФО - Бухгалтер
У цій системі будь-який момент для Вас готові :
1. баланс із усіма додатками
2. оборотна відомість
3. головна книга
4. відомості аналітичного обліку по рахунках
5. журнали ордера і відомості до них, шахматка
6. різноманітні відомості і довідки
7. аналіз фінансової діяльності з побудовою графіків і діаграм
Вам досить увести господарські операції - все інше програма зробить сама
1.6.7. ABACUS
ABACUS professional - Повний комплекс бухгалтерського обліку.
Відмінні риси комплексу - функціональна повнота і комплексне рішення всіх задач обліку.
А також :
1. обробка проводок з детальною аналітичною інформацією
2. облік витрат на виробництво і калькулювання собівартості продукції з формуванням відповідних записів у Головній книзі
3. елементи фінансового аналізу
4. автоматичне нарахування відсотків і відрахування податків
5. мультивалютні операції генератор звітних форм
6. система апаратного і програмного захисту інформації
7. зручний інтерфейс
САБО фірми "Омега" Основною розробкою компанії "Омега" є програмний комплекс ABACUS Professional, призначений для ведення бухгалтерії, фінансового планування й управління на підприємствах з чисельністю працівників бухгалтерії і планово-фінансових служб до 50 - 60 чоловік. Ця САБО створена на базі СУБД Clarion 3.1 і складається з набору взаємозалежних модулів (основні засоби і вкладення, складський облік і накладні, банк і каса, підзвітні особи, договори і розрахунки, заробітна плата, робота з рахунками, друк бухгалтерських документів, звіти і фінансовий аналіз, друк супровідних документів, сервіс і інсталяція, забалансові рахунки), що можуть функціонувати як незалежно, так і в складі комплексу.
Необхідно відзначити, що при будь-якій конфігурації потрібно модуль настроювання, що забезпечує прив'язку комплексу до конкретної бухгалтерії і введення головних даних. В основі продукту ABACUS Professional лежить єдине поле проводок. Це значить, що дії, виконані в одному програмному модулі, знаходять своє відображення у всіх інших розділах системи незалежно від того, відкіля зроблений уведення проводок. Усі проводки попадають у єдину БД, що дозволяє оперативно контролювати дані різних напрямків бухгалтерського обліку і маніпулювати ними. Така система забезпечує високий ступінь взаємодії між окремими ділянками роботи бухгалтерії.
На програмному рівні в концепцію САБО закладена конфігурація "файл-сервер". Усі робочі станції набудовуються на ті самі файли БД, обробка інформації (уведення, редагування, видалення) проводиться на кожній станції. При спробі одночасного доступу до одній і тому ж запису з різних робочих місць комплекс видає діагностичні повідомлення.
Мережна версія працює в мережах під NetWare і Windows NT. У ЛС під керуванням ОС LANtastic допускається організація не більш трьох робочих місць. Мінімальні вимоги до станції-клієнта: процесор від 386DX і 4 Мбайт оперативної пам'яті. Сервер повинний мати процесор класу 486DX і вище і 8 Мбайт оперативної пам'яті (мінімальні вимоги до сервера, коли в мережі працює до п'ятистанцій-клієнтів). Поряд із САБО ABACUS Professional фірмою "Омега" розроблені програми для автоматизації господарської бухгалтерії банків і фінансових компаній (ABACUS Bank), обліку послуг готелів і готельних комплексів (Hotel), операцій з цінними паперами (ABACUS invest), обліку у фірмах, що мають мережу торгових центрів, філій, складів і ведучих централізований бухгалтерський облік товарообігу (Trade house). Останні три продукти можуть функціонувати чи незалежно в комплексі із САБО ABACUS Professional.
Крім того, фірма "Омега" просуває на ринок принципово нове ПО ABACUS Financial, що не є тиражованим продуктом і розробляється під замовлення з урахуванням специфіки методології й організації бухгалтерського обліку на підприємстві. Цей програмний комплекс створювався з використанням СУБД Oracle і призначений для автоматизації бухгалтерської і планово-фінансової роботи на великих підприємствах.
Глава II. Практична технологія ефективного використання інформаційних систем у бухобліку.
2.1. Фактори ефективного використання інформаційних систем.
Для того, щоб ефективно провести автоматизацію, треба у першу чергу, добре уявляти собі що ж таке автоматизований бухоблік. На перший погляд все просто і навіть така постановка питання здається трохи надуманою, тому що автоматизований бухоблік - це просто коли бухоблік ведеться за допомогою інформаційних систем, за допомогою комп'ютера. От така омана і служить причиною великої кількості невдалих спроб автоматизації. Варто усвідомити, що впровадження інформаційної системи бухгалтерського

 
 

Цікаве

Загрузка...