WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБухгалтерський облік, Податки → Звіт-щоденник про проходження практики - Реферат

Звіт-щоденник про проходження практики - Реферат

пресове - 98;
Зварювальне - 50;
Намотувально-обмотувальне - 4;
Складальне - 2;
Контрольно-випробувальне - 6;
Гальванічне-10;
Фарбувальне - 4;
Термічне - 7;
Ливарне - 2;
Деревообробне - 9.
На заводі діють наступні виробництва:
розкрійно-штампувальне (розкрій листового і профільного прокату, штампування листових деталей
на область зусиль від 25 т. до 500 т.);
" зварювальне (напівавтоматична зварка в середовищі СО);
" механообробка (токарні, свердлильні, фрезерні роботи);
" переробка пластмас (пресування і лиття деталей із пластмас);
" фарбувальне (підготовка і фарбування деталей на конвеєрі 3 140 м. в зміну);
" -шинна дільниця (виготовлення електропровідників з міді та алюмінію);
" монтажно-складальне (пластинчатий конвеєр для монтажно-складальних робіт КРУ, КСО 6-10 кв, монтаж шаф вторинної комутації і релейного захисту);
" дільниця товарів широкого вжитку.
Допоміжні приміщення та виробництва:
" механо-енергетичний цех (обслуговування систем енергопостачання і ремонт технологічного обладнання);
" ремонто-інтрументальний цех (виготовлення та ремонт технологічної оснастки - штампи, прес-форми);
" естакада площею 2,5 тис. м. кв. (з під'їзною колією залізної дороги);
" побутові приміщення - 1,3 тис. м. кв.;
" адміністративно-лабораторний корпус - 976 м. кв.;
" котельня (4 котли ДКВР -10) - 0,784 тис. м. кв.;
" компресорна станція - 0,45 тис. м. кв.;
" станція нейтралізацій - 0,4 тис. м. кв.;
" їдальня на 300 місць - 0,9 тис. м. кв.;
" центральна заводська лабораторія.
Структура бухгалтерії
Продукція підприємства
Вимикач вакуумний ВМВ-10 з електромагнітним приводом прямої дії. Призначений для комутації електричних кіл при номінальних і аварійних режимах роботи в мережах трифазного змінного струму з ізольованою чи заземленою через дугогасячий реактор нейтраллю частотою 50 і 60 Гц в установках загального призначення й у мережах з частими комутаційними операціями. Встановлюється в КРП типу КВМ-10, КМ-1М, КРЗ та інших.
Комплектний розподільчий пристрій КВМ-10 призначений для роботи в установках трифазного змінного струму на номінальну напругу 10 кВ, промислової частоти 50, 60 Гц у мережах з ізольованою чи заземленою нейтраллю. Комплектується вакуумними вимикачами ВМВ-10. Виконується за схемами допоміжних кіл на механічних реле, інтегральних мікросхемах та мікропроцесорному захисті. Розрахований для роботи в закритих приміщеннях. Обслуговування однобічне і двостороннє.
Комплектний розподільчий пристрій КМ-1М призначений для роботи в установках трифазного змінного струму на номінальну напругу 10 кВ, промислової частоти 50, 60 Гц у мережах з ізольованою чи заземленою нейтраллю. Комплектується масляними і вакуумними вимикачами з пружинним і електромагнітним приводом. Виконується за схемами допоміжних кіл на механічних реле, інтегральних мікросхемах та мікропроцесорному захисті. Розрахований для роботи в закритих приміщеннях.
Комплектний розподільчий пристрій КРЗ-10 призначений для роботи в установках трифазного змінного струму при номінальній напрузі 10 кВ, промислової частоти 50, 60 Гц в мережах з ізольованою чи заземленою нейтраллю. Комплектується масляними і вакуумними вимикачами з пружинним і електромагнітним приводом. Виконуються за схемами допоміжних кіл на механічних реле, інтегральних мікросхемах і мікропроцесорному захисті. Розрахований для роботи на відкритому повітрі.
Камери збірні однобічного обслуговування КЗО-394 призначені для прийому і розподілу електроенергії трифазного струму частотою 50, 60 Гц при номінальній напрузі 6 і 10 кВ. Комплектуються автогазовими вимикачами навантаження. Розраховані для роботи в закритих приміщеннях.
Роз'єднувач РД(3)-110 призначений для роз'єднання і з'єднання знеструмлених ділянок електричного кола, а також заземлення відключених ділянок.
Роз'єднувач РД(3)-35 призначений для роз'єднання і з'єднання знеструмлених ділянок електричного кола, а також заземлення відключених ділянок.
Роз'єднувач високовольтний трьохполюсний РД-10 1/630 У1 зовнішньої установки призначений для роз'єднання і з'єднання знеструмлених ділянок електричного кола. Розрахований для встановлення на високовольтних опорах. Комплектуються ручним приводом ПР-У1. За окрему плату може комплектуватися кронштейнами для кріплення на опорах оз'єднувача і приводу, тягоуловлювачем, кронштейнами з ізоляторами.
Роз'єднувач РВЗ - високовольтний комутационний апарат з видимим місцем роз'єднання електричного ланцюга в повітрі, призначений (разом з відповідним приводом) для відключення і включення під напругою ділянок електричного ланцюга високої напруги при відсутності навантажувального струму зміни схеми з'єднання; для безпечного проведення робіт на відключеній ділянці і, за певних умов, для включення і відключення зарядних струмів повітряних і кабельних ліній, струму холостого ходу трансформаторів і струмів невеликих навантажень.
Роз'єднувач РВФЗ - високовольтний комутационний апарат з видимим місцем роз'єднання електричного ланцюга в повітрі, призначений (разом з відповідним приводом) для відключення і включення під напругою ділянок електричного ланцюга високої напруги при відсутності навантажувального струму зміни схеми з'єднання; для безпечного проведення робіт на відключеній ділянці і, за певних умов, для включення і відключення зарядних струмів повітряних і кабельних ліній, струму холостого ходу трансформаторів і струмів невеликих навантажень
Пристрій розподільчий ЩО-2001 однобічного обслуговування призначений для прийому і розподілу електричної енергії напругою 0,4 кВ, частотою 50 Гц у мережах із глухо заземленою нейтраллю. Комплектується вступними, секційними, розподільчими, увідно-розподільчими панелями відповідно до замовлення.
Щиток обліку поверховий ЩОП-380 призначений для розподілу й обліку електричної енергії напругою 220 В, а також захисту ліній при перевантаженнях і коротких замиканнях у трифазних мережах напругою 380/220 В і частотою до 60 Гц із глухо заземленою нейтраллю. Виготовляється для приєднання 2-х, 3-х і 4-х квартир. Щиток має відсік обліку, абонентський відсік, а також відсік для розміщення пристроївтелефонної, радіотрансляційної і телевізійної мереж (є виконання без зазначеного відсіку).
Щиток обліку котеджний ЩОК-380 призначений для обліку і розподілу електроенергії трифазного струму. Розрахований на установку в котеджах і офісах. Комлектується диф. реле, трифазним лічильником прямого включення, однофазними автоматичними вимикачами, може встановлюватися ОПН.
Щиток обліку електроенергії ЩОЕ-380 призначений для обліку і розподілу електроенергії трифазного струму. Розрахований на використання на малих підприємствах і в приватних будинках. Обладнаний ввідним і трьома вивідними автоматичними вимикачами, лічильником, перемикачем вибору фаз, вольтметром, однофазною і трифазною розетками.
Щитки ввідно-розподільчі виготовляються за замовленнями, згідно зазначених замовником схем, габаритних розмірів та виконання. Укомплектовані апаратурою, вказаною замовником.
Електропомпа побутова вібраційна БВ-0,12-40-У5 "Малятко-М" призначена для подачі прісної води з температурою від 0°С до 3 5 °С з будь-яких водойм і свердловин діаметром більше 100 мм.
Котел центрального опалення двухконтурний парапетного типу призначений для опалення приміщень і обігріву води. Встановлюється в квартирах багатоповерхових будинків.
Постачальники і покупці підприємства
Облік розрахунків з постачальниками та підрядниками за одержані товарно-матеріальні цінності, виконані роботи і подані послуги

 
 

Цікаве

Загрузка...