WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБухгалтерський облік, Податки → Аудит дебіторсько-кредиторської заборгованості - Курсова робота

Аудит дебіторсько-кредиторської заборгованості - Курсова робота

в перелік кредиторської заборгованості (або перелік зобов'язань, що нагромадилися).
2. Вивчіть журнал грошових виплат на предмет виплат, що здійснювалися після дати складання балансового звіту: одержіть і вивчіть супровідні матеріали відносно істотних виплат і визначте, чи були одержані товари або послуги із сплачених рахунків - фактур після закінчення року або до закінчення року. Якщо це так, встановіть, чи було враховано зобов'язання. (Якщо підприємство використовує регістр платіжних документів, виконайте ті ж процедури відносно істотних операцій, підтвердженими грошовими документами після дати складання балансового звіту).
3. Взнайте у співробітників по роботі з клієнтами, чи відомо їм про додаткові джерела необроблених рахунків-фактур, невідображених зобов'язань або умовних подій. (Додаткові процедури для виявлення зобов'язань і умовних подій див. в окремій генеральній програмі).
4. Відстежте інформацію про приймання, одержану під час нагляду запасів, по бухгалтерській звітності, відзначаючи, чи відображено зобов'язання по товарах у відповідному звітному періоді.
Практичне керівництво:
" Якщо клієнт використовує пакет програмного забезпечення по бухгалтерському обліку, і аудитор встановив, що клієнт не може вносити зміни в кодування програми, перевірка механічної точності кредиторської заборгованості може бути зайвою. Якщо в цій ситуації виконуються процедури механічної точності, вони можуть бути обмежені.
" У пошуках неврахованих зобов'язань немає необхідності перевіряти всі рахунки-фактури продавців або виплати, починаючи з датою складання балансового звіту до завершення збору даних. Як правило, повинна бути встановлена сума в доларах і перевірені операції, рівні цій сумі або перевищуючі її. Інші опреації нижче за цю суму повинні бути перевірені на розумність.
" Пошук неврахованих зобов'язань може бути неефективною процедурою для виявлення занижених зобов'язань, якщо клієнт має тенденцію оплачувати рахунки-фактури із запізненням або якщо клієнт продовжив терміни розрахунків з продавцями. В таких випадках аудитор повинен розглянути необхідність підтвердження кредиторської заборгованості. Необхідність підтвердження кредиторської заборгованості також повинна бути розглянута, якщо в сальдо кредиторської заборгованості входять істотні дебітові авізо. Див. додаткові процедури до цієї програми.
Нараховані інші зобов'язання
В " Уважно вивчите пробний баланс і визначите рахунки нарахування і рахунки інших зобов'язань, які вимагають додаткової перевірки.
" Визначте основу і метод нарахувань.
" Перевірте обґрунтованість нарахувань шляхом перерахунку суми, прогнозу суми або вивчення подальших платежів.
" В загальній програмі описується додаткове тестування зобов'язань і умовних зобов'язань, а також інформація, надана юрисконсультом.
Практичне керівництво:
" Рахунки накопичень звичайно включаються в рахунок накопиченої заробітної платні, рахунок накопичених податків із заробітної платні, рахунок накопичених податків на нерухоме майно, рахунок накопичених відсотків до оплати, рахунок накопичених премій співробітникам і рахунок накопичених комісійних до оплати. Накопичені відсотки, як правило, перевіряються під час аудиту векселів до оплати.
" Якщо у підприємства є програма виплати допомог співробітникам, розгляньте необхідність розробки додаткових процедур для перевірки зобов'язань підприємства за цією програмою. Якщо у підприємства численна робоча сила, для накопичених відпусток, що компенсуються, можуть бути потрібно додаткові процедури. Якщо інші зобов'язання (окрім прибуткових податків) істотні, подумайте про розробку додаткових процедур для перевірки цих рахунків.
[В] 2. Визначте, чи повинен відображатися накопичений збиток за зобов'язаннями, пов'язаними з порушенням екологічного законодавства
* 4. Зв'яжіть результат пошуку неврахованих зобов'язань з накопиченими залишками
[В] 5. Уважно вивчите рахунки витрат в пробному балансі і порівняєте їх залишки із залишками попереднього року. Вивчіть незвичайні відхилення, які можуть указувати на невідображене накопичення. ( Ця робота повинна виконуватися у зв'язку з аудитом рахунків доходів/витрат).
А, В 6. Узагальніть в робочих документах інформацію, необхідну для обов'язкового розкриття інформації для фінансової звітності. 7. Розгляньте необхідність вживання однієї або більш додаткових процедур. Рішення про проведення додаткових процедур повинне ґрунтуватися на тому, чи міняє інформація або спотворення, знайдені в результаті перевірок по суті або одержані з інших джерел в ході аудиту, ваша думка про необхідність більш глибокого розуміння контролю, оціненого рівня ризику істотних спотворень (включаючи ризик істотного спотворення унаслідок обману), і на оцінці того, чи достатні були основні процедури для виконання задач аудиту. Для документування додаткових процедур прикладете листи програми аудиту.
Практичне керівництво:
Деякі загальні додаткові процедури можуть стосуватися наступних тим:
" Підтвердження кредиторської заборгованості
" Альтернативні процедури підтвердження кредиторської заборгованості/непідтверджених залишків
" Оплачувані відпустки
" Програми виплат працівникам
" Виплати після закінчення терміну трудової угоди Виплати після виходу на пенсію
" Розкриття справедливої вартості
" Відстрочені кредити
* h. Встановіть, чи указують результати аудиторських процедур на звітні умови внутрішнього контролю, і, якщо так, включіть в меморандум повідомлення про звітні умови
ВИСНОВОК
Ми виконали процедури, достатні для виконання задач аудиту кредиторської заборгованості і інших зобов'язань. Результати цих процедур належним чином задокументовані в супровідних робочих документах. (Якщо ви не можете зробити висновок по будь-якої задачі, складіть меморандум з вказівкою причини).
6. Збір аудиторських доказів та оформлення робочих документів.
Отже у попередній главі були розглянуті області, конкретні питання та процедури проведення аудиту дебіторсько-кредиторської заборгованості. Зараз ми розглянемо додаткові загальні процедури для аудиту дебіторсько-кредиторської заборгованості, які не були затронуті у попередній главі.
Додаткові загальні процедури для аудиту дебіторської заборгованості.
Інструкції. Для аудиту малого бізнесу можуть знадбитися додаткові процедури. В нижченаведеному списку представлені, хоча і не повно, загальні додаткові процедури і відповідні їм цілі. Можна зробити фотокопію цих процедур і наклеїти її на чистий лист програми, представлений в кінці розділу. На забудьте записати код мети аудиту у відповідному стовпціформи робочої програми.
Перевірка віддзеркалення зміни звітних періодів
А,(В) Перевірте бухгалтерські проводки з продажу на момент зміни звітних періодів з метою визначення правильності віддзеркалення дебіторської заборгованості у відповідний звітний період.
А. Вивчить журнали продажів

 
 

Цікаве

Загрузка...