WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБухгалтерський облік, Податки → Дії при помилках і непередбачених ситуаціях - Реферат

Дії при помилках і непередбачених ситуаціях - Реферат

документу.
В балансі не виводиться розгорнуте сальдо.
Можлива причина: для формування розгорнутого сальдо необхідно або вести аналітичний облік по активно-пасивних рахунках, або вести окремі субрахунки по дебетових і кредитових оборотах таких рахунків. Якщо ці умови не виконані, то у програми не буде інформації для обчислення розгорнутого сальдо.
Дії користувача:
Або задайте по активно-пасивних рахунках ведення аналітичного обліку, або введіть для таких рахунків субрахунки для обліку дебетових і кредитових оборотів. Після цього виправте всі проводки по активно-пасивних рахунках (в першому випадку - щоб програма запам'ятовувала для кожної проводки, до якого об'єкту аналітичного обліку вона відноситься, в другому випадку - щоб в проводках був вказаний не основний рахунок, а субрахунок для дебетових та кредитових оборотів). Макроімена, які повинні використовуватися в звітах або формах первинних документів для посилань на розгорнуті сальдо, викладені в п. Д1.8.
При формуванні звіту або первинногодокументу виводиться повідомлення:
Невірна формула рядок ...
Можливі причини: при складанні формули допущена помилка, або невизначена константа в довіднику констант.
Дії користувача:
Подивіться форму документу або звіту (див. Додаток 1 або п. 5.8). Знайдіть в формі помилковий рядок (в вбудованому редакторі номер текучого рядка висвічується в правому верхньому куті екрана, наприклад ). Перевірте формули, які містяться в даному рядку. Зауважте, що в макроіменах можна використовувати тільки російські букви. При необхідності внесіть в форму документа або звіту відповідні виправлення.
При перегляді оборотно-сальдової відомості не виводяться пісумки.
Можлива причина: в парметрах програми задано вивід відомості без підсумків.
Дії користувача:
1. Зайдіть в режим "Встановлення параметрів" розділ "Сервіс" головного меню.
2. В групі "Формування звітів" заберіть "х" в пункті "Перегляд оборотки без підсумків". Для цього встановіть курсор на символі "х" і натисніть клавішу Enter.
Д3.5. Проблеми з принтером
Сформований документ не вміщається на лист, друк з зсувом і т. д.
Можлива причина: невірно задані параметри довжини і ширини листа паперу.
Дії користувача:
1. Зайдіть в режим "Встановлення параметрів" розділ "Сервіс" головного меню.
2. В групі "Параметри друку" встановіть правильні значення числа символів в рядку, числа рядків на сторінці і, при необхідності переформатуйте документ.
Можлива причина: невірно задані коди настройки принтера.
Дії користувача:
1. Перевірте, чи відповідає вибраний рядок настройки типу Вашого притера. В сумнівних випадках звірте коди настройки з документацією принтера.
2. Виправте ініціалізуючу послідовність для принтера. Вставте туди команди для друку "ститснутим" шрифтом і по 8 рядків на дюйм (якщо таких команд там немає).
3. Повтороно роздрукуйте документ.
Можлива причина: збій в принтері.
Дії користувача:
Вимкніть принтер, а потім (зачекавши 15-20 сек.) знову ввімкніть і попробуйте знову.
Принтер не друкує.
Можливі причини:
" принтер не ввімкнений;
" принтер не знаходиться в стані готовності ("Ready");
" пошкоджений або невірно заданий порт принтера;
" ненадійно з'єднаний кабель;
Дії користувача:
1. Пересвідчіться, що принтер ввімкнено і він виражає готовність приймати дані (горить лампочка "On line" або "Ready");
2. Якщо принтер ввімкнений і готовий, перевірте чи може він друкувати з DOS'у. Для цього вийдіть з програми і попробуйте роздрукувати будь-який файл з DOS'у. Наприклад, Ви можете роздрукувати форму прихідного касового ордера:
copy BMPPORD.DKF prn
3. Якщо принтер все ж таки не друкує, перевірте, чи дійсно добре під'єднано кабель (спочатку вимкніть все обладнання), чи не "перегорів" порт принтера (це можуть показати програми типу Check-It, Ndiags і др.) і т. д.
Принтер не друкує на украйнській (російській) мові.
Можлива причина: принтер не українізовано (не русифіковано).
Дії користувача:
Вийдіть з програми і завантажте драйвери-українізатори або виконайте програми завантаження українського шрифта в принтер. Якщо у Вас немає програм для українізації Вашого принтера, - або замініть знакогенератор в принтері, або нагромаджуйте всі звіти, які формуються, в текстовому файлі і роздруковуйте їх з будь-якого текстового редактора, який дозволяє друкувати українські (російські) букви (наприклад, з Lexicon'у).
Можлива причина: в ініціалізуючій послідовності для принтера вказано команду обнулення принтера, що для багатьох матричних принтерів приводить до "втрати" завантаженого в принтер українського (російського) шрифту.
Дії користувача:
Перевірте, чи дійсно в ініціалізуючій послідовності для принтера вказана команда обнулення принтера, і якщо так, то знищіть її.
Можлива причина: в ініціалізуючій послідовності для принтера вказана команда переходу принтера в режим, в якому українські букви в альтернативному кодуванні ГОСТу друкуються невірно.
Дії користувача:
Виправте ініціалізуючу послідовність для принтера.
Принтер невірно друкує псевдографіку.
Можливі причини:
" невірна таблиця знакогенератора у принтетра;
" невірна програма українізації (русифікації) принтера.
Дії користувача:
1. Вийдіть з програми.
2. Вимкніть принтер, потім знову увімкніть.
3. Перевірте, як принтер друкує псевдографіку з DOS. Наприклад, роздрукуйте форму прихідного касового ордера:
copy BMPPORD.DKF prn
4. Якщо псевдографіка друкується невірно, або включіть в запиті "Параметри" режим "Без рамок", або замініть таблицю знакогенератора чи програму українізації принтера, або нагромаджуйте всі звіти, які формуються, в текстовому файлі і роздруковуйте їх з будь-якого текстового редактора, який дозволяє друкувати українські (російські) букви (наприклад, з Lexicon'у).

 
 

Цікаве

Загрузка...