WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБухгалтерський облік, Податки → Сервісні можливості - Реферат

Сервісні можливості - Реферат

субконто і аналізу субконто видається в порядку кодів субконто, якщо ж даний параметр не встановлений, ці документи будуть впорядковані по найменуваннях (алфавіту) субконто.
Включати підлеглі субконто - якщо даний параметр заданий, то в документах, які включають список субконто (оборотно-сальдова відомість в розрізі субконто, аналіз рахунку по субконто і т. д.), будуть включені не тільки субконто вибраного рівня, але й всі підлеглі їм субконто. Якщо ж даний параметр не заданий, то відомостіпро підлеглі субконто в документи не включаються. Значення даного параметру впливає і на виконання команди !СЛЕДУЮЩИЙ СУБКОНТО.
Розраховувати в документах ціну - якщо даний параметр встановлений, то при перегляді журналу операцій, а також в карточці рахунку, карточці субконто і журнальному ордері буде виводитись не нормативна ціна (задана в списку субконто в графі "Ціна"), а фактична ціна субконто, тобто результат ділення суми проводки на кількість.
Розраховувати в документах курси валют - якщо даний параметр встановлено, то при перегляді журналу операцій, а також в карточці рахунку, карточці субконто і журнальному ордері буде виводитись не нормативний курс валюти (заданий в списку курсів валют), а фактичний курс, тобто результат ділення суми проводки на суму в валюті.
Вивід параметрів субконто до - вказує, скільки параметрів субконто потрібно виводити в документах, які включають найменування субконто (карточці рахунку, карточці субконто та інш.). Якщо вказати 0, то параметри субконто виводитись не будуть.
11.2. Калькулятор і пам'ять
При вводі бухгалтерських операцій часто потрібно вирахувати значення того чи іншого арифметичного виразу. В "1С: Бухгалтерії - Проф." для цього є вбудований калькулятор. Він викликається за допомогою пункту "Калькулятор" групи "Сервіс" головного меню, а також з інших режимів натисненням клавіш Ctrl F2.
В калькулятор можна ввести довільний арифметичний вираз, який складається з чисел, круглих дужок і знаків операцій: "+" (плюс), "-" (мінус), "*" (помножити), "/" (поділити). Крім того в калькуляторі можна користуватись значенням комірки пам'яті (див. нижче), яке позначається буквою "М".
Зауваженя.
В формулах цілу і дробову частину числа потрібно розділяти крапкою, а не комою. (Наприклад, "1.5", а не "1,5").
Очищення стрічки калькулятора виконується натисненням клавіші F6.
Коректування сум. При коректуванні числових значень в списках (наприклад, значень сум проводок), можна викликати калькулятор натисненням клавіші F2. При цьому текуча сума операції поміщається в калькулятор, а результат обчислення заноситься в суму операції.
Пам'ять (комірка пам'яті) - це комірка для запам'ятовування деякого числового значення. Так само як в звичайному калькуляторі, Ви можете помістити текуче число в пам'ять, додати його до пам'яті, відняти з пам'яті і вставити значення пам'яті в поле, що редагується. Найчастіше пам'ять використовується для копіювання сум проводок, даних з шахматки, з зведених проводок, оборотів рахунку і т. д., але її можливості значно більші.
Для роботи з пам'яттю слід викорстовувати слідуючі клавіші:
" Ctrl F3 - помістити текуче (відмічене курсором) число в пам'ять;
" Shift F3 - додати текуче (відмічене курсором) число до пам'яті;
" Alt F3 - відняти текуче (відмічене курсором) число з пам'яті;
" Ctrl F4 - вставка значення пам'яті (в режимі корегування поля списку або запиту).
Крім того значення пам'яті можна використовувати в калькуляторі, воно позначається в формулах символом "М". Значення комірки пам'яті відображається в правому нижньому куті вікна калькулятора.
11.3. Запуск зовнішніх програм
"1С:Бухгалтерія - Проф." дозволяє запускати інші (зовнішні) програми, не закінчуючи сеанс роботи. Ця можливість буде обговорена в даному параграфі.
Список зовнішніх програм. Для виклику зовнішніх програм виберіть пункт "Зовнішні програми" з групи "Сервіс" головного меню. На екрані буде виведено список зовнішніх програм.
Список містить 4 графи.
" графа "Найменування" містить назву зовнішньої програми, ця графа служить тільки для зручності пошуку програми в списку;
" графа "Каталог" містить диск і каталог, в які буде виконано перехід перед запуском програми. Якщо програма, яка викликається, знаходиться в текучому каталозі або в списку каталогів, який вказаний в команді PATH файлу AUTOEXEC.BAT, то дану графу можна не заповняти;
" графа "Ім'я файлу" містить ім'я програми, яка запускається. Розширення (.EXE, .COM або .BAT) можна не вказувати;
" графа "ОП" містить кількість оперативної пам'яті в кілобайтах, яка необхідна для запуску програми. Якщо графа не заповнена або містить нульове значення, для програми звільняється максимально можлива кількість оперативної пам'яті.
Список зовнішніх програм можна розширювати і коректувати. Однак перші 4 стрічки в списку зовнішніх програм являються фіксованими: їх не можна знищувати.
Запуск програми. Для запуску зовнішньої програми виділіть клавішами потрібну стрічку в списку і натисніть клавішу Enter.
Зауваження.
Для запуску зовнішніх програм на жорсткому диску комп'ютера повинно бути вільно не менше 600 кбайт (це необхідно для збереження стану оперативної пам'яті, див. нижче).
Корегування списку програм. Ви можете продивлятсь і коректувати список зовнішних програм, як звичайно (див. п. 2.11). Наприклад, для вставки стрічки в список натисніть клавішу Ins , для знищення стрічки - вкажіть на неї курсором і натисніть клавішу Del. Для коректування графи списка виділіть цю графу курсором і натисніть клавішу * .
Програма не дозволить знищити перші чотири рядки списку або змінити в них графу "Назва".
Тимчасовий файл для запуску програм. При запуску зовнішніх програм "1С:Бухгалтерія-Проф." зберігає стан оперативної пам'яті у тимчасовому файлі, а після закінчення роботи викликаної програми - відновлює початковий стан пам'яті з цього файлу. Розмір тимчасового файлу дорівнює розміру оперативної пам'яті, що звільняється для запуску зовнішньої програми. Обмеження розміру оперативної пам'яті, що виділяється (вказується в четвертій графі списку зовнішних програм), дозволить скоротити час запуску зовнішньої програми.
Звичайно тимчасовий файл, що використовується для збереження стану оперативної пам'яті, створюється на поточному диску. Якщо це Вас не влаштовує, Ви можете вказати інший диск і, якщо бажаєте, директорію (каталог) в змінній оточення TEMP операційної системи DOS. Наприклад, щоб

 
 

Цікаве

Загрузка...