WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБухгалтерський облік, Податки → Сервісні можливості - Реферат

Сервісні можливості - Реферат

тимчасовий файл створювався на диску D: ,включіть у файл AUTOEXEC.BAT рядок
SET TEMP=D:
і перезавантажте комп'ютер.
Зауваження.
1. При використанні зовнішнього редактора необхідно в графі "Директорія" вказати шлях доступу до цього редакора або включити директорію, що містить програму зовнішнього редактора, в список директорій, вказанних в команді Path файла AUTOEXEC.BAT. Після внесення змін в файл AUTOEXEC.BAT не забудьте виконати перезагрузку комп'ютера.
2. При використанні менеджера пам'яті QEMM/386 на деяких комп'ютерах можливі збої при запуску зовнішних програм.
11.4. Записна книжка
Якщо Ви постійно використовуєте "1С:Бухгалтерію-Проф.", Вам може стати корисною функція "Записна книжка" цієї програми. В записній книжці Ви можете призначити на будь-яку дату список справ, і тоді при вході в програму в той день, на який призначені які-небудь справи, на екран автоматично буде виведений список справ.
Для виклику записної книжки виберітьрежим "Записна книжка" із групи "Сервіс" головного меню. На екран буде виведений список намічених справ.
Список складається з трьох граф: "Дата" (дата заходу), "День" (день тижня - ця графа заповнюється автоматично) і "Запис" (містить призначення заходу). Ви можете продивлятись і коректувати даний список як звичайно (див.п.2.11). Наприклад, для вставки рядка в список натисніть клавішу Ins, для знищення рядка вкажіть на нього курсором і натисніть клавішу Del. Для коректування графи списку виділіть цю графу курсором і натисніть клавішу Enter. Після закінчення коректування списку натисніть Esc.
"1С:Бухгалтерія-Проф." при запуску перевіряє, чи не призначені на поточну дату які-небудь справи в записній книжці. Якщо призначені, то на екран зразу ж виводиться записна книжка, і в ній курсором відмічається перший запис, що відноситься до текучої дати.
Щоб не перевантажувати записну книжку, відпрацьовані записи в ній рекомендується знищувати.
11.5. Встановлення паролю.
Якщо ви хочете обмежити або попередити можливість доступу інших осіб до "1С:Бухгалтерії-Проф.", Ви можете встановити пароль на вхід в програму. Для цього виберіть пункт "Встановити пароль" із групи "Сервіс" головного меню. Програма виведе запит установки паролю.
Введіть пароль (від 1 до 10 букв або цифр) і натисніть Enter. Програма запитає підтвердження установки пароля. Для підтвердження натисніть Enter, для відмови від паролю - Esc.
Після цього при вході в програму кожний раз пропонується набрати пароль. Якщо пароль вкзаний неправильно, програма не запускається.
Зняття паролю. Для зняття паролю виберіть пункт "Встановити пароль" з групи "Сервіс" головного меню, і введіть порожний пароль (зразу натисніть Enter).
Зауваження.
1. Після установки паролю обов'язково запишіть його або запам'ятайте.
2. При перевірці паролю великі і маленькі букви не відрізняються. Так, якщо Ви ввели пароль "Контрабас", то при запуску програми можна вказати пароль "Контрабас", "КОНТРАБАС", "контрабас" або навіть "конТраБас".
3. Наявність паролю не заважає змінити бази даних "1С:Бухгалтерія-Проф." з допомогою інших програм, наприклад, DBase, FoxPro і т.д.
11.6. Дії з останніми сформованими документами.
В процесі роботи з "1С:Бухгалтерією-Проф." формуються різні вихідні документи: звіти, первинні документи, оборотні відомості, карточки рахунків і субконто і т.д. Для Вашої зручності "1С:Бухгалтерія-Проф." надає засоби для перегляду, редагування і друку останнього сформованого документу. Це робиться з допомогою слідуючих засобів:
" Перегляд - пункт "Перегляд" в нижній частині групи "Сервіс" головного меню. Крім того, перегляд останнього документу викликається також з всіх основних режимів програми, коли натиснути комбінації клавіш Ctrl F7.
" Редагування - пункт "Редагування" в нижній частині групи "Сервіс" головного меню.
" Друк - пункт "Друк" в нижній частині групи "Сервіс" головного меню. Друк останнього сформованого документу викликається також з більшості основних режимів програми, коли натиснути клавіші Ctrl F8.
Крім того, останній сформований документ можна зберегти на диску під іншим іменем з допомогою пункту "Зберегти в архіві" в нижній частині групи "Сервіс" головного меню (див. нижче).
Зауваження.
Останній сформований документ зберігається на диску у вигляді файлу з іменем OUT.TXT.
11.7. Архів документів
Для звернення до документів, що часто використовуються (текстових файлів) "1С:Бухгалтерія-Проф." дозволяє вести архів документів. Для звернення до архіву потрібно вибрати пункт "Архів документів" в групі "Сервіс" головного меню. На екран буде виведено заголовок архіву.
Заголовок архіву представляє собою список, що складається із двох граф:"Назва документа" та "Ім'я файла". Ви можете проглядати і коректувати даний список, як звичайно (див. п. 2.11). Наприклад, для вставки рядка в список натисніть клавішу Ins , для знищення рядка вкажіть на неї курсором і натисніть клавішу Del. Для коректування графи списку виділіть цю графу курсором і натисніть клавішу Enter. Для виходу з архіву документів натисніть Esc.
Для кожного файлу, вказанного в заголовку архіву, ви можете виконати слідуючі дії.
" Перегляд - втановіть курсор на рядок з іменем файла і натисніть F3;
" Редагування - встановіть курсор на рядок з іменем файла і натисніть F4;
" Друк - встановіть курсор на рядок з іменем файла і натисніть F8;
Таким чином, з допомогою режиму "Архів документів" можна створювати, редагувати, проглядати і друкувати будь-які текстові файли. В графу "Ім'я файлу" треба занести ім'я потрібного файлу, після чого, натиснувши F3, його можна продивлятись, F4 - створювати або редагувати, F8 - друкувати.
Занесення в архів останнього документу. В архів можна занести останній сформований текстовий документ. Для цього:
" виберіть пункт "Зберегти в архіві" в нижній частині групи "Сервіс" головного меню;
" якщо в заголовку архіву нема рядка з назвою документу і іменем файлу, під яким треба зберегти документ, натисніть клавішу Ins і введіть цей рядок;
" встановіть клавішами і курсор на рядок з іменем файлу, під яким треба зберегти документ, і натисніть Enter.
При повторному збереженні документа у файлі з одним і тим самим іменем файла старий документ буде знищений.
Зауваження.
Кожний документ займає відповідне місце на диску, тому непотрібні документи рекомендується знищувати.

 
 

Цікаве

Загрузка...