WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаБухгалтерський облік, Податки → Місцеві податки та збори - Реферат

Місцеві податки та збори - Реферат

гуртожитках кімнат громадянам для короткотермінового проживання, якщо інше не передбачене рішенням органу місцевого самоврядування про його запровадження.
Рішенням органу місцевого самоврядування установлено, що готельний збір перераховується до місцевого бюджету щоденно (щодекадне), а розрахунок готельного збору подається щомісяця. Базовий податковий (звітний) період у цьому випадку дорівнює календарному місяцю тому розрахунок збору повинен подаватися протягом 20 календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця. У разі неподання розрахунку у цей термін платник сплачує штраф у розмірі 10 неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.
При цьому платник відповідно до рішення органу місцевого самоврядування щоденна (щодекадне) перераховує до місцевого бюджету зібрані суми готельного збору - авансові внески. Сума збору у повному обсязі, обчислена відповідно до розрахунку за звітний місяць
(з урахуванням фактично сплачених авансових внесків за дні (декади) цього місяця), повинна бути внесено платником протягом 10 календарних
днів, наступних за останнім днем відповідного граничного строку, тобто протягом ЗО календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного місяця.
Готельний збір справляється й перераховується до бюджету місцевого самоврядування адміністрацією готелю.
Курортний збір
Курортний збір - це збір із громадян, які тимчасово перебувають у курортній місцевості.
Таблиця 6
Курортний збір
Платники
Громадяни, які прибувають
у курортну місцевість
Об'єкт
Плата за послуги при реєстрації громадян установами, відповідальними за дотриманням правил паспортної системи
Ставка Не більше 10% неоподатковуваного мінімуму доходів громадян
Джерело Власні кошти громадян
Від сплати курортного збору звільняються:
- діти віком до 16 років;
- інваліди та особи, які їх супроводжують;
- учасники Великої Вітчизняної війни;
- воїни-інтернаціоналісти;
- учасники ліквідації наслідків аварії на Чорнобильській АЕС;
- особи, які прибули за путівками та курсівками до санаторіїв, будинків відпочинку, пансіонатів, включно з містечками та базами відпочинку;
- особи, які прибули до курортної місцевості у службове відрядження, на навчання, постійне місце проживання, до батьків та близьких родичів;
- особи, які прибули за плановими туристичними маршрутами туристично-екскурсійних установ та організацій, а також ті, котрі здійснюють подорож за маршрутними книжками;
- чоловіки віком 60 років і старші, жінки віком 55 років і старші.
Курортний збір справляється з платників за місцем їх тимчасового проживання.
У разі зміни платником місця проживання в межах курортної місцевості курортний збір повторно не справляється. З осіб, які прибули в курортну місцевість, збір справляється не пізніш як у триденний термін від дня прибуття.
Курортний збір справляється:
- адміністрацією готелю та іншими установами готельного типу під час реєстрації прибулих;
- квартирно-посередницькими організаціями при направленні осіб (крім прибулих за путівками туристично-екскурсійних установ і організацій) на поселення в будинки (квартири), що належать громадянам за правом власності.
З осіб, які зупиняються в будинках (квартирах) громадян без сприяння квартирне-1 посередницьких організацій, а також з осіб (крім тих, що здійснюють подорож за і маршрутними книжками), які проживають у наметах, автомашинах тощо, курортний збір справляється в порядку, визначеному Радами народних депутатів, що встановлюють цей збір.
Рішенням органу місцевого самоврядування установлено, що курортний збір перераховується до місцевого бюджету щоденно (щодекадне), а розрахунок курортного збору подається щомісяця. Базовий податковий (звітний) період у цьому випадку дорівнює календарному місяцю тому розрахунок збору повинен подаватися протягом 20 календарних І днів, наступних за останнім календарним днем звітного (податкового) місяця. У разі І неподання розрахунку у цей термін платник сплачує штраф у розмірі 10 неоподатковуваних) мінімумів доходів громадян.
При цьому платник відповідно до рішення органу місцевого самоврядування щоденна (щодекадне) перераховує до місцевого бюджету зібрані суми курортного збору - авансові внески. Сума збору у повному обсязі, обчислена відповідно до розрахунку за звітний місяць (з урахуванням фактично сплачених авансових внесків за дні (декади) цього місяця), повинна бути внесено платником протягом 10 календарних днів, наступних за останнім днем відповідного граничного строку, тобто протягом ЗО календарних днів, наступних за останнім календарним днем звітного місяця.
Збір за участь у бігах на іподромі
Збір за участь у бігах на іподромі - це збір, який стягується з юридичних осіб та громадян, які виставляють своїх коней на змаганнях комерційного характеру
Таблиця 7
Збір за участь у бігах на іподромі
Платники
Юридичні особи та громадяни, які виставляють своїх коней на змаганнях комерційного характеру
Об'єкт
Плата за участь у бігах при реєстрації учасників
Ставка
Не більше трьох неоподатковуваних мінімумів доходів громадян
Джерело
Для юридичних осіб - за рахунок прибутку; Для фізичних - власні кошти
Збір за участь у бігах на іподромі перераховується до бюджету місцевого самоврядування в порядку, визначеному органами місцевого самоврядування.
Збір за виграш у бігах на іподромі
Збір за виграш у бігах на іподромі - це збір, який стягується з осіб, які виграли на іподромі у грі на тоталізаторі.
Таблиця 8
Платники Особи, які виграли у грі на тоталізаторі, на іподромі
Об'єкт Сума виграшу на бігах на іподромі
Ставка Не повинна перевищувати 6% від суми виграшу
Джерело Сума виграшу
Збір за виграш у бігах на іподромі
Збір за виграш у бігах на іподромі перераховується до бюджету місцевого самоврядування в порядку, визначеному органами місцевого самоврядування.
Збір зосіб, які беруть участь у грі на тоталізаторі на іподромі
Збір з осіб, які беруть участь у грі на тоталізаторі на іподромі - це збір, який стягується у виді процентної надбавки до плати, визначеної за участь у грі.
Таблиця 9
Збір з осіб, які беруть участь у грі на тоталізаторі на іподромі
Платники Учасники гри на тоталізаторі на іподромі, які придбали білети на участь у грі
Об'єкт Вартість білетів на участь у грі на тоталізаторі
Ставка
Не повинна перевищувати 5% від суми плати, визначеної за участь у грі на тоталізаторі
Джерело Власні кошти фізичної особи, яка бере участь у грі
Збір з осіб, які беруть участь у грі на тоталізаторі на іподромі, перераховується до бюджету місцевого самоврядування в порядку, визначеному органами місцевого самоврядування.
Збір за проведення місцевого аукціону, конкурсного розпродажу і лотерей
Збір за проведення місцевого аукціону, конкурсного розпродажу і лотерей - це збір, який стягується за право проведення місцевих аукціонів, конкурсного розпродажу і лотерей.
Таблиця 10
Збір за проведення місцевого аукціону, конкурсного розпродажу і лотерей
Платники Юридичні і фізичні особи, які мають дозвіл на проведення

 
 

Цікаве

Загрузка...